Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Oo wow Magda gratki bo marzył Ci się chlopczyk 🙂 a z tym łozyskiem to mam nadzieję że da rade do maja, czego Ci życzę!
Zrobiłam dziś dwa zęby małe plomby ale jak na złosc teraz się posypały cieszę się że mam z głowy 🙂 czy Wam w ciąży też często dziasla krwawią? Okropne to 🤢 chociaż i tak jest lepiej jak w poprzedniej ciąży
A mojego M dalej nie ma, praca praca praca... i tak czekamy już do tych świat byśmy trochę pobyli razem. W takich czasach żyjemy że mało który facet wraca o w miarę logicznej porze do domu.
Pomalutku czuję klimat Bożonarodzeniowy brat z przyszłą bratowa pomyli mi w weekend okna, aż mi głupio było ale chcieli pomóc, posprzątałam, piore na okrągło by mieć wszystko przygotowane na wyjazd do rodzinki. Choinkę ubralam już w sobotę, żywa a nie pachnie nic a nic 😠 i cieszę się że mam już prezenty bo to co się dzieje w sklepach to nie na moje nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!

Kurcze Magda to co opisałaś wygląda strasznie. Trzymam za Ciebie kciuki 🙂
Martag - jeszcze raz wielkie dzięki! Dzisaj odebrałam taką poduchę i mam już za sobą pierwszą drzemkę. Normalnie rewelacja! w końcu czuję, że zaczęły mi się ładować baterie 😁
W poniedziałek idę na badanie połówkowe. Już nie mogę się doczekać!!! Mam nadzieję, że z maluchem jest wszystko OK. Koszmary mnie męczą, a robota coraz gorszego tempa nabiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dojechaliśmy i to dość szybko. Moja siostra oczywiście tyle jedzenia naszykowala,ze do domu juz wrócę z plus 10 kg chyba.
Magda mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze- nie moze byc inaczej,wiec 3mam kciuki!
Tak Wam zazdroszczę,ze jesteście juz po badaniach- ja za tydzien, ale mała puka,wiec mam nadzieje,ze jest wszystko dobrze! 🥴
Siostrzenicę mam cudowną, juz tak fajnie gada, ciagle chce się bawić i dopiero teraz z wielkim bólem poszła spać.
Buziaki brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, bede trzymac kciuki za Twojego maluszka. Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy. Jakie dzialania ma zamiar podjac Twoj lekarz? Bedziecie poprostu obserwowac czy moze bedziecie podejmowac jakies "leczenie lozyska"?

A i oczywiscie gratuluje synusia, jest tak jak sobie wymarzylas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I juz piątek..a ja zamiast szaleć po sklepach i szukać prezentów dla bliskich to do niedzieli bede leżeć w domu i zdychać 😞 😞 no ale co poradze...musze sie wyleczyć przed świętami...
I wgl jakiegoś lekkiego doła załapałam, wiekszość z Was juz czuje ruchy, pukanie a ja nie 😞 czuje niby takie wiercenie w śrdoku czasami ale nie wiem czy juz sama sobie tego nie wkrecam... chce poczuc tak żeby byc pewna że to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Marta cieszę się że droga minęła szybko i bez problemów 🙂
Monia Ty się kobietko nie doluj 😘 kończysz 18 tydzień przecież to Twoja pierwsza ciąża, normalne że jeszcze nie czujesz, a jeśli czujesz to nie jesteś pewna. Jeszcze Cię Adaś tak skopie że zobaczysz 🙂 wiesz przecież że książkowo w pierwszej ciąży ruchy odczuwalne są koło 20 tyg. I nawet jak jestes drobnej budowy to to nic nietypowego że jeszcze nie ma wyraźnego \"pukania\", spokojnie już niedługo 🙂
A ja się biorę zaraz za jakiś obiad. Już się cieszę na pysznosci mojej mamy w święta, uczta dla podniebienia i mam zamiar na ten czas temat wagi i kg olać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ponieważ w weekend wyjeżdżamy i w najbliższym czasie pewnie nie będę miała czasu na brzuszek chciałam Wam wszystkim i każdej z osobna życzyć zdrowych spokojnych Świat. Dużo szczęścia i miłości, pozytywnej energii, życzliwych ludzi, oddanych przyjaciół i spelnienia marzeń, a Wasze Maleństwa niech się urodzą szczęśliwie a potem rosną zdrowo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ania, Tobie tez Zdrowych i Wesolych Swiat, wszystkiego naj dla Ciebie i calej Twojej rodzinki. Wypoczywaj i ciesz sie milymi chwilami z bliskimi.
Szerkoeij drogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie przeziębienie zaczyna rozkładać... Boli kręgosłup w okolicy nerek, boli brzuch i często się napina, bolą migdałki.... Nic mi się nie chce a dzieciaki nie odpuszczają.... chwilę zaniosłam Małą do teściowej to jej zasnęła a ja dalej męczyłam się z Mateuszem hahah a myślałam że mi lżej będzie jak jedno sprzedam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczymy jak miło ze sie martwicie 🙂 lekarz powiedział ze jeszcze czekamy do 28 tygodnia bo może sobie poradzi i to sobie rozepcha, później jak będzie większy juz nie da rady. poród na pewno zakończy sie cc. tylko zalezy jak długo wytrzyma moja blizna po poprzednim cc czy nie zacznie sie rozchodzić przy tej wadzie łożyska wtedy bedę musiała urodzić wcześniej.a jak bedzie ok urodze w terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor,
Ale tu cichutko. Wszystkie mamusie zajete przygotowaniami? Ja tez mialam intensywny dzien i padam. Jeszcze chwila i ide mala kapac i do spania. Chyyba zalegne w lozku razem z nia.
Doti, duzo zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor,
Ale tu cichutko. Wszystkie mamusie zajete przygotowaniami? Ja tez mialam intensywny dzien i padam. Jeszcze chwila i ide mala kapac i do spania. Chyyba zalegne w lozku razem z nia.
Doti, duzo zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!!!!!!!! W końcu się doczekałam kopniaczkow a nie tylko ruchów!!! Kopnął mnie 4 razy tak konkretnie aż mąż widział jestem taka szczęśliwa 🙂 🙂 🙂 🙂 w końcu 🙂 najpiekniejszy prezent switeczny jaki mogłam dostac 🙂 radość niesamowita

A leżałam sobie i kopnal raz i zaczełam krzyczeć RAAAAAAAAAAFCIU CHODZ TU SZYBKO KOPIE KOPIE !!!!!!!!! no i sie mały na chwile przestraszył chyba hehe ale zaraz jeszcze 3 kopniaczki wykonał 🙂 i kurcze tak żałowałam że nie moge sie pocałować w brzuch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika zazdroszczę. Ja ciągle jeszcze nic nie czuję. Czasem zdarzają się pojedyncze sygnały, ale wcale nie jestem pewna że to to... Choć juz przecież w 14 tygodniu były takie same bulgoty...Nie będę Groszka popędzać, będzie chciał to mamie dokopie 😜 Pewnie wtulił sie gdzieś głęboko bo ciągle dzieciaczki przytulam, Lusia uwielbia na mnie leżeć więc brzuch trochę za często jest uciskany. Za to warstwa ochronna z tłuszczyku jest dość pokaźna więc nic sie nie powinno dziać. Jutro zapytam ginekologa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...