Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aga, ja tez mialam wczoraj polowkowe i dzidzius dokladnie zbadany. Ciesze sie ze wszystko jest OK. I buzke tez widzialam w 3D. Wiecie ze mam wrazenie ze maly podobny jest do swojej siostrzyczki. szczegolnie nosek i usta- tak jakbym widziala Hanie 🙂 Zobaczymy czy jak sie urodzi to faktycznie bedzie podobny do malej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukałam wczoraj podobieństwa i widać że ma duże usta tak jak mama 🙂
To dobrze że u Ciebie też wszystko w porządku, jak tak dokładnie maluszek zbadany to od razu lżej na sercu i fajnie się świeta rozpoczynają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti napisał(a):
Jakiś mnie dołek dzisiaj złapał....


Doti głowa do góry, w przyszłym tygodniu pewnie rodzinka Cie troche odciąży jak się pozjeżdżacie na święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja dzisiaj nie mogę się pozbierać. Jakoś tak mi ciężko jest. Fajnie ze wiecie co będziecie miały ja czekam na styczeń może się potwierdzi ze to chłopiec choć mój Marcin chciał dziewczynkę zdziwiło mnie to bo wydawało mi się że każdy facet marzy o synu. Pozdrawiam wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej malgonia,
Juz niedlugo Swieta i szybko czas Ci zleci do stycznia, a potem juz na pewno sie dowiesz kogo nosisz pod serduchem. A co do tatusiow to jak ja bylam w 1szej ciazy to moj chcial dziewczynke, ja-synka, no i mamy dziewczynke. Tym razem chcial miec syna, bo sie smail ze facet musi splodzic syna, no i ze musie miec z kim chodzic na mecze zuzlowe. Ja za to myslalam sobie po cichu ze moze byc druga coreczka 🙂 No i oczywiscie wyszlo na jego 🙃. Tak wiec u mnie tak jak u Ciebie- przy pierwszym dziecku tez maz chcial dziewczynke i to baaardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti napisał(a):
Jakiś mnie dołek dzisiaj złapał....

Doti, pewnie zlapalo Cie przedswiateczne zmeczenie. Zrob sobie herbatke, wyciagnij dzieciakom jakies stare zabawki o ktorych zapomnieli i wyciagnij sie na kanapie na 15 min. Na pewno dobrze Ci to zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny te przygotowania do świat nas naprawdę męczą. Ja już na szczęście u końcowi się zbliżam z ta robota, ale jak pomyśle ze od soboty wszyscy już pomału poprzyjeżdżają to już mi się nie chce. zachciało mi się dużych świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh przestałby Ci się marzyć jakby Twojego M nie było na okrągło w domu... jak nie w pracy to w polach u ludzi dorabia... w końcu koło tych zwierząt też trzeba robić, dać jeść, stajnie wysprzątać itd... Ja choć kocham konie to wystarczyłby mi dorywczy kontakt z nimi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po kolei realizuje swoje marzenia dom na wsi już mam dwa psy i dwa koty. Mojego Marcina tez ciągle nie ma bo w pracy jest przyjeżdża w soboty i w poniedziałki jedzie i tak siedzie cały tydzień sama.Wcześniej to jeszcze do pracy jeździłam a teraz zostało mi odpoczywanie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma mnie niestety czesto , bo robimy przygotowania do slubu 🙂
Jestem w pierwszej ciazy , wszystko jak do tej pory jest dobrze , nie mialam jeszcze genetycznych ,bo bylismy za granica ,za dwa tygodnie ide na genetyczne 🙂
Ale ruchow jeszcze nie czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

Juz dawno do Was nie zaglądałam..
Ja też juz miałam USG połówkowe- wszystko jest ok z moim synem 🙂 mDostalismy płytkę DVD także miła pamiątka 🙂
Najadłam się frytek i boli mnie brzuszysko 🙂 muszę poleżeć 🙂 Pozdrawiam Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...