Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 przy Was czuje sie jakbym sama w ciąży byla :p Macie racje niech maluszki posiedza jeszcze w brzuszkach 😉 ja ostatnio sprzedalam przewijak i bujak po moim maluszku i jakoś smutno mi sie zrobilo 😞 jeszcze zostal jeden bujak i w duszy mam nadzieje ze sie nie sprzeda :p bo chcialabym mieć jeszcze jednego szkraba ale niestety nie teraz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka to Ci tłusty czwartek bokiem wyjdzie 😉
Mada ciesz się że jeszcze przed Tobą drugi bobas...ja drugiego urodzę i już koniec...chociaż nigdy nie mów nigdy 🙃

nałaziłam się dziś, do ZUSu, do US po sklepach i prawie wszędzie na piechotę...nogi z tyłka mi wyłażą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam synka,teraz bedzie corka i koniec! 😉 chcialam parke,bede ja miec 😉 . Kolejne dziecko/dzieci to bylaby wpadka na 102! Az sie wierzyc nie chce,ze to juz tak blisko! 😁 łóżeczko złożone,wszystko poprane..ja pierdziu!!
Troche sie boje,bo strasznie nisko czuje Łobuziarę.. 😉 a jak mnie w pachwinach i ogólnie krocze boli..jakas masakra! Jak rozchodze to fajnie,ale jak tak wstane po nocy czy dluzszym lezeniu/siedzeniu to jest cos okropnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch czy przy antybiotykach masz jakieś osłonowe? Zapomnialam zapytać lekarkę, i sama w aptece tez nic nie kupilam. Muszę męża wysłać ale nie wiem jakie można.
Ja na razie nie planuje kolejnej ciąży, chcemy wybudować dom. Ale zawsze chciałam mieć 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym chciała mieć trójkę Bąbli no ale jak będzie czas a właściwie finanse pokażą :P jakby się udało dopiąć sprzedaż działki teściów, mieszkania , które mamy poza Wrocławiem i spłacić większą część kredytu... to kto wie... ale to wielki znak zapytania jest...
a poza tym to wtedy to mieszkanie już za małe by się stało :O więc tak się to napiętruje, że aż strach myśleć :p

pączki od Spychały w tym roku jakoś mi tak bardzo nie smakują ( 😁 ) i tylko jeden na liczniku, a jak u Was? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez w tym roku slabo z obzarstwem. Paczusie zjadlam dwa za to moj maz nadgonil bo.mowi ze kolo 10 wtrzasnal lacznie z domowymi i w pracy:P

Jaki ja mam.balagan! Kurz wszedzie! Ubranka.pochowane to jutro.biore sie za sprzatanie. Plecy mi chyba do tylka zjada:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no to ja troche ich zjadlam..4 moze 5 😉 a moj nie wiem ile..kupil 10rano..to ja zjadlam 4 on 5 .. mlody jeden..tzn.ja nie cale 4,bo Alan jeszcze z jednego zaczal,ale odlozyl i ja dojadlam..no ale A do roboty nie bral chyba zadnych kanapek,wiec pewnie o cukiernie jeszcze zahaczyl,zeby kupic se do roboty paczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja biore Multilac a raz bralam Lacidofil i jeszcze jest Trilac.
Justyna no to ładne pączki. Znajoma mojego M zrobila taki numer ze wypłaciła w bankomacie 200zł i ich nie wziela i sobie poszla. To jest dopiero zdolni acha.
Partyzantka ale żeś dała z tymi faworkami! 2kg niezle
Marta a mi się dzisiaj snilo ze siedziałam w autobusie i wypilam dwa piwa i w pewnym momencie się ocknęłam ze przeciez jestem w ciazy i co ja robie. I zaczelam plakac jaka to ja głupia jestem.

No tak wczoraj zrobilam paczusie, dzisiaj rano ciasto z jabłkiem a teraz skończyłam robic faworki. Już wiem po co wali się tym Walkiem… ale nie przyszlo mi do Glowy żeby je w miedzyczasie rozbijac i rece to już mi mdlały od tego ugniatania a tu po waleniu ciasto okazalo się miękkie. Nogi wlaza mi w Tylek bo nie dosc ze tyle przy garach stalam to jeszcze mielismy 1,5h spacer, prasowanie, odkurzanie wiecie chciałam wszamac cos słodkiego wiec trzeba było jakos cukier Spalic. A i jeszcze chce zrobic bezy bo mi bialka z faworkow zostaly wiec do roboty…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączków się najadłam,do tego frytki na obiad i boli mnie brzuch! :/ tak samo,jak mnie źle .. tak samo chyba małej,bo się jak nie wypina to non stop się wierci.. 😞 a jak ona się tak rusza,to mnie jeszcze gorzej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dostałam Celeston czy celestan coś takiego i z tego co wiem to dostałam pełną dawkę i to wystarczy bo dziecko od 35 tygodnia ma już samo rozwinięte prawidłowo płuca i bez sterydów 🙂

A co do faworków to została tylko garstka i zostały 4 pączki z tej sterty 😁

Ale żeby było śmieszniej to ja zjadłam 2 pączki i talerzyk faworków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paczkowe szaleństwo 🙂 ja mowie na swoje synka pączuś, i mowie dzis do niego ze jego swieto 😁 a paczek z niego wcale bo na liczniku prawie 11 miechów a wazy raptem 8,5 kg 😁
Co do dzieci to owszem i ja chcialabym trójkę ale tutaj w naszym kraju to ciezko jest z jednym a gdzie trojka a to moje marzenie <3 hmm a ile przytylyscie ? Ja w dzien porodu wazylam 65 kg przytulam nadksiazkowo :p ha ha 17 kg ale szybko zeszlo. Malego jeszcze w nocy piersią karmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm a ile przytylyscie ? Ja w dzien porodu wazylam 65 kg przytulam nadksiazkowo :p ha ha 17 kg ale szybko zeszlo. Malego jeszcze w nocy piersią karmie. Ale wiecie co ? Komu bym nie powiedziala ze rodzę (rodzilam) w kwietniu to wszyscy ze super termin no na zimę sobie odchowam 😁 szczerze nie patrzac na pogode i tak co dziennie z nim wychodze min 30 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny smacznego wszystkim 🙂
ja 0 pączków i mój mąż też 0 więc równamy średnią w dół..
Leniuch jak Twój ząb?
Partyzantka jak się czujesz tak w ogóle??

dziewczyny widziałyście?
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/najbardziej-wzruszajaca-wideo-jakie-widzielismy-noworodek-pokochal-swoja-matke-od-razu-po-narodzinac_383590.html

dziewczyny... ile przed porodem się obniża brzuch? mnie dzisiaj boli od popołudnia i brzuch i krocze
i teraz patrzyłam w lustrze ze mi się chyba brzucho obniżyło...wiem że tak się dzieje jakiś czas przed porodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a ja niby wczoraj taka zmeczona ale spac dzis nie moge głowa mnie boli i plecy ze juz musialam wstac.

Ola zab dalej boli i nie wiem czy mam tylko takie wrazenie i po prostu promieniuje czy przypadkiem na dole mi sie nie aktywowalam kolejna... oby to byla tylko ta górna. Mam wrazenie ze ten antybiotyk nic nie daje no ale trudno.Najgorzej w nocy i z rana bo w ciagu dnia to jakos sie czlowiek zapomni bo albo sie cos robi albo sie rozrusza buzie czy to gadaniem czy jedzeniem.

Mi brzuch wogule sie nie obnizyl i caly czas mialam wysoko ale podobno mowiaz ze jak mozesz wsadzic dlon na plasko pomiedzy biust a brzuch to znaczy ze rozwiazanie juz blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wgl się brzuch nie obniża..ale fakt,ponoć jest tak,ze jak położysz dłoń między piersiami,a brzuchem to już jest blisko. A może masz takie wrażenie tylko? Mnie z synkiem chyba się nie obniżył..teraz też z dwa razy miałam wrażenie,że niżej go mam,ale później twierdziłam,że nie..

Ja na ostatniwj wizycie mialam 11,5kg .. z synkiem przytylam albo 11 alno 17. Pewnie 17,tylko czy przez tydzien od ostatniej wizyty moglam przytyc az 6kg? Chodzi mi od wizyty do pojscia do szpitala minal tydzien .. ja wazylam duzo do czasu porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na ostatniej wizycie mialam 12 do przodu, mysle ze na 15 zakoncze a jak jest ksiazkowo?

Teraz wszystkie bedziemy chodzic i patrzec czy mozemy polozyc dlon miedzy piersi a brzuch:P

Jejciu jak ja spac w nocy nie moge, az mam nerwy czasem bo tluke sie.po tym lozku, jak leze na boku to nogi mi milkna eh..:/

A co do dzieci to jak finansowo wydolamy to pewnie dwojka a jak nie to.mala bedzie sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 11 na plusie tylko że od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg więc trochę dużo poszło, pewnie też dobiję do 15 🤢 ale sama muszę przyznać że jem codziennie coś słodkiego więc nie dziwota.
jutro jedziemy na wieś do dziadków to się trochę odchamię 😉

idę sprzątać chałupkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie na plusie miesiąc temu było 6 kg więc pewnie teraz z 7 lub 8...

i dołączam do mam chorowitków bo dziś w nocy Młody wstał z gorączką :/ mnie też coś łamie, głowa mnie boli, ogólnie bleeeee.

Wiola mam o Ciebie pytanie bo wiem, że miałaś cesarkę planową z córą i chciałam wiedzieć czy cewnikują przed czy po znieczuleniu? bo ja już nie pamiętam jak to się u mnie rozegrało tak szybko wszystko było..

a ze spaniem w nocy też mam koszmar bo albo mnie plecy bolą - najbardziej pod prawą łopatką albo cierpną mi uszy ( 😁 ) albo swędzi mnie skóra albo łażę na siku więc jak się już raz przebudzę tak z 3, 4 godziny mam z bańki i tylko myślę o tym jak by tu zasnąć a jak zasypiam to za chwilę mój do pracy a Młody na obroty wchodzi i dzień mam do tyłka. kawa mnie trochę ratuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...