Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, witaj Jula.
Co do brzucha to ja z rana mam fajny, taki nieduży, idealny ,a wieczorem juz wyglądam jak słoń.
Wczoraj w nocy leżałam i jak mnie w brzuchu ukulo, to tak podskoczylam, ze mój Piotr sie obudził , także wieczorami juz sie zaczyna, a podejrzewam ,ze bedzie jeszcze gorzej.
Dzis na 17 mam wizytę- juz nie moge sie doczekać. Czytałam w książce, ze dziecko jest jeszcze małe i ciagle w pozycji embrionalnej, ale w tym tyg.jak sie wyprostuje potrafi miec 25 cm 🤪 trochę sporo!
Uciekam robic ogórkowa, potem prysznic i wizyta. Dam znać po...3majcie sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zdjęcie moje brzuszka mogę wrzucić jak już ale z pory wieczornej bo teraz to malutkii.. 😉 a co do brukselki to mam dzisiaj na obiad :P właśnie zrobiłam obiad mężowi. Klopsiki mielone i właśnie wspomniana brukselka(ciekawe co on na ta brukselkę hehe) idę się wykapać i do Gina 🙂 Dam wam znać co słychać u mojego synka. Buziaki :* Miłego dnia Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę dziś w tramwaju i Malutki mi zaczął plumkać, Boże jak się ucieszyłam i wyskoczył mi taki uśmiech od ucha do ucha i się tak uśmiechalam i uśmiechalam 🙂 Wiem, że z boku wyglądałam jak jakaś nie tego 😉 ale dla mnie tak jak bardzo długa cisza miedzy ruchami to stres tak przy każdych wyraźnych plumknięciach wpadam w błogostan 🙂

Dziewczyny czekamy zatem na info po wizycie

Jestem głodna bo nie wzięłam nic do jedzenia a na krakowskie obwarzanki patrzeć już nie mogę. Ugotuje dziś pomidorówkę i zrobię naleśniki. Mój M będzie rozczarowany bo on tylko mięcho i mięcho no ale ileż można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja nie czuję żadnego plumkania 😞 czekam...czasem cos przepłynie ale mam wrażenie, że to nie to 😞
Brukselka nie dała mi wzdęcia na zdjęcie odpowiednie, więc musicie poczekać, bo ja chuda 😞 i brzuszek raczej słabo widoczny....no może wieczorem troszku mnie wydyma 🙂

Cieszę się, że zaraziłam Julę brukselką 🙂 - daj znak po lekarzu)
hehehihi moja brukselka wyszła całkiem dobra 🙂

Miałam dzis straszne koszmary w nocy, Maz mnie budził bo krzyczałam "Nie! Nie!"- śniło mi się, że kosmici porwali moją koleżankę i mojego psa i cała historia walki z nimi ...masakra!
Miłego popoludnia! buzi buzi dla Waszych bąbelkujących dzidziuśków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoor napisał(a):
Oj, Monia nie odpuszczasz z tymi zdjeciami.
A ja dzis w koncu umowilam sie na to polowkowe i mam 18 grudnia. Mam nadzieje ze juz bede miala potwierdzenie plci.


ooo to mamy tego samego dnia 🙂 będziemy razem odliczać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 11.12 też się już nie moge doczekać. Rany ale to leci dopiero co rozmawiałysmy o usg genetycznym
Będziecie prosić by Wam lekarz zrobił zdjęcie buzki? Ja przy Kubie jakoś nie pomyślałam i w sumie mialam fote i filmik wszystkiego siusiaka, kręgosłupa nożek raczek itd a buzki nie. Potem poprosiłam w kolejnym usg w 30 tyg i mam na pamiątkę Kubę ze splaszczonym noskiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ja mam zamiar wlasnie poprosic o fotke buzki. Haneczke mam porzadnie sfotografowana wiec tym razem tez chce miec kolekcje.
Masz racje ze to tak szybko leci. Juz w sumie jestesmy prawie na polmetku, a grudzien na pewno nam szybko zleci na przygotowaniach i juz wszystkie bedziemy po 20tyg. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W którym tyg warto poprosić o zdjęcie buzki? 🙂 ja dzisiaj bylam na badaniach i z dzieckiem wszystko dobrze 🙂 ma ok 10cm i rośnie 🙂 Dzisiaj nie mógł potwierdzić płci bo nic nie widzial i w ogole nie jestem zadowolona z tej wizyty. Płacimy nie małe pieniądze za wizyte a nie każda jak dla mnie jest kompletna. Trwała mniej niz 10 min i była mało szczegółowa. Nie wiem może nie każda musi być taka dokładna co? jak u was z tymi wizytami? Ale i tak najważniejsze że serduszko bije i dzidzia cała i zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula ja mam zamiar poprosić na tym usg połówkowym. Robią je między 18 a 22 tygodniem. Co do wizyt u mnie trwają bardzo różnie zazwyczaj około 20 minut.ale zdarzały się i krótsze a jak jest któreś z tych ważniejszych usg to tak z 45 min. On mnie też prawie zawsze bada ginekologicznie.
Źle się Brzuszki coś teraz czuję 😞 leżę bo brzuch mnie boli tak nisko jakby w szyjce nie wiem jak to określić 🤨 Przez to że prócz tej ociezalosci i sapania na które Wam się żalilam nic mi jakoś szczególnie nie dokuczalo to żyje jak żylam niewiele zwolniłam, a tu wychodzi na to że najwyższy czas..
Marta czekam na wiadomości co tam u Ciebie i Kai po wizycie, jesteśmy terminowo obok siebie więc myślę o Was szczególnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez ok, mała cały czas pokazuje co ma pomiędzy nogami hehe, a buzki nie chciała pokazać,wiec zdjęcie mam ale takie sobie...czy Was tez za każdym razem lekarz bada na fotelu? Mi zawsze każe sie rozebrać, sprawdza Macice i pH pochwy. Dodatkowo miałam tez usg dopochwowe by sprawdzić szyjke macicy. Doktorek mowi,ze wszystko rozwija sie książkowo. Wyniki ogólnie dobre,ale muszę brać dodatkowo zelazo, bo leci z każdym badaniem niżej i ciśnienie mam dość wysokie, wiec od jutra mam mierzyć codziennie. Małej nie zmierzył, bo mowi ,ze teraz to juz wagowo będziemy ją oceniać.no i 27.12 mam polowkowe, mogłam miec 20 ale ja 19 wyjeżdżam,wiec nie dałabym rady,także następna za miesiąc,ale przez święta szybko minie. Co do ruchów to mowi,ze teraz na pewno nie powinnam ich czuć,ze poczuje je nok.20 tyg,bo w pierwszej ciazy wcześniej raczej bardzo mało kobiet odczuwa ruchy tak szybko. No i to tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja też za każdym razem ląduje na fotelu, lekarz sprawdza czy szyjka się nie skraca. Myślałam że z biegiem czasu będzie tylko usg przez brzuch i koniec a tu niestety trzeba za każdym razem się rozbierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja też za każdym razem ląduje na fotelu, lekarz sprawdza czy szyjka się nie skraca. Myślałam że z biegiem czasu będzie tylko usg przez brzuch i koniec a tu niestety trzeba za każdym razem się rozbierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...