Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
widze ze juz wiekszosc z Was pierze ciuszki i prasuje a ja w ciemnej du*** jestem 😉 na razie wzielam sie za przestawianie i dostalam od mojego M opierdziel ze meble dzwigam ale jakbym sie miala prosic jego to bym chyba ze 2tyg musiala sie nagadac a tak to rano przestwil reszte.

a plany sa spore bo chce pomalowac łóżeczko no i jeszcze ten maly pokoj ale moj M ma teraz ciagle albo nocki albo na 14 wiec nie ma za bardzo kiedy. Mozesz w przyszlym tyg sie jakos cos ruszy chociaz namowie go zeby polatal te dziury.

u mnie wg karty ciazy 10kg do przodu zobaczymy ci bedzie dalej bo jeszcze troche czasu zostalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mnie mój wk*rwia coraz bardziej! Zero pomocy z Jego strony..jeśli chodzi o Alana..w tym tygodniu ma na 14.00,więc do 12:45 leży .. no z przerwą na śniadanie, obiad,ewentualne zakupy! :/ szlag mnie trafia! Powiedziałam.mu co myślę,ale zbytnio się nie przejął. Mnie już coraz ciężej wstać,jak Mały w nocy woła..np.przedwczoraj chyba z 15razy wołał mnie,zanim się obudziłam,a mój leżał i patrzał kiedy się obudzę zamiast iść do Niego..a jak już się onudziłam to mi mówi żebym zawołała go do nas! :/ ku*wa mać!!!
Niie wyobrażam sobie,jak to będzie jak Mała już się urodzi,bo coraz bardziej muszę livzyć tulko na siebie. Nie wiem jak to będzie,naprawdę! Szczerze to ryczeć mi się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynaaaa napisał(a):
u mnie na plusie miesiąc temu było 6 kg więc pewnie teraz z 7 lub 8...

i dołączam do mam chorowitków bo dziś w nocy Młody wstał z gorączką :/ mnie też coś łamie, głowa mnie boli, ogólnie bleeeee.

Wiola mam o Ciebie pytanie bo wiem, że miałaś cesarkę planową z córą i chciałam wiedzieć czy cewnikują przed czy po znieczuleniu? bo ja już nie pamiętam jak to się u mnie rozegrało tak szybko wszystko było..

a ze spaniem w nocy też mam koszmar bo albo mnie plecy bolą - najbardziej pod prawą łopatką albo cierpną mi uszy ( 😁 ) albo swędzi mnie skóra albo łażę na siku więc jak się już raz przebudzę tak z 3, 4 godziny mam z bańki i tylko myślę o tym jak by tu zasnąć a jak zasypiam to za chwilę mój do pracy a Młody na obroty wchodzi i dzień mam do tyłka. kawa mnie trochę ratuje...


Ja miałam cewnikowanie przed znieczuleniem i to jest moje najgorsze wspomnienie. Bolało jak cholera i teraz tego się obawiam najbardziej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolcia a moze pielęgniarka zrobila to bez "wyczucia" dla mnie przez moment bylo glupie uczucie siku 😉 a mam pytanie do mam które bd mialy kolejnego bobaska i pierwszego rodzily przez CC. Czy drugi poród to tez cesraka czy mozna sobie "wybrać" jeśli jest ok ? Wiecie cos moze na ten temat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lo jej od 11 sprzatalam dom. Padam, a plecy i podeszwy stop tak mnie bola ze chodzic nie moge, moze w koncu bede.spac jak.zabita bo takien gimnastyce, ale.chyba przegielam. Choc ciesze sie bo juz mam czysciutko na tip top lozeczko zlozone na cacy lacznie z baldachimem i przewijakiem, ubranka pokupowane, spakowac sie i na mala jestesmy gotowi:-) okien myc nie bede bo zaraz budowa rusza i beda wygladaly tak samo a moze gorzej z tego cementu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mada2409 napisał(a):
Wiolcia a moze pielęgniarka zrobila to bez \"wyczucia\" dla mnie przez moment bylo glupie uczucie siku 😉 a mam pytanie do mam które bd mialy kolejnego bobaska i pierwszego rodzily przez CC. Czy drugi poród to tez cesraka czy mozna sobie \"wybrać\" jeśli jest ok ? Wiecie cos moze na ten temat ?


Nie wiem ale bolało jak cholera.

Ja rodziłam pierwsze przez CC przez pośladkowe ułożenie Laury a teraz też będę miała CC. Jak się uprzesz to możesz rodzić naturalnie ale mój lekarz który jest ordynatorem odradził mi to (chociaż wybór należy do mnie) - generalnie sam powiedział że mam przywilej wyboru w takim przypadku ale z uwagi na to, że mam więcej wskazań do cesarki to ostatecznie zdecydowałam się że będę rodzić przez CC. Gdybym planowała 3 dziecko to pewnie bym się zastanawiała ale nie planuję więc w tym wypadku jest to dla mnie (a także dla dziecka w moim przypadku) najlepsze rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde Wiola to nie dobrze :/ ja nie zarejestrowałam tego zabiegu bo i tak co chwila ktoś mi \"tam\" wtedy grzebał i nie wiedziałam już sama co robią :/ a teraz też mnie to stresuje a teraz jeszcze bardziej 😞 zaraz po tym boję się znieczulenia, potem, że mnie za słabo znieczulą no i momentu jak trzeba wstać 1szy raz :/ w poprzedniej ciąży byłam jakaś chyba dzielniejsza 😞((((

Kinga Ty lepiej zdejmij ten baldachim bo przez ponad miesiąc to Ci się tam tyle kurzu nazbiera, że szkoda Twojej pracy albo w jakiś worek zapakuj :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mało co robiłam .. bawiłam się z Młodym albo leżałam,bądź siedziałam 😜 coś mnie bardzo,bardzo ciągnie momentami tam na dole ..
W środę mamy sesję zdjęciową,trochę doczekac się nie mogę 😉 .
Jutro jedziemy do rodziców,bo pity musimy wziąć teściom i szwagierce,no i w sumie nam też,bo mama rozliczała..no i resztę ubranek dla małej wezmę.
Ja okna pomyję przed urodzinami Alana..a robimy 16.03. Później już pewnie nie będę myć..a święta 21.04,no chyba ze mala raczy wyjsc po terminie to jeszcze zdaze jakos nlizej swiat umyc.
Dziewczyny ja nie wiem,ale ja jestem bardziej zmeczona,jak prawie nic nie robie,niz jak zapierniczam ...
Tak w ogole widac,ze moje dziecko zdrowieje,bo troche dal mi dzisiaj w kosc :\\ ale na szczescie od jakichs 30min spi! Teraz mam czas dla siebie,tylko dla siebie..i pewnie zaraz pojde spac 😉 .

O czyms mialam jeszcze pisac,ale zapomnialam
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna czy ktos kto inny pisał o bankomacie...
ja kiedyś jadąc do lekarza poszłam do bankowamtu po 300 zł
u lekarza chcę płacić i zero w portfelu.. 😞
zadzowniłam do banku i powiedziałam że nie wzięłam tej kasy oni że sprawdzą czy bankomat cofnął (robi tak po jakimś czasie jak się pieniędy nie weźmie) i od razu przelali mi te 300 zł z powrotem 🙂
W ogóle na to nie liczyłam. 🙂
Ale pączkow za 212 zł nie jadłam 🙂 smaczne były chociaż? 😁

Ja moge położyć między biustem a brzuchem 3/4 dłoni - to się liczy?? i kumpela też powiedziała że mi się brzuch obniżył.. więc może być niedługo..
Decyzja jest o porodzie w domu ale musze wytrwać do 37 tygodnia więc jeszcze 21 tygodnie i 2 dni.
I jeszcze żeby było ciekawiej okazało się że zalewamy sąsiadów - coś poszło w ścianie - jutro kują łazienkę - moze się okazać że tydzień remontu... zaczęłam prać i suszyć ciuszki ale teraz raz że pralka nie może chodzić dwa że ten remont... a ja powinnam odpoczywac i sie nie stresować żeby donosić małą ...Super .. Ale jestem dobrej myśli rozmawiam z nią że musi jeszcze troszkę poczekać. 🙂

Na mojej szkole rodzenia mówili że często po cesarce można mieć spokojnie normalny poród. Oczywiście trzeba zawsze rozważyć za i przeciw. Dla dzieciaczka normalny poród jednak zwykle lepszy ale jakby miał byc cięzki dla matki to czasami lepiej cesarka. Chodzi o koktajl hormonów które się wydzielają. Ja kiedyś bardzo byłam za cesarką ale jak troszke więcej się dowiedziałam to wolę SN, mam nadzieję tylko że nie będzie zbyt ciężko 🙂 Moja bratowa robiła sobie CC zeby sobie krocza nie rozciągnąć... to już uważam za przesadę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna - za pierwszym razem byłaś dzielniejsza bo nie wiedziałaś co cię czeka 🙂 Ja na razie nie mam stresu jakoś tak wybitnie ale najbardziej to mnie ten cewnik jakoś martwi. Z kolei znieczulenia się nie boję chociaż ostatnio mieli problem z wkłuciem. No ból bo cięciu i pierwsze wstawanie też nie będzie najlepsze ale damy radę 🙂 Ja chcę mieć to już za sobą bo strasznie mi już ciężko jest. Ten brzuch mi bardzo dokucza - jest tak gigantyczny że jak patrzę na wasze brzuszki to aż zazdroszczę. Nie dość że sama nie jestem kruszynką to jeszcze ten wielgachny brzuchol dźwigam i zarówno nogi jak i mój kręgosłup zwyczajnie nie dają już rady.

Tuska - ty się tak nie stresuj tym ciągnięciem - ja mam tak non stop. Ale z tego co mi gin mówił to nie jest to nic takiego.

Ola - ja z kolei mam inne zdanie co do cesarki. Słyszałam wiele opinii ale osobiście uważam że cesarka jest dla dziecka o wiele bezpieczniejsza niż normalny poród. Moja znajoma miała zupełnie zdrowe dziecko i w trakcie porodu (nie chcieli podjąć decyzji o cc) dziecko się niedotleniło i teraz jest roślinką. Nie widzi, nie słyszy i ma porażenie mózgowe. Więc ja swoje zdanie na ten temat mam. A co do bólu to oczywiście uważam że więcej się kobitki namęczą podczas normalnego porodu ale za to nikt kto nie przeżył cc nie wie jak długa i bolesna jest rekonwalescencja. Oczywiście podzielam twoje zdanie co do bratowej. Tutaj jej argument to mocna przesada.

Co ja to miałam jeszcze pisać?? Aha - ja mam ciuszki wszystkie poprane ale za cholerę nie zamierzam ich prasować. Nie mam takiego jobla jak za pierwszym razem. Prasować będę tylko te, które będzie mała nosić jak będzie wychodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola pączki właśnie jakoś nie specjalnie mi podeszły w tym roku 😉 nawet jeden jeszcze gdzieś się dziś przewalał po szafce 🙂
i dla mojego dziecka naturalny poród prawie nie skończył się kalectwem więc to czy lepszy jest SN to każdy przypadek weryfikuje życie, złotej recepty nie ma, każdemu podług własnych możliwości i predyspozycji, byle nie szkodzić.
Słyszałam też , że są kobiety, które rozwiązują poród przez CC w 7 mcu ciąży żeby brzucha nie rozciągnąć :/ no takie to bym ubiła już !! 🤢

Wiola ja bym też chciała już być po i to trochę więcej niż po samym porodzie, gdy hormony ciążowe przestaną we mnie \"krążyć\" żeby zobaczyć w końcu normalną skórę na dłoniach, piersiach,nogach a nie strupy, blizny, rany i wkurzający świąd 😠
ten kto powiedział, że ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety to musiał być facet.

aaa i z optymistycznych wieści to jeszcze mam 3 nowe ,całkiem świeże, purpurowo-sine rozstępy na brzuchu, dobrze, że mojemu się wzrok od kompa w pracy psuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Justyna, Wiola ja tez ten moment cewnikowania jakos pamiętam przez mgle bo tyle się dzialo i już te bole porodowe były ze mi osobiście Było wszystko jedno co ze mna robia.
Tez mam stracha przed tym pierwszym wstaniem z łóżka i martwie się o karmienie piersia bo wiadomo tak jak Ola napisala nie ma przy CC tego koktajlu hormonow. Sama tez chwila przyjscia dziecka na swait ze czlowiek jest przytomny i wszystko przezywa to pewnie tez jest piekne no i oczywiscie pozniejsz satysfacja 🙂

Już dzisiaj mialam Wam napisac ze mam już po woli cykora ale nie chciałam straszyc.

Za paczkami nie przepadam jeżeli już to zjem ale takie bez nadzienia np. te Donaty albo oponki czy precelki. A piekarniku wlasnie susza mi się bezy.
Moja kumpela mowi ze ciaza to najpiękniejszy czas bo jedyne co jej doskwieralo to cukrzyca ciazowa. DO pracy jeździła do 7 miesiaca. Porod dla niej to był Pikus a najgorsza to pozniejsza opieka nad dzieckiem bo zwyczajnie nie dawala sobie rady. Teraz już jest spoko.

Rozmawialam juz z wieloma lekarzami i wszyscy ginekolodzy byli zgodni do tego ze pewnie i tak skonczy sie CC nawet jak sie upre rodzic SN. Jedynie jedna polozna mnie zachecala i powiedziala na koniec zebym to przemyslala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taOj,ja też już mam trochę cykora...zobaczymy,która będzie pierwsza 😉
Boje sie troche,bo teraz tyle sie mowi o tym,ze dziecko zmarlo,bo lekarze za pozno cc zrobili,badz kazali rodzic sn.. pewnie zawsze tak bylo,ale teraz baardziej to naglosnione. Ja chcialabym urodzic przed badz w terminie,bo nie chce trafic na patolgie ciazy w szpitalu..bo oni tam trzymaja do ostatniej chwili :/ jedna babeczka z mojej sali dwa razy byla zwozona na porodowke..ale ze kroplowka nic nie dala,badz dala ale skurcze ustalu to spowrotem wracala na patologie. No i nie wiem,jak to siee u niej skonczylo..bo urodzilam. Ogolnie miala termin na 28.02,a ja urodzilam 12.03 gdzie ona nadal nic..z jednej sali wywiezli dziewczyne,bo wody odeszly zielone,a z kolejnej na pol przytomna..wody czarne jak smola!! Czekaja na ostatniaa chwile,a pozniej lekarzy brak na oddziale,obchod poranny o 15.bo wszyscy na bloku operacyjnym..cesarke robia.. dlatego wiedzac,jak jest tam w Gliwicach,zastanawiam sie czy nie rodzic w innym szpitalu..w Zabrzu niestety szpital nie ma dobrych opinii.. jeszcze niedaleko mam Tarnowskie Hory,no i tam mam lekko zachwalony szpital. Zre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta szpital w Gliwicach,jako polozniczy..super! Tylko byle by nie trafic na patologie ciazy wczesniwj.ach,no jest jedno zastrzezenie..wypuszczaja po deoch dobach,gdzie zoltaczka wychodzi w 2-3dobie..i me z Alanem wypisali,a pozniej malego od srody do piatku musialam zostawic samego w szpitalu 😞 - bo musial pod lampami lezec,a w Zabrzu niestety nie mozna zostac z dzieckiem..-czego my nie wiedzielismy wczesniej,bo tak pojechalibysmy do Gliwic,bo tam co prawda w osobnej sali,ale niz dziecko,ale mozesz byc caly czas w szpitalu i brac dziecko na karmienie,przewijanie itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam. Przykro mi z powodu dziecka Twojej koleżanki. Pytanie co było przyczyną tego stanu i co byłoby najlepszym działaniem, żeby to zminimalizować/ zapobiec... na ile można było etc..

Ja rzeczywiście obecnie bardziej wierzę w naturalne metody niż medykalizację nadmierną...Od około 10 lat leczyłam się na poważną chorobę zgodnie z medycyna klasyczną i nic mi nie pomagało. Od jakiegoś czasu czuję się lepiej mimo braku leków - przypisuję to zmianie diety, mniejszej ilości medykamentów, mniej chemii w jedzeniu etc..
Przestałam wierzyć lekarzom. Mam kilkoro znajomych i wierzę że lekarze chcą dobrze, ale przez swoją edukcje i zatopieniu w środowisku widzą pewne kwestie jednostronnie... Uważam że ważne decyzje dotyczące zdrowia warto podejmować po poznaniu blizej danego tematu niezależnie od tego co środowisko medyczne rekomenduje.

Przeczytałam sporo na forach, obejrzałam filmy kobietek ktore rodziły i cesarka i naturalnie, czytałam artykuły, oglądałam wykłady na temat porodów... I wyrobiłam sobie swoją opinię na ten temat tj. cesarka jest wspaniałym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach ale ma swoją cenę. dla matki tak jak piszesz długie dochodzenie do siebie, dla dziecka też swoją ma...
http://www.youtube.com/watch?v=iS-CGxN6b8A
Oczywiście są sytuacje w których jest to najlepsze rozwiązanie. Tylko niestety czasami bywa nadużywane ... Taka jest oczywiście moja opinia a każdy ma prawo do własnej.

Sorry wyszedł poważny post z tego... Mam nadzieję że wybaczycie. Ale po wielu lata cierpienia czuję sie lepiej i naturalne jest chyba trochę to że zachowuję się jak nawiedzona neofitka 🙂

Życze wam wszystkim porodu marzeń i super zdrowych dzieciaczków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ależ absolutnie mnie nie uraziłaś 🙂 Na szczęście nie mam naście lat i nie obrażam się o to że ktoś ma inne zdanie niż ja. Szanuję twoje i absolutnie zgadzam się że nie zawsze tradycyjna medycyna jest w stanie pomóc.

My już po śniadaniu. Popołudniu wybieramy się na imprezkę do rodzinki ale nie mam jakoś weny i sił.Ja już 15 kg na plusie jestem i pewnie skończy się na 18 na plusie. Ale mam już plan!!! Po porodzie idę do dietetyka żeby mi dietę ustawił. Silną wolę mam jak już się zaprę a od września zaczynam to moje nieszczęsne leczenie po którym też pewnie parę kilo spadnie.

Jeeej jaka piękna pogoda. Kocham wiosnę. Chce się żyć!!!!

A na obiadek dzisiaj mam warzywka i grilowanego łososia 🙂 Mniam :P

Miłego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm kazda opinia inna. Opowiem w skrócie swoja historie. Przewidziana datę porodu mialam na 12 kwietnia skorcze mialam od ok 6 m-ca ale lekarz nic na to brać nospe. 4 kwietnia bylam u dwóch ginow i druga fala skier na szpital bo cisnienie wysokie 170/90 ale jak pisalam... Nerwus ze mnie. Na szpital dojechalam na 19:30 za nim ktg badanie przyjęcie na oddzial... Mnostwo pytań. Mieli zbić cisnienie i zaklepac miejsce na cc. Po ktg lekarz w pól godz zadecydowal o CC skorcze byly takie ze skali brakowalo ale dla mnie to norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz powiedział ze dziecko powinno byc wyciągnięte tydzień wcześniej... Do szpitala mialam 30 km inny mialam blizej ale od początku ciąży uparlam sie na ten. Urodzilam Oliwerka o 22:14 zdrowy 10 pkt 2880 i 50 chlopak siedzial ze mna do polnocy i nikt mu slowa nie powiedział wręcz jak wychodzila polozna z dzieckiem pytala sie czy to on czeka i pokazala dziecko, później kazala pojsc zrobić zdj żeby mi pokazać. Po CC szybko wrocilam do siebie wszyscy byli zdziwieni ale jak to polozna powiedziala w szpitalu ze slyszala ze sobie świetnie radze. O pokarm staralam sie 3 dni polozne super kobitki tlumaczyly pokazywaly co i jak i nan4 dzien w domu nawal. Karmie do dzis. Mój chl powiedział ze dobrze ze sie uparlam i ze rodzilam gdzie chcialam. A czego mi tam brakowalo? Bliskości dzidzi po ur jak go wyciagnieli to tylko pokazali z odległości 1 m nie bylo cialo do ciala 😞 bardzo zaluje 😞(( a lekarz na oddziale super ! Powiedział ze bylo zagrożenie dla mnie i dziecka, duże. ale sie napisalam... To tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polozne sie pytamy czy chce karmić piersią, kazaly wstawać w nocy godz przed karmieniem mlekiem modyfikowanym jedna brodawke tak mi pogryzl ze masakra ale sie nie dalam podkurczalam palce u nóg i dawalam cyca. Najgorsze dla mnie nie bylo wstanie a odklejanie opatrunku u la... Szew wyciągnęli po tygodniu. Ogólnie bardzo dobrze wspominam CC bylo chwilami ciezko ale jak wiekszosc babeczek po ur dziecka na drugi dzien mówi ze nie chce wiecej dzieci ja bylam przeciwna i od razu mowilam ze musi byc drugie 🙂 druga cesarka niby gorsza ile w tym prawdy ? Do wagi wrocilam szybko po ok 3 m-cach bez ćw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
my wczoraj sporo sie najezdzilismuy z moim synem, dobrze ze pogoda nam dopisala. Ale wiecie co moje dziecko odkad nie chodzi do przedszkola to jak tylko ktos do nas przyjedzie ba nawet jak moj M wroci z pracy to o n sie strasznie popisuje. Zachowuje sie tak jakbym go w lesie trzymala i do ludzi nie dopuszczala, az mi czasem jest strasznie głupio bo robi sie niegrzeczny. Wiem ze to tez z tego powodu ze nie ma kontaktu z ludzmi/dziecmi tak jak kiedys bo dawniej czesciej mielismy gosci a teraz jakos rzadko nas odwiedzaja bo kiepski dojazd jest. Dlatego wczoraj postanowilam poodwiedzac rodzine i bylismy u mojej Ciotki, pozniej jak wracalismy to zajechalismy do mojej siostry ciotecznej i jakos sie zeszlo. Jak wybylismy z domu o 10 tak wrocilismy na 18. Nogli to nam w tylek powchodzily ale nie bylo az tak zle no i dzis jedziemy znowu do Cioci na obiad 🙂 i troche sie martwie ze Olek znowu bedzie szalal...

Partyzantka spoko z tymi kilogramami ja z Olkiem przytylam prawie 30kg i teraz pewnie bylo by to samo gdyby nie ta cukrzyca ciazowa. Tak wiec no stress 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

My u moich rodzicow,bo po pity przyjechalismy. Wczoraj mnie tak glowa bolala,ze kolo 19:00 to ja juzw lozku lezalam..niestety spac sie nie dalo,bo siedzieli i glosno byli,a szczegolnie Alan,ale lepiej mijakos bylo niz jak siedzialam. Dzisiaj juz nawet ok. Tylko gardlo mnie lekko pobolewa.
Na mojego wczoraj troche nakrzyczalam i ciche dni sie zaczely..odzywamy sie do siebie,jak trzeba.
Mała się wierci tak,że aż boli ... :/ przez co siusiu latam jak głupia 😜 te jej ruchy to juz coraz bardxiej bolesne sa .. niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja juz jestem tak zmeczona ta ciaza ... ciezko sie ulozyc,ciezko zasnac :/ albo za zimno,albo za goraco .. oddech ciezko zlapac czasem... sama sobie sie dziwie,bo w tamtej ciazy nic mi do konca nie doskwieralo..czekam jeszcze dwa tygodnie i robie wszystko,zeby urodziv wczesniej! Chocbym miala wyskakac to dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...