Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe Marta że to Mała się wypina, ja też mam czasami wybrzuszenie po którejś stronie i jak przyłoże rękę to czuję jak Młody się odsuwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
1.20 w nocy,a ja czekam na M,bo znowu ciśnienia dostał 190/110 i wezwalam karetkę,zabrała Go do szpitala. Ciśnienie juz spadło,ale czeka jeszcze na wyniki krwi. Chyba zmienimy lekarza,skoro ostatni nic nie zaradzil 😞myśle,ze M ma to na tle nerwowym, mimo iż jest spokojny,to za duzo nosi w sobie, no i stres w pracy robią swoje.
Ahhh, co za noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam współczuję i Tobie Marta i Tobie Doti 🤢
Marta nawet jeśli to jest incydentalne i zdarza się rzadko to okropne że taki młody mężczyzna miewa takie problemy 🤨 Mam ogromną nadzieje że ktoś się nim należycie zajmie. Nawet jeśli to nerwica i serduszko ma w porządku no to kurcze?! 🤔 dużo zdrówka i oby ciśnienie trzymało się w ryzach! :*

Doti obyscie to przetrwali, obys dała radę. Moge sie tylko domyslac się jak Wam teraz ciężko

Ta bezsenność mnie wykończy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Ja z teściem nie siedzę - nawet sie nie zbliżam do niego bo nie chce doprowadzić do tragedii. Ale teściowa i M nie raz nie są w stanie go utrzymać. Wieczorem przywiązaliśmy go do łóżka bo inaczej się nie dało. Teraz czekamy na psychiatrę i prawdopodobnie będziemy go dawać gdzieś dalej na leczenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dziewczyny współczuje Wam bardzo, Marta zmieńcie lekarza skoro ten nic nie pomógł, bo szkoda zdrowia takiego młodego chłopaka.
Dzisiejsza noc to chyba dla wszystkich jakaś do dupy była, ja tez pół nocy nie spałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki!
Też dzisiaj miałam kijową noc :P wczoraj przez cały dzień byłam na szmacie i szorowałam mieszkanie. Dzisiaj jestem ledwo żywa, chyba przecholowałam. Co do tych skurczy to też je odczuwam. Nie mam jednak takich akcji, żeby po robiło mi się niedobrze.
Dzisiaj cały dzień będę się wylegiwać :P Młoda strasznie mi szaleje, ale z tego akurat się cieszę 😁
Trzymajcie się cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. 😉
Dziękuję - Malgorzatta za odp teraz wiem ze to normalne w tym tyg żeby dziecko miało 900 g czy 1kg.
Ta moja koleżanka to chyba czasami mnie straszy! 🥴
Uciekam do kuchni coś ugotować, a jeszcze czeka mnie szycie - zamówienie na spódniczki Cleo 😉
Siedzieć mi już nie wygodnie, ale muszę dać radę jak obiecałam... 🙃

Miłego dnia kochane Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,
Wspolczuje Wam bardzo tych niemilych przezyc. Marta- jak tam Twoj M, juz mu lepiej?
Doti jak tesc? Uspokoil sie troche? szukajcie koniecznie opieki czy pomocy, tym bardziej ze juz niedlugo bedzie u Was 3 dzieciaczkow I chocby z tego wzgledu bedzie niezly mlyn.
Co do nocy- dolaczam sie do Was, ja tez jakos niespokojnie spalam, a wlasciwie spalam I niespalam tak pol na pol. mam nadzieje ze dzis sie normalnie wyspie.
Poki co szykuje powoli obiadek a potem moja mala gwiazda pojdzie na chwilowa poobiednia drzemke wiec I ja wyciagne choc na chwile nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Teścia pogotowie zabrało do szpitala Babińskiego. Mam nadzieję, że tam ustawią mu leczenie na tyle skutecznie, że będziemy mogli zająć się nim w domu a nie oddawać do domu opieki....
Czuję się fatalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki, z M lepiej. Wrócił ze szpitala o 5 nad ranem po podaniu kroplówki i zrobieniu kilku badan. Wyniki ma w normie, tylko miał niedobór potasu wieęc podali go w kroplowce. Spaliśmy chyba do 13, M jeszcze leży,ale musimy wyjść gdzieś z domu,bo ja znowu cały tydzien bede siedzieć lub leżeć.
Brzuch mi bardzo twardnieje, szczególnie przy wstawaniu bardzo się spina i zaraz puszcza,ale jest to bardzo bardzo częste i zastanawiam się czy to możliwe, ze mała układa się w dole brzucha i tak mi ciąży...?bo chyba takie częste skurcze są niemożliwe... 🤨 Dziewczyny macie coś takiego? Mała kopie bardzo, jest bardzo ruchliwa,az naprawdę czasami przy staniu czy chodzeniu odczuwam dyskomfort. 😞 wiem,ze jest coraz większa i boje się,ze juz za kilka dni bede tylko siedzieć w domu,bo cieżko bedzie mi juz nawet chodzić .... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta cieszę się że u Twojego M już w porządku i wszystkie wyniki badań ma dobre, niech wcina banany ziemniaki i pomarańcze - mają sporo potasu
Z tym twardnieniem to tak .. jeśli nie masz przy tym bólu to pewnie te skurcze braxtona - hicksa. Też miewam dni kiedy brzuch mi twardnieje bardzo często. Jeśli masz jakikolwiek ból przy okazji to ja bym to dla świętego spokoju skonsultowala
No i teraz nie chcę Cie straszyc ale będzie coraz ciężej ☺️ przez te ostatnie 2 miesiące dzidzia najbardziej urośnie i może być naprawdę cholernie ciężko, przynajmniej u mnie tak było i teraz też jestem na to gotowa..ten 7 miesiąc to jeszcze taki w miarę lekki. Mi się Mały rozpycha bardzo. Wczoraj to go czułam chyba wszędzie w pachwinie i równoczesnie pod piersią, dziś jest z kolei bardzo cichy raz na czas się przeciągnie ale za to dostałam pare razy konkretnie w pęcherz 🤨
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, Doti dobrze że teść jest teraz pod opieką muszą mu ustalić porządne leczenie żeby Wam było łatwiej.
Marta współczuje stresu, ale dobrze że z mężem lepiej.
Mnie dziś odwiedzili rodzice, mama pracuje w niemczech i przywiozła mi dziś górę ciuszków dla młodego od 56-68 więc już kompletnie nic nie kupuje bo nie zmieszcze tego do komody, nie wspomne już o tym że nie wiem czy zdołam młodemu wszystko założyć a to takie śliczne!!
Mi też się tak brzuch spina ale mam tak po spacerze i jak odpocznę to odpuszcza, ale fakt już coraz ciężej się poruszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Dawno mnie tu nie było ale nasza maleńka narobiła nam strachu w tym tyg i musiałyśmy leżeć i się oszczędzać.Jakoś na początku tygodnia nie mogłam wyczuć jej ruchów dałam jej dodatkowy dzień i tez nic w końcu spanikowałam i pojechałam do lekarza. Mała jest spokojna i na szczęście wszystko jest ok za to teraz czuje jej ruchy regularnie ale jestem chyba bardziej wyczulona bo myślałam ,że oszaleje !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teź dawno nic nie pisałam, ale jestem na bieżąco z waszymi wpisami 🙂 U mnie ciąźa przebiega bez większych dolegliwości. Ze zgagą to chyba był fałszywy alarm. Po piątkowej wizycie jestem szczęśliwa. Potwierdziła się płeć naszej calineczki a po drugie i chyba najwaźniejsze- po torbielce w główce nie ma śladu. 🙂 😆Jednak prywatna konsultacja była strzałem w dziesiątkę. Sprzęt usg o wiele dokładniejszy i otrzymaliśmy płytkę z nagraniem oraz o wiele wyraźniejsze zdjęcia naszej Nataleczki. Z tego szczęścia prosto po wizycie ruszyliśmy z męźem po pierwsze ubranka dla małej. Ostatecznie kupiliśmy teź śliczne mebelki i łóźeczko, wszystko w białym kolorze 😉 To nasze pierwsze dziecko więc urządzamy wszystko od podstaw, ale mimo całego dnia spędzonego w Ikei nie czułam zmęczenia 🙃 Chyba te dobre wieści dodały mi skrzydeł 😜 Test glukozowy teź juź za mną. Nie wiem tylko jak interpretować wynik. O ile po spożyciu 75g glukozy wynik w granicach normy to glukoza na czczo troszkę ponizej dolnej granicy...skonsultuję to we wtorek na wizycie u lekarza prowadzącego. A tymczasem miłego dnia źyczę przyszłym majowym mamusią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Karos zazdroszczę kupna juz mebelkow 🙂 Ja się tego najbardziej nie mogę doczekać,ale niestety muszę jeszcze z miesiąc się wstrzymac 🙃 Z jakiej serii w Ikei brałas mebelki?
Tez byliśmy w sklepie meblowym popatrzeć lozeczka dla dzieci i jedno bardzo nam się spodobało
http://dino.sklep.pl/nowy/drewnostyl-pinio-paso-doble-lozeczko-dzieciece-120x60komoda-przewijak-p-14770.html?zenid=b51fa56f7aa69f66cd4b795605107381 Ale za żadne cuda nie zmieści się u nas w sypialni, wiec szukamy dalej,ale chyba tez zostanę przy ikei... 😆
My dzis spacerek, lody-pogoda piękna,ale ja już wolę posiedzieć na świeżym powietrzu niż spacerować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja wczoraj regenerowałam siły po wizycie rodzicóww sobotę, byliśmy na spacerku i zrobiliśmy tyle km że wczoraj nie ruszyłam się z domu 🙂 ale dzisiaj już wszystko wraca do normy 🙂 no i wczoraj skoki były więc pewnie wszystkie przed telewizorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Też oglądalam wczoraj skoki 😁 jak zwykle zresztą ale wczoraj że olimpiada to tak przeżywalam że myślalam że mi serce wyskoczy.. M mówil " uważaj bo ci Młody telemarki będzie w brzuchu robił " 😉 no i miałam gości z mamą przyjechał brat z przyszłą bratową.
Aga jeśli 86 to Twój rocznik to to też rocznik mojego braciszka 😁
Pewnie będę zaglądać do Was ale rzadziej bo z mamą i Kubą będę sobie spędzać czas
Miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...