Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj niby czuję się jakaś lżejsza..tzn.brzuch mi tak nie ciąży,ale cholera nic mi się nie chce..tak łażę to tu coś sprzątnę,to tu..ale bez żadnych rewelacji.. napisałam Wam,że mała nic się praktycznie nie rusza to teraz się przeciąga i mam rękę spartą na brzusiu to mi pupę wypina - tak myślę,że to pupa 😉 .

Trochę mnie denerwują te wszystkie telefony,smsy,wiadomości na fb czy coś się dzieje! 😞 - przecueż dalibyśmy znać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie czyli po tygodniu mogą Cię wziąć ale nie koniecznie może coś zadziałać ehh....nawet nie wiedziałam że są jakieś zastrzyki na wyłowanie bo ja tylko oxy miałam, no ale to dlatego że wody mi odeszły. Ale wiecie co dziś miałam ktg i mój gin pyta na kiedy mam termin to mówię że tydzień a on to Pani przyjdzie we wtorek na ktg zobaczymy i zaczniemy coś myśleć....no i kurna zapomnialam z wrażenia zapytać że co na wywołanie mnie weźmie jeszcze przed teminem, no albo po prostu tuż po terminie czyli np. 14-go w pon.
chociaż ja dzisiaj mam cały czas twardy brzuch i troche mnie tak jak na @ cały czas....mooooże do pon coś pójdzie 😜
mi też w sutkach mrówki chodziły na początku, ale później już luzik....a karmiłam 9 m-cy. Teraz to raczej pół roku i sama zakończę...zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny!

Dopiero wróciłam, od rana męczą mnie skurcze, w miare częste! Moja ginka powiedziała, że daje mi 2-3 dni i już urodzę bo szyjka zgładzona niby 1,5-2cm rozwarcia ale te skurcze co raz częstsze i mocniejsze. Maluszek waży ponad 3kg więc pozytywne wiadomości 🙂 Gdybym nie urodziła to do 11.04 mam się zgłosić do szpitala, ale czuję, że długo mi nie zostało, taaaka radość ogarnęła dzisiaj 🙂

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey
Leniuch tak chodzę na KTG codziennie a w razie czego mogę przyjść 2 razy
Tuska ruchy możesz odczuwać słabiej ja tez już słabo małą czuję a jeżeli masz wątpliwości to usiądź w pozycji pół siedzącą i potrząśnij delikatnie brzuchem maleństwo powinno się poruszyć 😁
Ola takie rozwarcie mam od tygodnia prawie i nic się nie zmienia po za skurczami które czasem są silniejsze a czasem słabsze ale cały czas nie regularne
Kamilee u nas biorą średnio po tygodniu i najpierw jest badanie wód płodowych na drugi dzień robią próbę z oxy. a na trzeci dzień kroplówka jeżeli kroplówka nie daje rady to powtarzają całą procedurę a jeżeli to nie pomaga to CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😉
nie pisałam ostatnio bo coś nie mogę Was nadrobić - w takim tempie te nowe posty dodajecie 😉 no ale rozumiem, rozumiem - dzieje się 😉 i coraz bliżej kolejnych "rozpakowań".

teraz też nie nadrobiłam do końca, ale dotarłam do tematu - bólu i ran po cesarce... ja Wam moge napisać że zarówno po tej, jak i po poprzedniej czuję sie rewelacyjnie. nie musiałam wziąć ani jednej tabletki przeciwbólowej, a po przejściu znieczulenia operacyjnego naprawdę miałam siły by wstać, zrobić wkoło siebie i od razu zająć się dzieckiem. także nie bójcie się, bo jak widzicie, niekoniecznie to musi potem boleć. Szew mi wyciągnęli już w szpitalu w niedzielę (a rodziłam w poniedziałek).
U nas oki - choć Młodemu zaczynają się chyba kolki... wczoraj marudził dużo, prężył się....dziś rano też... dałam mu kropelki na wzdęcia i śpi od tego czasu wiec chyba faktycznie to było to, no i mu pomogły. nacki nasze nie aż takie fajne - zasypia też tak koło 21-22. potem pobudka 24-1 i potem przed 4 - ale wtedy to już trochę walczymy i zasypia dopiero po 6... potem tak do 8:30 dosypiamy, przynajmniej na razie gdy mój M. jest rankami w domu i bierze mojego starszego syna jak się obudzi. Z karmieniem i mlekiem nie mamy problemu...może jedynie taki, ze ja mam akurat bardzo dużo pokarmu i mi się Mały często krztusi :/ także zawsze coś nie tak... ale mam nadzieję, że to się jakoś w końcu ustabilizuje.

Ania jeszcze Ci nie gratulowałam!!! GRATKI!! i dużo zdrówka dla CIebie i Zosi!

trzymam kciuki za kolejne rozpakowania - tyle było chętnych na dzisiejszą datę 😉 powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej dziewczyny...coś się może u mnie ruszy bo ciągle mam skurcze, co raz częściej i co raz mocniejsze i gania mnie na żołądek do łazienki. Zobaczymy co będzie do nocy się działo, może dobrze przepowiedziała mi ginka, że i w nocy dzisiaj mogę urodzić.

Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu badanie hormonu tarczycy najlepiej robic dopiero po skonczeniu 3 roku zycia bo wtedy wszystko zaczyna sie normowac (jesli chodzi o hormony) Tak powiedziala moja endokrynolog bo Olek i przeze mnie i przez mojego M obciazony. Pamietam ze chyba od razu po porodzie mu tez robiliw karcie wypisowej byl wyniki.

Osasetkao trzymamy kciuki!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo osasetkao moze Ty zlapiesz sie na 04.04.14?? 🙂 no nie mozna jednej z fajnych dat kwietniowych przegapic 😁 trzymamy kciuki!

W koncu dopakowalam swoja torbe, powiedzcie mi czy czego brakuje, mam tak: 3 paczki wkladow poporodowych, paczke podkadow na lozko, wkladki laktacyjne, bephanten, 3 koszule jedna do rodzenia, dwie do karmienia, biustinosz jeden do karmienia drugi zwykly, bielizna wlasna, majtki jednorazowe w razie gdyby dalo rade ukrywac sie przed lekarzem, jedne skarpetki, dwa reczniki duzy i maly, reczniki papierowe, klapki pod prysznic i normalne. Pozniej musze dopakowac szlafrok, teczke z wynikami i karta ciazy, wode, talerzyk, kubek, sztucce i kosmetyki swoje. Wszytsko czy o czyms zapomnialam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kingasz a mydło sobie spakowałaś najlepsze będzie szare możesz spakować sobie jeszcze papier toaletowy ale nawilżony jest wygodniejszy no i oczywiście maleństwo spakuj jeszcze jakieś pampersy kaftaniki i body a i nie zapomnij maści na piersi bo na pewno ci się przyda a dokumenty tez możesz już spakować tylko noś przy sobie kartę ciąży i grupę krwi a resztę spakuj bo potem połowy pozapominasz 😁

Osasetkao trzymam kciuki że urodzisz mam nadzieję że ja też może w końcu urodzę 😁

Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingasz napisał(a):
Ooo osasetkao moze Ty zlapiesz sie na 04.04.14?? 🙂 no nie mozna jednej z fajnych dat kwietniowych przegapic 😁 trzymamy kciuki!

W koncu dopakowalam swoja torbe, powiedzcie mi czy czego brakuje, mam tak: 3 paczki wkladow poporodowych, paczke podkadow na lozko, wkladki laktacyjne, bephanten, 3 koszule jedna do rodzenia, dwie do karmienia, biustinosz jeden do karmienia drugi zwykly, bielizna wlasna, majtki jednorazowe w razie gdyby dalo rade ukrywac sie przed lekarzem, jedne skarpetki, dwa reczniki duzy i maly, reczniki papierowe, klapki pod prysznic i normalne. Pozniej musze dopakowac szlafrok, teczke z wynikami i karta ciazy, wode, talerzyk, kubek, sztucce i kosmetyki swoje. Wszytsko czy o czyms zapomnialam?


a dla dziecka? 😉 bo jak dla siebie to chyba wszytsko (wez moze jeszcz papier toaletowy?) a i ładowarke do telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
partyzantka, leniuch mala mam spakowana na tip top 🙂 pampersy, smoczki, chusteczki nawilzane, kaftaniki, spiochy rozm 56 i 62, kocyk, czapeczki, niedrapki, skarpetki, reczniczek kapielowy, pieluchy tetrowe u nas 2 zostawia sie w szpitalu bo im ciagle brakuje. Polozna i mowila co mam wziac malej 🙂a i mala reklamowke mam przygotowana na porodowke z pieluszka, ubrankiem, czapeczka, skarpetkami 🙂

Mydla nie mam, czyli plyn pod prysznic nie bedzie dobrym rozwiazaniem? To bialy jelen musze sobie kupic i ten papier a gdzie mozna taki nawilzany kupic? Pewnie ten jest dobry zeby rany nie draznic tak? A moze i macie racje zeby karte i wyniki wszytskie juz zapakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie się uspokoiło, wymęczyły co 10 minut takie skurcze konkretne, a teraz już trochę rzadziej, zobaczymy co w nocy będzie się działo 🙂 no raczej dziś mi się nie uda urodzić, więc 04.04 i do mnie należeć nie będzie, ale 05 albo 06 zamawiam 😉

będę dawać znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osasetko trzymam kciuki,żeby ruszyło jak najprędzej 😉 .

U mnie cisza i spokój .. zlazła chyba niżej,bo łażę jak pokraka i czuję jak mi napiera na pęcherz,ale tyle. Czasem brzuch twardy,czasem coś zaboli,ale bez rewelacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osasetkao powodzenia zeby wszystko poszlo szybko i gladko 🙂
kingasz jesli uda ci sie nosic majtki to bardz polecam podpaski always te ze skrzydelkami na noc sa dlugie i bardzo chlonne sprawdzilam na sobie 🙂
dzis bylismy na miescie bo musielismy pare spraw pozalatwiac
maly zaczal plakac po 2 godzinach bo juz byl glodny wiec sobie usiadlam z tylu w aucie nakarmilam go i poszlam placic rachunki 🙂 jeszcze musze go zglosic zeby zarejstrowac zeby dostac certyfikat urodzenia ale dzis bylo zmakniete wiec wybiore sie w poniedzialek zeby miec to juz za soba bo trzeba bedzie paszport zalatwic bo chyba uda nam sie juz pod koniec czerwca jechac do polski i moze uda nam sie jechac na slub mojej psiapsiolki 🙂
drzwi w domu mi sie dzis nie zamykaly co chwila ktos przychodzil 🙂 a ciuszkow uzbieralo mi sie jak nie wiem co 🙂 kazdy cos przyniosl 🙂 szafka sie zapelnia 🙂
dziewczyny trzymam kciuki za was 🙂 zebyscie mialy swoje pociechy jak najszybciej ze soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 kto wie moze ten ladny weekend przyniesie nam jakies radosne wieści 🙂

ja mialam dzis kiepska nocke wieczorem znowu dopadly mnie skurcze bolesne ale wzielam Nospe i przeszlo wiec poszlam spac. Pozniej przenioslam sie na fotel i spalam na siedzaco bo moj kregoslup juz nie dal rady. A snily mi sie takie głupoty... strasznie meczacze byly te sny i bzdurne na szczescie siostra cioteczna mi z rana napisala sms i mnie obudzila bo jeszcze troche i bym sie normalnie zalamala tym z jakimi idiotami mam do czynienia (we snie oczywiscie) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki,żeby w końcu coś się ruszyło 😉 .
Ja to jeszcze na święta urodzę, ale trzymam kciuki za resztę! :*

Ja dzisiaj nawet ok spałam..snów ostatni mi czasy nie miewam.

Mam lenia w dupie,ale dzisiaj to juz takiego totalnego! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
osasetkao może będziesz pierwszą kwietniówką, trzymam kciuki 🙂
mi to wczoraj stale brzuch twardniał, i jak zwykle się nie wyspałam i podobnie jak Ty Leniuch poszłam do salonu spać na siedzaco....te zmiażdżone biodra mnie już dobijają.
nooo to został mi ostatni tydzień wyczekiwania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...