Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olo zostaje z moim M ale ze on wychodzi o 12 do roboty to przekaze mi go gdzies na miescie. Gdyby mial wolne to pojechalibysmy autem a tak to lipa bo mam wizyte po 11 wiec nie zdazymy obrocic.
Ach ja tez chcialabym byc na swieta w domu ale nie wiadomo jak to bedzie. Dowiem sie chyba wszystkiego we czwsrtek podczas ktg w szpitalu w ktorym chce rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamilee ja trzymam kciuki, żebyś Ty tyle nie musiała jeszcze chodzić z brzuchem 😉 no i u mnie czop wtedy odszedł wcześniej tzn po skończeniu 37tyg.
kingasz u nas w szpitalu też badali na samolocie i potem ktg, ale nie wiem czy to standardowa procedura...chyba niekoniecznie...bo kolezanka w innym szpitalu to chodziła tylko na ktg - nic jej wtedy innego nie robili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat ktg sie nie wypowiem,bo mnie lekarz nie kazal na nie chodzic.. wgl wczoraj na wizycie sie zestresowalam,bo puscil tetno dziecka,a tam tak strasznie wolno..cisnienie chyba do 200 mi podskocxylo!! Pyta mi sie czy mi duszno,mowie,ze nie..ok jest..to kazal mi sie na boku polozyc,no i na szczescie znalazl serducho i bilo mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
troszkę byłam zajęta.. młoda mnie wystraszyła bo się mało w ciągu dnia ruszała.
Ale teraz znowu ją czuję więc chyba wszystko ok. Ja miałam ostatnie badanie 1,5 tygodnia temu. Tydzień po terminie ginka kazała mi iśc do szpitala ale ja chcę rodzić w domu i nie chcę żeby mnie zatrzymali... Jeszcze nie wiem co zrobię.
Dziś wyprosiłam tydzień zwolnienia u lekarza rodzinnego.. ble... też macie taki problem z uzyskaniem zwolniania w takim czasie? dziwne..

Jak tam mamusie nasze?

ja prasuję, piekę... żeby czymś zapełnić czas...zastanawiam się młoda nie chce być bykiem zamiast baranem.. ja się urodziłam 2 tygodnie po terminie - 1 szy dzień lwa 🙂 może ona chce też tyle wyczekać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro mam ktg i teraz blisko terminu to już co 2-3 dni będę chodzić...a od 35 tc to raz na tydz. Wcześniej u mnie tego nie było, chyba dopiero po tych aferach tak to ruszyło...

rano myślałam że mi wody odeszly bo obudziłam się z mokrymi gaciami, a tam tyle tego śluzu z pasmami krwi że już nie wiem co myśleć...ale tylko po przebudzeniu a w dzień nie jest tak źle...
dobrze, że jutro idę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchole...
A ja wlasnie czekam na ktg i na wizyte..tez jestem ciekawa czy cos sie zmienia...
Mam taka cicha nadzieje..wczoraj to poganialam z mlodym popoludniu...moze to.cos przyspieszy:-)
O moim dzisiejszym goleniu nawet nie chce myslec...i juz mam to w d.... co sobie pomysli lekarz jak zobaczy nierowno przystrzyzony trawnik:-) ale naprawde juz sama nie daje rady..rece mam tak spuchniete i zgrabiale ze wogole ich nie czuje a nie wspomne o trzymaniu golarki..a moj mial dzisiaj nocke wiec nawet niemialam go jak poprosic...
Telefony mnie juz dobijaja..wszyscy siedopytuja, a ja sama juz mam dosc.. ech..wiecie najgorsze sa te opuchniecia.. wygladam jak nadmuchany balon i do tego chyba brak skory sprawia ze odczuwam juz bol...niestety w aptece nic nie dostane, a lekarz stwierdzil ze taka moja uroda:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂!

Dzis pol nocy nei spalam przez to moje przezsiebienie i nawet wstalam i zaparzylam obie siemie lniane. Popijam je sobie w duzych ilosciach od wczoraj na gardlo, ale cos czytalam, ze moze popedzic po tym do toalety ale i tez przyspieszyc porod jak sie za duzo uzyje. Dzis rano zaczelam miec rownoczesne bole brzucha i krzyza i rzeczywiscie mnie popedzilo troche ale te bole mam co jakis czas do tej pory. Przychodza i odchodza choc nieregularnie. Boje sie, ze to juz... 😲 A ja wciaz chora i zmeczona.
Dwojke dzieci urodzilam i nie wiem po czym poznac, ze sie zaczelo. No, ale kazdy porod jest inny. Poczekam. Poki nie bede miala regularnych skurczy, nie bede panikowac.

pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂
Ale mialam dzis sen (jak sie okazalo Po przeczytaniu tego forum to NIESTETY sen) Snilo mi sie ze Tuska napisala ze urodzila, podala wymiary dzidzi i takie tam i ze szybko poszlo ogolnie. Hehe Zycze Ci tego oczywiscie Tuska 🙂
U mnie wciaz zero objawow. Chcialabym urodzic w srode za tydzien, we wtorek ide do lekarza i jak bedzie na dole wszystko przygotowane to pewnie mi wywola. Nie chce czekac, choc nie jest mi dokuczliwy brzuchol jeszcze ale jakos tak malego sie nie moge doczekac. Chyba zaczne pic herbatke z tych lisci malin. A noz cos pomoze :p
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Partyzantka gratulacje dużo zdrowka dla Was 😉 i samych cudownych wspomnień 😉

U nas powoli sie życie toczy miedzy spaniem jedzeniem i kupkami 😉
Wczoraj była Polozna ostatni raz ważyć małego i juz wazy całe 3800 ale klocek sie z niego robi 😉
Wczoraj tez bylismy go zarejestrować w urzędzie i juz mamy akt urodzenia teraz tylko złożyć o paszport i mozna jechać do dziadków w odwiedziny bo mojego K rodzice boja sie latać samolotem ;(
Małego od kilku dni boli brzuszek i trzeba mu masować nie jest to za fajne patrzeć jak on sie meczy ;(

Dziewczyny która następna z dzidziusiem ? Cos te Wasze pociechy każą na siebie czekać 😉 czyżby chciały wyskoczyć na zajączka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu Marta jak ja bym chciała,żeby Twój sen się spełnił 😉 że urodziłam! Naprawdę 😉 a tu póki co oprócz pojedynczych bóli ... nic 😞
Ta moja Mała coś się do nas nie spieszy..a naprawdę już chyba każdy by chciał,żeby było po..

Ja najbardziej przez te cholerne opuchnięcia..po prostu jakaś masakra ... 😞 łudki to mam 3xwiększe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie i ktg. Mala zeszla nizej ale rychlego porodu to mi nie zapowiada. Martwi mnie to zeobkrecila sie pepowina, gin mowi ze jeszcze sie moze odkrecic...jak nie urodze to za tydZien znow wizyta..ja juz mam dosc tych wypraw do wrocka
Waga malej skacze bo znow okazuje sie wielka tzn 3800gr..a mamusia tez jak slon bo od povzatku 20 kg na plusie z czego az 2 w tym tyg:-( JA JUZ CHCE MALA OBOK SIEBIE\'!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie ze strachu, ze to juz juz, zaczelam myc podlogi bo jak mam rodzic w domu to musi byc czysto a ja od 3 dni nei mylam przez chorobe i syf. no i tak co chwile mam bole. Jak siedze to lepiej znosze ale jak chodze z tym mopem to juz wiem, ze w przeciagu kilku-kilkunastu godzin urodze. Kuchni juz nie dam rady zmyc, bo cala zasyfiala (nie tylko podloga), wiec czekam na meza, niech on to zrobi, bo wstyd jak polozne przyjda. Teraz tylko musze zaczac liczyc jak czesto te skurcze i ile trwaja i potem ide pod prysznic, bo az sie spocilam. Nie wiem od czego bardziej, od sprzatanai czy tych skurczy. Trzymajcie wiec za mnei kciuki, by nie bylo zadnych komplikacji i by nie bolalo za mocno. no , i bym sie wyrobila zanim dzieciaki do domu przyjda. Maly z przedszkola bedzie odebrany o 16.30 - juz dzwonilam. Starszy syn bedzie ok 18-18.30. Jak do tego czasu nie urodze to jade do szpitala.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow marta ale mialas sen:P

Ja jestem po ktg i zgadnijcie? Leze w szpitalu!! Juz mam dosc. Wahania tetna byly, ciekawe czy dalej beda czy jakos sie uspokoja. Teraz leze pod ktg i zapis jest ok. Mozliwe zeby pasy byly za mocno scisniete i sie przez to denerwowala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama także życzę powodzenia i szybkiego porodu! 😉 no i żebyś się wyrobiła przed powrotem chłopców 😉 .

Kinga nie wiem czy tak może być,że przez za mocno ściśnięte pasy się denerwuje ..
Moją małą to ogólnie ktg dwnerwowało 😜 musiałam długo leżeć,żeby przez jakiś czas był w miarę równy zapis,bo tak się wierciła.

Dziewczyny jak się myłam to przeraziłam się wielkością moich hemoroidów 🤢 i mam je na zewnątrz..już się boję co to będzie po porodzie! :
Ja nie wiem ile mam na plusie,bo tym razem nie kazal sie wazyc. Na poprzedniej wizycie,nie tej poniedzialkowej mialam 14,5kg. Teraz z 2kg bankowo więcej,bo puchnę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
ja tez juz po wizycie. Na szczecie nie padalo tak wiec podroz nie byla taka paskudna. Pobrala mi ten GBS powiedziala ze dziecko jest juz bardzo nisko szyjka krotka i rozwarcie na palec. Dala mi strasznie duzo skierowan na badania nie wiem czy zdaze je zrobic. Zwolnienie mam do terminu porodu. Podejrzała małego na usg i powiedziala ze ilos wod w normie, przeplywy i tetno dzieca tez. No i jak mnie badala to powiedziala ze dziecko faktycznie nie za duze. Ja mam nadzieje ze bedzie wazylo ze 3kg nie mniej bo jakies takie malutkie dzieci to dla mnie strach wziac na rece choc pewnie jak bedzie moj to nie bede miala zadnych oporow. Jutro czeka mnie wizyta na IP i zapis KTG no i pogadam o tej cesarce mam nadzieje ze ustala ze mna jakis termin. Choc osobiscie chcialabym zeby nawet sie wczesniej zaczelo wszystko samo

Summer
i co wyrownali Ci kase za zeszly miesiac?

a co do wagi to niby wg karty ciazy to pzytylam 11kg ale moim zdaniem wiecej bo zanim mialam karte ciazy to zdazylam przybrac gdzies z 3-4kg bo sie wczesniej odchudzalam a jak wiedzialam ze jestem brzemienna 😁 to sobie diete odpuscilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...