Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia super, że wizyta udana!
Coś na poprawę humoru, może znacie 🙂 Kiedyś moja koleżanka zresztą przedszkolanka dodała to na fb i dziś zaś na to wpadłam i zaś się uśmiałam 😁
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to o tym gościu Wam pisałam. Może którejś się za jakiś czas przyda. Kiedyś zamawialiśmy m. in. podkłady na przewijak i nie przyszły. Michał zadzwonił dopytać, nie były to duże pieniądze ale szkoda, facet obdzwonił magazynierów i oni oczywiście twierdzili że spakowali, ale no jak spakowali jak nie było. Facet spytał tylko czy chcemy kase czy nam wysłać i wysłał na własny koszt. Ja kupuję u niego butelki tommee tippee, lubie je, avent też czasem kupuje ale mi bardziej pasują te pierwsze
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ohhh umycie głowy nad wanną stało sie niemal równoznaczne z przebiegnięciem kilku kilometrów. Jestem zasapana jak stara lokomotywa...

Agnieszka powiem Ci, że warto zainwestować w dobry ciepły kocyk. My dla Starszego kupowaliśmy za 80zł chyba i mimo że prany wielokrotnie przez te prawie 4 lata nic się nie zniszczył, nie zmechacił, nie skurczył, nie wyblakł. Jest właściwie jak nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti napisał(a):
Ohhh umycie głowy nad wanną stało sie niemal równoznaczne z przebiegnięciem kilku kilometrów. Jestem zasapana jak stara lokomotywa...


Doti ja myję na klęczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam takiej mozliwości bo mam za mało miejsca między wanną a ścianą. A potem będzie jeszcze gorzej... Najczęściej myję głowę podczas kąpieli, ale dziś umyłam się tylko na szybko + głowa, bo nie mam humoru nawet na siedzenie w wannie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania31 napisał(a):
Dziewczyny to o tym gościu Wam pisałam. Może którejś się za jakiś czas przyda. Kiedyś zamawialiśmy m. in. podkłady na przewijak i nie przyszły. Michał zadzwonił dopytać, nie były to duże pieniądze ale szkoda, facet obdzwonił magazynierów i oni oczywiście twierdzili że spakowali, ale no jak spakowali jak nie było. Facet spytał tylko czy chcemy kase czy nam wysłać i wysłał na własny koszt. Ja kupuję u niego butelki tommee tippee, lubie je, avent też czasem kupuje ale mi bardziej pasują te pierwsze
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926


Ania ja tez zamawialam u tego allegrowicza 🙂 i bylam bardzo zadowolona, takze rowniez Wam wszystkim polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
O widzisz Kangoor 🙂 Właśnie się zastanawiam nad laktatorem. Ostatnio kupiłam ręczny tommee tippee u niego, nie był zły ale pochłaniacz czasu :/ musiałam się strasznie namachać. W końcu go wyrzuciłam. Tak się rozglądam pomału ale jakoś tym razem ten pan ma z laktatorami marny wybór

Marta zaczynasz jutro 19 tydz, wyczytalam ze w tym tygodniu nasze baby mają stopę nie dłuższą jak 2 cm to jak te nasze malenstwa mają porządnie kopnąć 🙂

Miłego dnia dziewczyny, u nas niestety paskudna pogoda chciałam iść na spacer ale skończy się na tym, że pójdziemy.. do pokoju obok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam laktator z Aventa. Najpierw reczny- kupilam jeszcze przed porodem. Myslalam ze nie bede duzo sciagac wiec szkoda mi bylo kasy na elektryczny ale pozniej okazalo sie ze u mnie sciagania bylo wiecej niz karmienia z peirsi wiec zainwestowalam w elektryczny- i rzeczywiscie duzo latwiej i szybciej.
Ja mialam wlasciwie wszystko z Aventa i sobie chwale te produkty, ale wiadomo kazdemu lezy co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...