Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nevaeh nie pamiętam dokładnie ale chyba 20 pare złotych kosztowała z 2 lata temu, ale niedawno kupował kolega mojego M i też jakoś tak dawał. Ona jest troche mniejsza od tych typowych ale ma te antypoślizgi wewnątrz i pod spodem i jak mały trochę urósł i się zaczął wiercic to się bardzo sprawdzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta wanienka na stronie ikei 20zł kosztuje 😉
Ja mam wanienkę sprzed 17 lat która mogę nałożyć na wannę. Świetna sprawa tylko u nas niestety nie do wykorzystania bo mamy tak zimny korytarz, że moje maluchy kąpałam w pokoju. Może tym razem zamienię ją na inną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania właśnie się nad nią zastanawiałam, ale skoro mówisz ze jest fajna to wezmę. Łózeczko i przewijak tez kupuje w ikei, duzo kupie juz tam, bo za jednym razem wszystko mi przywiozą. Wzięłam tez to krzesełko białe do karmienia z tacką,bo u mnie wiele mam je chwalilo.
Polecacie cos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam to nie przeszkadzało ale to wiadomo co kto woli 🙂 My teraz kupiliśmy dla starszego synka łózko w ikei i jestem zadowolona, a i on je lubi i śpi w nim bez problemu. Teraz chcę pojechac i nakupowac malenstwu i Kubie pare dużych bialych ręcznikiow bo fajne sa a ja nie potrzebuje tych z kapturkiem
Marta ja tam jeszcze ochraniacze do łóżeczka kupowałam, może weź sobie przyda się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj nevaeh
Też jestem pierwszy raz w ciąży i nie zawsze wyraźnie czuje. Szczególnie, że chyba mam łożysko przodujące (tak przynajmniej mi napisał lekarz na wynikach z usg). Jak poczuję raz dziennie to jestem spokojna 🙂 i Ty też powinnaś. Głowa do góry i niemartw się, bo dziecko też się niepokoi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki 🙂
Nie wiem co się mojemu M porobilo pewnie przez zmęczenie ale tak chrapie że miałam noc z głowy 🤨 jestem niewyspana rozdrazniona a i mojego M mi żal bo co on winny a ja taką łaciną pojechałam pare razy ☺️ że wstyd, tyle że on śpi sobie dalej.. Znowu mi niedobrze i boli mnie " na dole" mam nadzieje że mi się ta szyjka dalej nie skraca 🤨 Przepraszam że tak marudze coś mam ostatnio gorszy czas

Madzia C coś się mało odzywasz.. Co u Ciebie? Pracujesz jeszcze? Jak Twój kręgosłup..
Miłego dnia Brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania myślę że wszystkie czułybyśmy się o niebo lepiej jakby spadło trochę śniegu, przymroziło i zaświeciło piękne słonko...
Ja dziś w humorze mieszanym. Wczoraj pojechaliśmy do mojej siostry i jej męża i panowie popili zdrowo... M ledwo wczołgał sie na kolanach na piętro do naszego pokoju...Eh umiaru nie mają 🤢 Teraz ma kaca i leżakuje na łóżku. Ja położyłam Laurkę na drzemkę i idę przygotować mięsko do obiadu. Koło 14-15 mają wpaść do nas goście, więc muszę być wcześniej odrobiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti pewnie masz rację.. A z kacorkiem Twojego M cóż zdarza mi się to przerabiać, więc współczuję.. Mój M jak ma kaca to nie wiem czy to kwestia tego że pije bardzo rzadko czy po prostu tak ma, ale nie funkcjonuje wtedy w ogóle, cały dzień jakbym tego mojego chłopa w domu nie miała. Tak się męczy że żal ale cóż, cierp ciało jak żeś chciało 😉
Twoja córcia Doti to Laura? Bardzo ładne imię 🙂 Piszesz zawsze że Lusia i tak się zastanawialam pod które imię to podpiąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, córcia to Laura 🙂 Ostatnio nawet próbuje sama to wymówić, śmiesznie to wychodzi hahaha
M jak ma kaca to śpi, ale najważniejsze że nie jęczy mi za uchem. Rano wstał, nakarmił konie, posiedział z dziećmi i teraz sie położył. Na chwilę tylko bo znów zaraz musi iść dać koniom w południe, wykąpać się i będzie obiadek. A potem goście. Niestety nie odpocznie dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello.
My wczoraj się ucieszylismy,bo zobaczyliśmy na brzuchu jak mała kopie!! Normalnie brzuch cały chodzi, wiec jeszcze pukalismy delikatnie, zeby ją bardziej obudzić,ale po północy ona jest tak aktywna, ze nawet pukać nie trzeba- ale radość! 🤪 🤪 Ania Twoj mały tez tak kopie?
A od 6 ja tez nie śpię, bo znowu mi było za gorąco i nie mogłam juz zasnać 😉
Dzis pewnie jakis spacer i pizza na obiad zrobiona przez M, bo robi najlepszą 🤢
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta bardzo się cieszę, że Twoja Kaja jest taka łaskawa w kopniaczkach bo wiem jaki to ogromny komfort 🙂 tym bardziej jak mam porównanie z \"cichym\" Kubą.. U mnie w ciągu dnia malutki rusza się mało chyba że solidnie pojem i mam czas trochę poleżec, za to rano i wieczorami brzuchol faluje, Michał przykłada rękę puka i dzidzius mu odpowiada 🙂 cudowne to
Martwie się dziś jak cholera o tą moją szyjkę, cały dzień mnie boli i ciągnie \"na dole\" Gdyby mi lekarz kazał więcej leżeć to katastrofa.. ani nie chce myśleć 🤨 bo ja tak naprawdę nie mam na kogo liczyć, wszyscy pracują. Najbliżej nas mieszka mój brat z przyszłą bratową i oni zawsze chętni do pomocy ale pracują w banku więc też całymi dniami zajęci. Także oby się te moje lęki nie sprawdziły, bo coś czuję że szyjka się jeszcze bardziej skróciła oby tylko tak niegroźnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu bóle i ciągnięcia są na tym etapie normalne, bo macica ciągle się powiększa i to powoduje bóle. Skracanie szyjki często bywa bezbolesne i ciężarne dowiadują się o tym dopiero na kontroli u lekarza. Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti obys miała rację 😘 to wiesz nie brzuch mnie boli tylko tak nisko nisko nie potrafię tego określić i dlatego jakoś to tak łączyłam tym bardziej że to się tak zlało ostatnio te bóle z wizytą i tym że się trochę skraca, ale skoro piszesz że skracanie nie boli to mnie bardzo pocieszylas. To o nic nie chodzi jakbym musiała leżeć to bym leżala, ale sama masz dzieciaczki i to dwójkę więc wiesz najlepiej o co kaman. Tyle w temacie co by Was nie zanudzic, w środę wizyta to będę wszystko wiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Aniu, ja tez slyszalam ze skracanie sie szyjki praktycznie zawsze jest bezobjawowe i kobiety dziwia sie przy wizycie ze nic nie czuly a szyjka krotka. Ponadto jak chodzilam z Hania to tez mialam takie bole i klucia jakby szpilka, wlasnie tak bardzo nisko i laczylam to z szyjka. Latalam jak poparzona do lekarki i wszystko bylo OK. Takze nie martw sie, takie bole sa zazwyczaj zwiazane z powiekszaniem \"domka\" dla bobasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.
Dlugo sie nie odzywalam, bo w swieta bylam "w rozjazdach". Na szczescie poki co jeszcze dobrze znosze podroze, bo troche kilometrow zrobilismy 😉
Pozniej niestety nie moglam sie zalogowac do forum kilka razy, a okazalo sie, ze mail z nowych haslem wpadal do spamu i dopiero dzisiaj wpadlam na to, zeby tam poszukac 😉
Ania dzieki za pamiec 🙂 kregoslup daje mi czesto popalic, ale troche poleze i jakos wraca do normy. Najgorzej jak cos robie i sie za duzo poschylam, ale to pewnie kazda tak ma 😉
Ja jestem na zwolnieniu do 17 stycznia, potem mam wizyte. Strasznie sie rozleniwiam tym siedzeniem w domu i troche mnie to lenistwo przeraza, ale mam zamiar zaczac chodzic na jakies cwiczenia (moze jakos dobrze wplyna na kregoslup), zobaczymy.
Moj maluszek w koncu od dwoch dni daje mi poczuc porzadne ruchy 🙂 juz nie tylko laskotki, ale lekkie kopanie 🙂 bardzo sie ciesze 🙂 ale poki co musze sie przyzwyczaic, bo to takie dziwne uczucie 🙂
Milej nocy i udanej drugiej z rzedu niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki!
Kangoor dzięki :* bardzo żeście mnie z Doti uspokoiły.
Madzia cieszę się że u Ciebie i Twojego maleństwa wszystko ok 🙂
Wracamy dziś do siebie. To był długi pobyt poza domem i teraz trzeba się będzie na nowo wkręcić w codziennosc.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...