Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamila jeśli to wody to musisz zdążyć dojechać do szpitala na ten antybiotyk. Jedź sprawdź na IP czy to wody, ja byłam 2 razy i sprawdzali mi specjalnym płynem te uplawy. Ale u mnie okazało się ze mam jakieś żylaki na pecherzu i to mi tak uciskalo ze mi się polewalo.
Kinga możliwe ze mała ma słaby jeszcze odruch ssania, bo jest mała albo jeszcze za słaba, wykszgalci się z czasem, ja starszego dokarmialam 3 tyga później juz tylko cyc. W pierwszych dobach dziecko może spaść z wagi do 10% od wagi usrodzeniowej i to jest standard, gorzej gdyby nie spadła 😉 wagą się nie martw i dawaj mm zęby była silna i bakterie przezwyciezyla.
Tuska no uwierzyć nie mogę ze Ty dalej się kulasz, jak zapowiadalas na początku ze pewnie przenosisz. Widać dobrzeznasz swój organizm o
Ja zaczelam dokarmiac mała bo znów słabo przybrała, nie wiem jak ja najadac, pokarm mam, bo po każdym karmieniu sprawdzamy czy cos leci i zawsze cos zostaje. A ona ssie na poczatku Silno i zasypia, jak ja odkladam to się budzi i tak na kilka razy. W poniedziałek jadedo poradni laktacyjnej może cos doradza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ubrałam siebie i Alana..no i zażyczył sobie tulenie i oglądanie z nim bajek! Wiem,że to ostatnie dni,gdzie mogę mu poświęcić czas,więc posiedzę z Nim chwilkę..ale przez to siedzenie jeszcze gorzej mi będzie dupsko ruszyć.. 😉 . Dzisiaj sobie wypakuje torbe i spakuje jeszcze raz,bo jakos tak niefunkcjonalnie ją spakowałam i spakuję w reklamówkę to co na porodówkę mam mieć,żeby późnie jnie grzebać i nie szukać..no i Alanowi jakąś torbę z ciuchami spakuje,bo jak do szpitala pojde w pn to musimy go zawiezc do mojej mamy prawdopodobnie,no a jak przez weekend to do szwagierki..w nocy to ona przyjedzie do nas,ale zeby rano nie msiala szukac i pakowac mlodego,to jej spakuje co nieco.

Jak leżę to brzuch miękki i Mała kopie,a jak łażę to twardziel..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja myslalam ze skoro u nas tyle wielorodek to wczesniej te nasze porody beda a tu prosze kazda czeka.
Pogoda z a oknem sliczna powinnam gdzies z synem pojechac ale tyle od srody sie najezdzilam ze zwyczajnie mi sie nie chce... a na sile nie chce sie rwac. Najwyzej pojdziemy gdzies na spacer na plac zabaw a pozniej moze kaczki pokarmic.
dobila mnie jeszcze wczoraj tesciowa bo byla umowa ze w razie co przyjedzie i bedzie z Olkiem siedziala jak ja bede wszpitalu zeby moj M mogl przyjezdzac i mnie odwiedzac a tu jakies wykrety wczoraj byly... ech... nie wiem jak to wszystko bedzie wygladac ale doszlam do wniosku ze co ma byc to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wyszło na to że dziś moja kolej 🤪 gin mnie zbadał i stwierdził że rzeczywiście coś się sączy i mam dziś z torbą na IP przyjść....ale jestem podjarana a jednocześnie cala się trzęsę z wrażenia i stresu. Może już dziś poznam mojego pędraczka. Cieszę się że jednak trafię na jego dyżur 🙂

trzymajcie kciuki! Odezwę się jak będę miala możliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee napisał(a):
Dziewczyny wyszło na to że dziś moja kolej 🤪 gin mnie zbadał i stwierdził że rzeczywiście coś się sączy i mam dziś z torbą na IP przyjść....ale jestem podjarana a jednocześnie cala się trzęsę z wrażenia i stresu. Może już dziś poznam mojego pędraczka. Cieszę się że jednak trafię na jego dyżur 🙂

trzymajcie kciuki! Odezwę się jak będę miala możliwość 🙂

No to powodzenia mamusiu 🤪 😘 Jeśli dzisiaj się urodzi to będzie w tych 5% dzieci rodzących się w terminie, ale fajnie! Teraz to i ja będę się stresować cały dzień. Trzymam za Was kciuki, żebyście szybko się zobaczyły!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Kamilee napisał(a):
Dziewczyny wyszło na to że dziś moja kolej 🤪 gin mnie zbadał i stwierdził że rzeczywiście coś się sączy i mam dziś z torbą na IP przyjść....ale jestem podjarana a jednocześnie cala się trzęsę z wrażenia i stresu. Może już dziś poznam mojego pędraczka. Cieszę się że jednak trafię na jego dyżur 🙂

trzymajcie kciuki! Odezwę się jak będę miala możliwość 🙂

No to powodzenia mamusiu 🤪 😘 Jeśli dzisiaj się urodzi to będzie w tych 5% dzieci rodzących się w terminie 😎

a Ty to dostaniesz info na kom 😜
też o tym pomyślałam że może do 5% się zaliczę....no ale jednak wywoływany poniekąd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamilee napisał(a):
Dziewczyny wyszło na to że dziś moja kolej 🤪 gin mnie zbadał i stwierdził że rzeczywiście coś się sączy i mam dziś z torbą na IP przyjść....ale jestem podjarana a jednocześnie cala się trzęsę z wrażenia i stresu. Może już dziś poznam mojego pędraczka. Cieszę się że jednak trafię na jego dyżur 🙂

trzymajcie kciuki! Odezwę się jak będę miala możliwość 🙂

No to powodzenia mamusiu 🤪 😘 Jeśli dzisiaj się urodzi to będzie w tych 5% dzieci rodzących się w terminie 😎

a Ty to dostaniesz info na kom 😜
też o tym pomyślałam że może do 5% się zaliczę....no ale jednak wywoływany poniekąd 😉

Dopisałam na dole coś jeszcze (akurat jak edytowałam to mnie skopiowałaś) 🙂 oj tam wywoływany same wody zaczęły się sączyć 🙂 będę czekać z niecierpliwością!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee, powodzenia 😆
Ola_szelma, badanie szerokosci miednicy jest b. Wazne. Ja To robilam Przed pierwszym porodem bo juz wtedy chcialam w domu, Ale wtedy nie wyszlo.

Moja Maja nie byla ulozona jak ma praktycznie do samego konca. W poniedzialek juz niby pionowo glowa do dolu Ale jeszcze wysoko. À w dniu porodu bylo juz tak jak nalezy. Wiec To jeszcze nic nie znaczy. Zycze Ci w kazdym badz razie, by i Tobie sie udalo Rodzic w domu i by wszystko bylo ok z Toba i maluszkiem 😁
Pozdrowionkai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mala ma jeszcze zaburzony odruch ssania, ale wszystko z czasem... jak nie da rady tak to bedzie sztucznie, albo bede w domu sciagac i butelka dawac 🙂
Kamila trzymam kciuki, ale nieszpodzianka 🙂 kurcze krazymy wokol tego 14, ciekawe ktora sie wbije 😁 czekamy na info!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Sprzedaję ubranka po mojej córce. Zapraszam na all, licytacje zaczynają się od bardzo symbolicznych cen, a ubranka są zadbane. Dużo ubrań mam niewystawionych, więc jeśli czegoś potrzebujesz, proszę o kontakt mailowy: [email protected]

http://all...ting.php?us_id=11901256


Pozdrawiam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Sprzedaję ubranka po mojej córce. Zapraszam na all, licytacje zaczynają się od bardzo symbolicznych cen, a ubranka są zadbane. Dużo ubrań mam niewystawionych, więc jeśli czegoś potrzebujesz, proszę o kontakt mailowy: [email protected]

http://all...ting.php?us_id=11901256


Pozdrawiam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie Jestesmy po wizycie pediatry. Przyjechala ta sama lekarka Co. Wtedy, Gdy rodzilam w domu Damianka. Na szczescie i z Maja wszystko dobrze. 😆 jak bym rodzila w szpitalu sama musialabym sie pofatygowac z mala do szpitalnego pediatry à tak To pediatra pryjezdza do nas. Poza tym nie Musze tez wracac po dwoch dobach na te testy z krwi tyllko jedna z moich poloznych przyjedzie i je zrobi. Mowilam, ze logistycznie lepiej Rodzic w domu, przynajmniej tak jest w Sztokholmie.
Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy u cioci na kawie,spacerkiem. Szczerze to ja tak w pn chciałabym najpóźniej urodzić,a najlepiej jeszcze dziś! Coś mnie przeczyściło po powrocie.. mój pojechał z kolegą zawieźć Jego dziewczynie auto do pracy,do M1 i kupi mi kurczaki ostre w kfc.. 😉 będę cierpieć przy "dwójce",ale co tam długo nie będę miała jak zjeść. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama76 i Ola powiem Wam ze przez te moje perypetie ze szpitalami i problemem ktory wybrac chyba faktycznie najlepiej byloby rodzic w domu przynajmniej czlowiek ma jakis spokoj psychiczny bo zna swoje gniazdko i czuje sie tu bezpiecznie.

Tuska Ty wiesz ile ja nie jadlam tych kurakow z KFC a bardzo je lubie... SMACZNEGO 😁

do mnie zadzwonila kumpela ze wpadnie z cora (4mies) wiec zamowilam pizze a co tam. Zjem i potancze na xboxie albo z Olkiem przy Tv 🙂 pozniej schody ewentualny spacer i bedzie ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałam mojemu,że od 2dni włączam xboxa i włączyć nie mogę,ale dziś już nie ma innej opcji..pogram w tenisa ziemnego,stolowego i na koniec najbardzuej hardcorowo w cuazy,czyli siatkowka 😉 bo na lekkoatletyke sie nie porywam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga - najważniejsze że maleństwo jest z Tobą i że się nim opiekujesz i starasz się karmić swoim mlekiem. Doświadczenia nie mam ale wierzę że dacie radę z córeczką z karminiem piersią.

Kamila trzymam kciuki !! Mi też się sączy od 2 tygodni ale to może być wydzielina a nie wody płodowe.. chociaż jak miałam te 4 cm tylko wód to sie zastanawiałam czy to one mi nie ciekną. Ale zapomniałam spytać lekarza na poczatku badania a potem już było za późno na testy. Ale Ty miałaś też śluz i krew.. więc pewnie już rodzisz teraz.

Mama76 mam nadzieję że jeszcze wszystko się pokułada...

Dziś od rana mam dół, nie wiem czy przez te nowiny, czy hormony, czy jeszcze inne cholerstwo, ryczałam rano, ryczałam wieczorem... mój mąż mnie przytula i pyta jak mi pomóc a ja nie wiem jak..
To czekanie jest okropne.. rośnie niepewność, na nic nie mam ani siły ani ochoty...
Tyle tylko że mi sie udało ryż ugotować tak jak Askin lubi po turecku... ciekawe czy kiedyś uda mi się to powtórzyć...

Miłej nocki wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila powodzenia kochana 😉 oby szybko było po sprawie 😉
Kinga nie denerwuj sie ze mała ma problem ze ssaniem, weź odciągnięte laktatorem i w ten sposób jej podawaj. Mi jak mały pogryzł sutki to w ten sposób mu podawałam. I tak jak dziewczyny mowia laktacja jest w głowie wiec musisz być pozytywnie nastawiona a na pewno wszystko bedzie dobrze 😉 córcia śliczna 😉 jak wrzuciłas fotki od razu na forum bo ja bym tez dodała ale nie wiem jak 😉
Ja muszę sie wybrać do lekarza bo chyba mam hemoroidy po porodzie ;( no i z załatwianiem cieżko ;( przed porodem raz dwa a teraz sie modlę jak mam iść ;(

Mlody dzis rano był bardzo niespokojny bo mój K poszedł na kilka godzin do pracy bo maja zapieprz. Nie chciał spac w łóżeczku tylko sie do mnie tulil i praktycznie co godzina chciał jesc ;( a najgorsze ze jadł tak łapczywie ze dwa razy sie zakrztusil no i miałam stresa bo to przecież taki mały brzdac ;( ale juz jest ok ładnie spi jest bardzo spokojny 😉 dzis gdy go kapalismy to czekaliśmy na reakcje czy nie bedzie płakał bo ostatnio mu nie pasowało ale było ok popluskalismy go troche pozniej dostał kolacje i spał 4 godziny 😉
Zdecydowałam jechać z moim na lotnisko po mamę 😉 juz nie moge sie doczekac 😉

Trzymam kciuki za mamusie aby wszystko buło dobrze z naszymi dzidziusiami i brzuchatki aby rozwiazanie przyszło jak najszybciej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...