Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkie szykują się do świąt-ja oprócz tego do wyjazdu w czwartek,wiec rzadko zaglądam na brzuszek. Malutka plumka bardzo wyraźnie, bez rogala juz nie daje rady spać.
Fajnie Monia, ze kupiłaś wozek, pochwal się, wklej zdjęcie.My tez juz mamy wybrany,ale zamówimy w marcu,bo nie bardzo mamy gdzie go trzymać.
Doti dobrze, że z małym wszysko ok, ja wizytę mam dopiero po świętach.
Jutro biegnie do kosmetyczki, w środę do fryzjera 🤪
Trzymajcie się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My na joolza https://muzpony.com.pl/produkt,284,1890-joolz_earth_slon_szary_komplet_wozek_gleboko_spacerowy.html beżowy albo khaki kolor, albo zapytamy sie czy mozna khaki spacerowke, a beżowa gondolę, zeby na zime brudu az tak bardzo nie było widać. Widziałam go ostatnio w galerii, mama z dzieckiem jechała i akurat go miała i fajnie sie prezentuje na żywo i opinie ma przede wszystkim bardzo dobre. Też juz sie nie moge doczekac kiedy go zamówimy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało mi się mojego M wygonić do ortopedy bo już dłuższy czas narzekał na ból ręki.... dostał zalecenie L4 na miesiąc czasu... ciekawe bardzo... oczywiście lekarz prywatny więc L4 nie wystawił ale powiedział że nie powinien pracować fizycznie przez taki czas. M ma zaległy cały urlop więc może się zdecyduje żeby wziąć cały urlop jak śnieg spadnie (póki śniegu nie ma to ciągle coś sobie do roboty wyszukuje koło domu - mój pracoholik....)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie,
A ju mam teraz chwilke, bo mala zasnela, wiec wpadalm zobaczyc co tam slychac. Moja Hania nie chodzi teraz do zlobka bo jakies dziecko przynioslo mononukleoze zakazna i stwierdzilismy ze wycofamy mala az do nowego Roku. Wczoraj to istny aniolek a dzis diabelek wcielony, no coz takie zycie, Przechodzimy teraz bunt dwulatka i trzeba zacisnac zeby i jakos to przetrwac 🙂
Witam nowa mamuske- Czesc Sylwia, opowiadaj co tam u Ciebie, jak sie czujesz?
Marta- zdrowka dla meza,
Dziewczyny co do wozkow to fajne wybory. Ja teraz co prawda nie sledze co tam nowego jest na rynku wiec trudno mi cos komentowac. Za to pamietam jak wybieralismy wozek dla Hani to bylo pelno takich slabej jakosci wozkow, plastikowych i w ogole jakos nie trzymaly sie kupy. Pamietam ze zastanawialsmy sie wtedy na Xlanderem i Quinny bo one jakos jako jedyne wtedy wydawaly mi sie konkretne i porzadnie wykonane. Z Quinniego zrezygnowalismy w koncu bo mial slaba spacerowke, taki kublek i nie dokonca rozkladany na lezaco, a to wazne bo maluchy czesto na spacerze lubia sobie pospac i w takiej pozycji siedzacej chyba srednio wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda19883004 napisał(a):
nie czuje świąt 😞

Madga, spadek formy przedswiatecznej???
Ja tak wczoraj zasmucilam sie na chwile bo zaczelam sie zastanawiac co zaloze na Wigilie i potem na kolejne dni Swiat. Szykuje sie u nas jak zwykle duza rotacja rodzinna przez te 3 dni wiec wiadomo chcialabym jakos wygladac. A mam wrazenie ze wygladam jak slon. Ale potem sobie pomyslalam ze wale to- jestem w ciazy i wygladam jak wygladam!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff cytologia ok 🙂 kamień z serca ostatnio wynik był tragiczny...

Kangoor ja też ostatnio myślałam o tym w co się na świeta ubiorę i doszłam do wniosku że w coś w czym będzie mi wygodnie i nie bedę się przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Aga ja tez mialam na poczatku zla cytologie, a pozniej jeszcze dwa razy robiona co jakis czas, wiec wiem jaka to ulga jak jednak wszystko ok 🙂
Ja wczoraj bylam u lekarza i bedzie synuś mamusi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie bardzo duzo chłopczyków się urodzi.
Ja byłam i fryzjera i kosmetyczki,ale cały czas myśle o Piotrku i chyba przez to ciśnienie ja do Niemiec bede kierowała,a On bedzie obok, najwyżej będziemy sie zmieniać,ale wogole zastanawiam sie czy to dobry pomysł z tym wyjazdem,ale jak my nie pojedziemy,to moja siostra nie przyjedzie na święta do PL 😞 😞 😞 na prawdę nie wiem co robic... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, trudno cos doradzac, ale mysle ze opinia lekarza powinna byc dla Was znazaca. Jesli lekarz stwierdzi ze taka podroz nie bedzie niebezpieczna w obecnym stanie Twojego meza to mysle ze nie ma co rezygnowac z wyjazdu. Natomiast ja gdybym miala wybierac sie w taka podroz to wolalabym jednak jechac jako pasazer a nie kierowca 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki ! 🙂
Nadrobiłam ale mi się wszystko pokiełbasiło co u której 😁
Marta duuuużo zdrówka dla męża! Zgarbiłam się jak przeczytałam jakie miał ciśnienie 🤨 mój też podobne miewał potem robil badania i nic nie wyszło więc pewnie to przez stres i tryb życia praca na nocki itd, kawe odpuścił na pare lat teraz jest ok i u Was z pewnością też będzie
Monia aaah przypomniało mi się że wózek już masz 😎 super, niech Ci się elegancko sprawuje od maja 😉
No i tyle Brzucholki. Ja to nie potrafie na d.. usiedzieć 😮 Mniej mam teraz czasu na brzuszek niż jak do pracy jeździłam. Ciągle coś sobie wynajduje i jak nie ładuje aktualnie klockowych śmieci do nowej super wypaśnej śmieciarki Kuby to pucuje coś w domu, a potem zadycha 😁 i tak jak już wydzwaniają znajomi by się umówić na spotkania w tym tyg świątecznym jak będe w rodzinnych stronach to mówię tylko \\\\\\\' ładnie prosze jak się spotkamy udawaj że wcale ale to wcale nie wyglądam jak tłusta krowa\\\\\\\'\\\\\\\' 😁
ściskam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po wizycie u lekarza wszystko z maluchem dobrze wyniki jak najbardziej w porządku. Czekam teraz na kolejna za miesiąc wtedy będę także miała USG. Brzuszek rośnie pomalutku. Jak tam u Was z kilogramami dużo już przytyłyście? Bo ja się nad swoimi zastanawiam właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...