Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justyna no to niezle 45 min masakra jakas, ja to chyba bym się wepchala bo u ludzi taka znieczulica jest. Wczesniej to zawsze grzecznie stalam ale teraz jestem jakas odwazniejsza i się upominam. Tym bardziej ze to chodzilo o głupi podpis. Wczoraj stalam w kasie pierszenstwa i podeszlam do kasjerki bezposrenio ludzie nagle tacy się życzliwi zrobili ale żeby wczesniej ktores z nich cos zagadalo to nie. Najgorzej w autobusach i tramwajach…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do stania w kolejce to tylko 2 razy starsze babcie się o mnie zatroszczyły i wczoraj w Lidlu kobieta za mną stała to sama z siebie powiedziala że powinnam bez krępowania wpychać się na przód kolejki...chyba też powinnam bez niczego upominać się o swoje, kiedy jak nie teraz...

ciekawe jak tam Słonko... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam drogie mamy i przyszle mamy 🙂 Ja dzis po wizycie, na razie nie ma oznak zblizajacego sie porodu, jak dobrze pojdzie to moze 16 kwietnia moj lekarz ma dyzur to cos zdzialamy :p Maluch wazy 2880, ma podobno duuuze jaja :p i raczej nie ma opcji pomylki. Hehe U mnie remont wciaz trwa, ale dobiega spokojnie do konca. Dzis w nocy bolal mnie brzuch jak na okres, i klka razy w ciagu dnia, myslalam ze moze cos sie rozwiera juz i moze wczesniej przyjdzie na swiat moj malec ale lekarz wyprowadzil mnie z bledu bo raczej nic na to nie wskazuje.
A w koncu wyszlam z gabinetu i nie zaplacilam mojemu lekarzowi, w domu mi sie przypomnialo i wrocilam sie , bo glupio tak :p Czlowiek taki roztargniony. Hehe juz drugi raz mi sie to zdarzylo tyle ze wczesniej skaplam sie zaraz po wyjsciu z gabinetu nawet drzwi nie zamknelam i sie wrocilam.

Podczytuje Was ciagle, i snilo mi sie ze dostalam skurczy i poszlam do szpitala ale z porodowki mnie wygnali i kazali poczekac az beda mocniejsze te skurcze az w koncu mi przeszly.
Widze że u Was dzieje sie juz cos a u mnie to nawet brzuch nie twrdnieje, tyle ze czasem pobolewa to nawet nie boli tylko takie uczucie jakby na okres. To moze sa te skurcze u mnie. Nie wiem.
Spakowalam torbe do szpitala, i wczesniej wydawalo mi sie ze mam mnostwo ciuchow a podczas pakowania spanikowalam ze te co mam beda za male a tych na 62 mam za malo i na zakupy. Ja to juz glupieje i panikuje ale wole miec cos w nadmiarze jak ma mi zabraknac. Wymyslilam sobie ze bede ubierac malego w body z krotkim rekawem na to jakas bluzeczke i skarpetki nogi zostana gole i zawine go w rozek. Hehe kombinuje jak sie da ale po co sobie tak komplikowac :p Ale dokupilam juz 2 pajace wiec jestem spokojniejsza. Hehe I ostatnio wypytalam meza czy wie co to pajacyk, body i takie tam zeby w razie czego wiedzial co ma mi przywiezc i na szczescie wie (choc nie wiem skad o sie tym nigdy nie interesowal).
A tak w ogole to nie moze do mnie dotrzec ze za miesiac juz maly bedzie w moich ramionach i clae zycie mi sie zmieni. Ale ciesze sie.


Pozdrawiam brzuchole i zycze powodzenia i zebyscie sie juz powoli rozpakowywaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Tak Was podczytuje i widze, ze zaczyna sie dziac..
Ja dzis tez wyladowalam w szpitalu, bo wczoraj na badaniach okazalo sie, ze poziom wod solidnie spadl.. i faktycznie, dzis w szpitalu okazalo sie, ze niecale 5, a norma zaczyna sie od 7 :/
Ehhh no i caly dzien mnie intensywnie badali, az bylam w szoku tym zainteresowaniem.. i caly dzien bez jedzenia i picia, bo byla opcja, ze bedzie konieczne ciecie dzis. Na szczescie okazalo sie po trzech zapisach ktg, ze mozna poczekac i przed chwila wsunelam bulke 😜

A termin na 26 kwietnia.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzucholki 🙂 ja po.wizycie na szczescie mala.przybrala ma 2500 wychodzi na to ze wszytsko ok, lozysko II stopnia, duza ilosc wod takze chyba jest ok. Tylko mala.cos radziej sie rusza czy Wy tez zauwazylyscie zeby sie Wasze dzieci rzadziej ruszaly czy mam kolejny powod do zmartwien?:/ mam kontrolowac jej ruchy. Od 7-11 kwietnia mam miec pierwszy zapis ktg takze juz musze sie zapisac. No i zakonczylam wizyty u swojego lekarza chyba? Troche sie uspokoilam tylko te ruchy musze kontrolowac.

Dziewczyny jak.nastroje przed wielkim dniem.dla Was? Czekamy na wiesci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelly dobrze,że wszystko jednak niepotrzebne bedzie cc jeszcze.

Ja sie wykapalam i czekam na mojego,bo zazyczylam sobie laysy strong :P a on bedzie kolo 23.dopiero :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska Ty tak nie zazdrosc bo los Ci numer taki wywinie ze jeszcze ostatnia urodzisz 😁 😉

Ja bylam dzis na ktg i jak zwykle wszystko ok maly sie wiercil mocno wiec na zapisie sporo skokow wyszlo 🙂. Szyjka 2cm i podatna na opuszek palca. Jestem taka zmeczona ze masakra tyle sie zlazilam bo pozniej na zakupy pojechalam to sobie poogladalam to i owo (bez dziecka o wiele latwiej). Wrocilam do domu i za godzine znowu na zakupy tym razem z kolezanka zaoferowala sie ze mnie zawiezie a ja sporo rzeczy musze kupic na te impre mojego M. Teraz ledwo na oczy patrze i sie zastanawiam po jaka cholere mi ta impra???? 🤢 🤢 🤢 jeszcze jakies przepisy powymyslalam a nawet nie wiem czy smacznie bedzie. Z tym ze nie chcialam zeby wiecznie bylo to samo bo jakos tak nudno wiec tym razem mysle sobie cos nowego oby wyszlo...

a i dalej mam dylemat czy CC czy SN probowac. nie wiem moze wybiore sie do ortopedy i zapytam jak dla tego mojegi kregoslupa (przepuklina) byloby lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wody na poziomie 5 to zdecydowanie malo, mi teraz nie mierzyli ale lekarz sprawdzal "na oko" i mówił ze dobrze. Ja miałam 14 w 35 tyg jak juz wspomnialam.
Mi samej ciazka szczególnie nie dokucza, tylko źle się sypia, nie przytulam kolosalnie, bo zamykam się na wadze 12 kg. Trochę się zaczynam strespwac jutrejszym dniem, bo dużo niewiadomych. Ale lepiej nie wiedzieć :-)
Leniuch udanej inmpezki. Ja chyba nie będę miała dostępu do internetu wiec zdam relacje po powrocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalam i nie pisze mi nigdzie 🤢 a jak bylam w szpitalu to pewnie na wydruku,ktory dodawali do usg pisalo..ale nie doczytalam jadac winda na oddzial 😉 nawet nie pomyslalam,zeby sprawdzic. No alw jak nic nie mowili to pewnie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko gratulacje!

ania wiola czekamy na wiesci

Ajaj ciekawe kto nastepny 🙂 🤪tuska po zdjeciach widac ze sesje masz przepiekna!

Leniuch mnie tez znajdz jesli chcesz 🙂 Kinga Szczygłowska 🙂 a szukalam tych norm i serio nic.nie ma, ale.jakby bylo cos nie halo to by alarmowali

Ja mam na wypisie z matki polki szczegolowe dane i jest napisane ze plyn owodniowy ilosc w normie AFI 14.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słonko gratulacje, nareszcie masz bobaska przy sobie!! 😘
Wiola, Ania dziś Wasza kolej - super macie, powodzenia!!

czy jakaś cesarka w najbliższym terminie jest zapisana?

oj ciekawe która będzie z naturalnym teraz najszybciej 😉
ja też nigdzie tego AFI nie mam zapisanego tylko sam mi powiedział że wody są w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...