Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ten nasz tez jest fajny, w zasadzie ten basic wyglądał tak samo,tylko miał jakies zabezpieczenie dodatkowo z tylu,a w naszym to zabezpieczenie jest w rączce, wyciąga się takie jakby skrzydło od strony drzwi, ktore dodatkowo zabezpiecza przed siła uderzenia. W sumie miedzy naszym,a basic 100zl różnicy. Te cybexy mają materiał fajny,przyjemny w dotyku 🙂 i jest lekki,chociaz + dziecko to w żadnym lekko nie bedzie:/ my wybieralismy miedzy maxi cosi pebble,be safe , a cybexem wlasnie i jak dzis patrzyłam na wszystkie to ten najbardziej nam się spodobał i najbardziej solidnie wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja je tylko z internetu znam narazie , ale w poniedzialek osobiscie dotkne i ocenie 🙂 chociaz wedlug opinii rewelacja 🙂 chcemy wybrac w tym kolorze szarym bo nadal nie wiemy czy jednak drugiego maluszka nie splodzimy z malym odstepem 🙂 i te drozsze rzeczy staramy sie wybierac w uniwersalnych barwach 🙂 tak nawiasem nie wiem czy to dobry pomysl ale mysle ze te mamy ktore maja facebooka moglyby podac swoje dane , bo milo by bylo potem wasze szkrabki widziec na zdj 🙂 jak rosna itd. 🙂 co myslicie ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Pokićkało mi się z tym czasem 🤔 zawsze mi się chrzani czy do przodu czy do tył 😉
U nas dziś znowu zapowiada się piękny dzień 🙂 🙂
Jeśli chodzi o propozycję Moniki to dla mnie to nie problem i jeśli któras z Was ma ochotę dołączyć to zapraszam. Anna Paciej w zdj profilowym morze, resztę danych poblokowalam dla obcych.
Miłego dnia 😎 dobrych humorów 🙂 😁
i mam nadzieje Doti że obudzicie się dziś zdrowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Brzuszki? U mnie dzisiaj baaardzo leniwy dzień 😲 posiedzialam na podwórku ale nogi tak mnie od wczoraj bolą że nie było opcji zmusić się na spacer 🥴 W ogóle to nic dziś nie zrobiłam prócz obiadu jakaś taka niemoc totalna
Monia i Marta miło widzieć Wasze buzki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku,ja to dzisiaj mam śpiący dzien, spadłabym i spala, M chciał mnie wyciągnąć na spacer,a mi się nie chce,poprostu tylko bym leżała. Złożyliśmy mebelki i ogarnął mnie strach. Ja nie poznaje samej siebie, rano ryczalam M,ze nie wiem jak dam radę,ze się boję. Złożył te meble,a ja poprostu patrząc na lozeczko mam łzy w oczach i mieszane uczucia...ja pierdziele,nie poznaje samej siebie,jestem trochę zalamana 🤪 🤪 🤪 mam jakaś depresję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcielo mi posta 🤨
Marta dasz radę! Nie dopuszczaj tych złych myśli bo się zadreczysz.. Będziesz dla swojej Małej super mamą
Aga dodałam 🙂
Popralam ostatnie rzeczy i co 😠 .. 2 koszule są za ciasne.. 1 od mamy jak worek na ziemniaki 1 dobra..No i co zaś ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
No to ja spałam za Was 😜 wyspalam się jak susel 🙂 ale spoko dziś Wy jutro ja tak to jest będę turlac się z boku na bok i klnąć że zaś nie śpie 😉
Kangoor przygotowalas wózek? Ja musze to pozakladac ale ładnie się wyparło drut na budzie się nie powyginal to mam nadzieje że nie będzie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Ale miałam parszywą noc :P pierwsza noc w nowym starym miejscu, a wierciłam się gorzej niż kurczak na rożnie. Przynajmniej w końcu jestem w domu 🙂
Też miewam takie napady melancholii, ale generalnie staram się wtedy znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o tym wszystkim.

Co do lekarza dziecka, to mój neurolog (prowadzi mnie już przeszło 20 lat) jest neurologiem dziecięcym i pediatrą - także u mnie wybór jest prosty 🙂 oprócz tego wciągnę ją do pakietu medycznego Luxmed, ale tutaj potrzebny jest akt urodzenia.

Patrzę dookoła siebie i przeraża mnie ile tu jeszcze jest do zrobienia :P aż słabo mi się robi. Dość narzekania. Dopijam kawkę i biorę się za robotę. Trzymajcie się brzuchatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry to ja na szczęście też dziś spałam dobrze ale poprzednią noc miałam całą nieprzespaną bo byliśmy u teściów z naszym kotem i gdzieś się zapodział, nie można go było znaleźć, więc całą noc myślałam gdzie jest. Rano odnalazł się w piwnicy na węglu więc nie pytajcie jak wyglądał 😁
Ja dziś pakuje torbę bo od tygodnia o tym myślę i jakieś dziwne lęki mnie nachodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey,
U mnie też dziś nocka całkiem spoko. Tylko 3 razy na siku wstawałam 🙂
Wczoraj miałam taki apetyt ze hej. nawet sie nie opanowałam i wysłałam męża po lody i ku mojemu zaskoczeniu po zjedzeniu całkiem normalnej porcji lodów mój cukier pozostał na przyzwoitym, poprawnym poziomie.
Ania, wózek wyprany i nawet już na nowo ubrany, wszystko wygląda OK, tyle że ja budę wyprałam ręcznie bo się włanie o ten drut bałam. Fotelik tez gotowy więc juz tylko teraz czekam na środę i werdykt. Może przepływy będą OK i zostane jeszcze kolejny tydzień w domu ☺️
No i chciałabym żeby się Filippo obrócił, bo jakoś tak mi się ta cesarka nie uśmiecha. Ostatnio oglądałam te PORODY na Polsat Cafe i jakoś tak jeszcze bardziej sie utwierdziłam że chce SN. Ale chcieć to ja sobie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agach86 napisał(a):

Ja dziś pakuje torbę bo od tygodnia o tym myślę i jakieś dziwne lęki mnie nachodzą 🙂

Pakuj pakuj Aga, juz najwyższy czas. Po co masz się stresować w razie czego (jakby się zaczęło wcześniej) że jeszcze nie jesteś spakowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - a jakiego jest koloru ten kocur? 😁 - moja kocica nadal siedzi u dziadków w mieszkaniu, więc jestem o nią spokojna (szczególnie jak słyszę, że ją karmią wołowiną, wątróbką i itp.) - boję się jedynie o to jakie się stanie wybredne po powrocie 🤪

Co do torby też przymierzam się do pakowania - wczoraj wytargałam z szafy i zaraz ją na balkon wywalę, żeby się wywietrzyła. Szkoda, że nie miałam aparatu pod ręką, bo mina mojego M była warta Brafta gdy powiedziałam mu, że chcę pakować torbę do szpitala 🤪

Tak swoją drogą przypomniała mi się jeszcze jedna kwestia: szczepionki. Już raz były poruszane, ale na ostatniej wizycie u mojego neurologa zapytałam właśnie czy szczepić młodą na te rotawirusy (czy jak one tak się nazywają). Powiedział mi, żeby tego nie robić. Bo jak sama nazwa wskazuje "rota" oznacza, że one cały czas się zmieniają, cały czas się mutują i naukowcy nie mają szans wyprodukować dobrych szczepionek. Tak samo jak szczepionki na grypy. Jednym słowem typowy chwyt marketingowy firm farmaceutycznych. Wszystkie szczepionki podawane w szpitalu jak najbardziej - czyli te pneumokoki itp. I prawda jest taka, że jeśli dziecko ma zachorować to i tak zachoruje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szysza to szary dachowiec, martwiłam się o nią bo ona tylko w domu siedzi i nie wychodzi na zewnątrz. Do tego śpi z nami w łóżku więc to pieszczoch straszy. Musi mieć teraz traumę po tej nocy w piwnicy księżniczka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu a ja to jakaś pokrecona jestem 🥴 Ty Kangoor w moim tyg rodziłaś, Ty się Aga urodziłas.. Strach mnie oblecial 🤔 A Anka Skakanka siedzi i kawe pije. Relax totalny. W domu bajzel masakryczny 😠 na szczęście nie syf a bałagan pospolity 😁 torba się pakuje od tygodnia szkoda że te rzeczy same nie wskoczą .. Przecież mój Michał w życiu by mnie nie spakowal jakby trzeba było 😮 wystarczy że coś przestawie to szuka pół dnia.. Nożesz trochę się zlękłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si, Si Ania, to juz ten czas 🙂 🙂 🙂

Mnie tez ostatnio strach obleciał. Własnie jak oglądałam sobie te PORODY to myslę, Kurcze biedne dziewczyny ale się męczą, współczuję...Tak jakby mnie to wcale nie miało dotyczyc już za chwilę. Pełen relaksik- oglądam sobie dalej. I dopiero po chwili, pomyslałam- Jezu przecież my za chwilę też będziemy jęczeć na porodówce.
A z drugiej strony, to ja jestem już taka połamana, nie mogę oddychać, zgaga przeokrutna, chodzę jak słoń itd... I chyba juz chciałabym pojść rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...