Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie mamy oczekujące na kwietniowe bobaski. Zaczekam na was cierpliwie 🙂 Zapewne część z was jeszcze nie wie że jest w ciąży a część dopiero jest na etapie produkcji 🙂 Odezwijcie się jak już pojawią się te dwie magiczne kreseczki na teście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde jestem cała posrana przed tymi dwona wizytami 🙂 może dostanę pierwsze zdjęcie dzisiaj mojej Fasolki 🙂 kurde tyle teraz się słyszy o obumarłych płodach i poronieniach,że się boję 😞 sama moja ciotka raz w listopadzie poroniła,a drugi raz w.marcu była czyszczona,bo płód obumarł 😞 teraz muszą do września odczekać po czyszczeniu,czyli w sumie powoli będą mogli starania zacząć..dobrze,że mają już 5letnią córkę,bo by się chyba załamała. Sorki,że Wam o tym piszę,ale ja naprawdę się tym wszystkim martwię,spać po nocach nie umiem 😞za dlugo od zrobienia testu musze czekac i glupie mysli nachodza..byle by do wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska ja biore kwas tylko marta tez jest w pierwszej ciazy i chcialam.jej powiedziec ze trzeba go brac no moze nie wiedziala. A witamin nie biore bo strasznie.duzo owocow.jem i lekarz stwierdzil ze to wystarczy bo mozna by przesadzic.
A co.do wizyty to przestan sie stresowac. Gdyby cos zlego sie dzialo to bys plamienia jakies miala, bole itd. Wszystko bedzie w porzadku, glowa do gory i daj znac jak po wizycie 😉 trzymam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bólu brzucha to dzisiaj z takim właśnie wstałam i nie wiem czy przez stres..ale podejrzewam też,że Alanek mnie mógł kopnąć,bo przyszedł do nas w nocy i spał już do rana,a On strasznie się wierci i kopie..a wiadomo,że nad tym wtedy nie panuje,bo w dzień to uważa na brzuch mój,bo mu tłumaczyliśmy mu,że mama ma dzidzię w brzuszku i nie wolno po mamie skakać itp. - oczywiscie czasem sie zapomni,ale naprawde bardzo rzadko..i pozniej zawsze z usmiechem na twarxy "Kikiiii",więc chyba będzie zawiedziony jak będzie chłopiec 🙂 ubzdurał sobie,że Kiki i nie przetlumaczysz,ze dzidzia 🙂 jak pytam gdzie mama ma dzidzie to pokazuje na brzuch,ale zaraz mowi Kiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mówiłam,ja 23 🙂

Tak szybkiej wizyty u dentysty jeszcze nie miałam 15-20min. Mam jeszcze 3zeby do wyleczenia,ktore musimy zrobic zanim bede w zaawansowanej ciąży..kolejna wizyta 10.09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża potwierdzona 🙂 - maleństwo ma 9mm i widziałam bijące serduszko 🙂 z USG wychodzi 7tydz.,a z miesiączki 8,więc lekarz pytał czy dobrze pamiętam pierwszy dzień ostatniej miesoączki,jak powiedziałam,że tak to zapytał czy cykle regularne miałam. Mam przyjść za trzy tygodnie z wynikami i wtedy założymy kartę ciąży 🙂 ile razy dziennie bierzecie kwas foliowy,bo ja mam 2tabl.na dzień brać..a nie przypominam sobie czy tak samo w pierwszej brałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
Ciąża potwierdzona 🙂 - maleństwo ma 9mm i widziałam bijące serduszko 🙂 z USG wychodzi 7tydz.,a z miesiączki 8,więc lekarz pytał czy dobrze pamiętam pierwszy dzień ostatniej miesoączki,jak powiedziałam,że tak to zapytał czy cykle regularne miałam. Mam przyjść za trzy tygodnie z wynikami i wtedy założymy kartę ciąży 🙂 ile razy dziennie bierzecie kwas foliowy,bo ja mam 2tabl.na dzień brać..a nie przypominam sobie czy tak samo w pierwszej brałam.

No to super że wszystko u was ok. Ja kwas foliowy biorę raz dziennie tak jak przy pierwszym dziecku ale w szpitalu podawali nam 2 razy więc nie wiem ile tego brać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz tak skojarzyłam,że w tamtej ciąży też brałAm 2xDziennie,bo na wieczór zawsze sprawdzałam czy parzysta lb tabl.jest zjedzona,jak nie pamiętałam czy wzięłam. Mam zdjęcie maleństwa i płytkę na którwj jest nagrane całe usg i widać na nim jak serducho bije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Ja się dzisiaj mega nie wyspałam..:/ w nocy przyszedl do nas Alan i jak zwykle ja juz najmniej miejsca na lozku mam,a naszej kanapie bez rozlozenia jej by sie dwie osoby wyspaly,a xo dopiero jak rozlozymy. Gdyby nie to,ze wpadka byla i zesikal sie.w.lozko swoje to bym poszla tam spac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj mam bardzo słaby dzień, kiepsko się czuje ogólnie pomimo tego że tak pięknie na zewnątrz było 😞
Moja też zasikuje łóżko jak za dużo wypije, ale najgorsze że nasze bo zazwyczaj koło 3 w nocy już nam się do wyrka pcha. Ale od jutra będzie miała "dorosłe' łóżko bo wujek stolarz zrobił więc zobaczymy jak zareaguje, no niestety na łóżeczko jest już stanowczo za duża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...