Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja chce karmic, dzis ma.maz.mi przywiezc kapturki i laktator z butelka. Wkurzylam sie bo.przyszla polozna jakas pinda glupia. Kazala mi.podpisac zgode na badania przesiewowe i na sile mala do cyca bo nie maja czasu karmic sztucznie, nie chciala mi jej polozyc i musialam ja karmic na siedzaco z ciagnacymi szwami:/ dobrze ze za wiele nie chciala jesc tylko usnela przy cycu od razu.

Sloneczko ja dodawalam zdjecia zs strony ifotos.pl i tam wzielam wrzucaj dodalam zdjecia i skopiowalam chyba pierwszy link o ile sie nie myle. Musisz probowac ktorys wskoczy na pewno 🙂

Nie slychac nic co u Kamili...

Ola wierze ze masz.dola ale juz niedlugo w koncu urodzisz, blizej niz dalej, glowa do.gory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! 🙂
A my ciagle w szpitalu, trzeci tydzien mi leci..
Kingasz - moja mala tez na antybiotykach, ma zapalenie pluc, wykryli na drugi dzien po porodzie 😞 musiala miec rentgena od razu i potwierdzilo sie, do wtorku na pewno zostaniemy.
Przez to nie mam jej przy sobie, jest na oddziale nowirodkowym w izolatce, a ja chodze do niej co 3h karmic.
Nie przejmuj sie karmieniem, trzeba na spokojnie.. mi pokarm pokazal sie w czwartek, a w pon mialam cc, na poczatku tez mala nie chciala ssac, ale polozne mi ja zawsze podawaly, bo przeciez po cc nie bylam w stanie i przystawialy mi ja, teraz juz sobie radze w miare samodzielnie.
Ale tez ja dokarmiaja, pierwsze trzy dni byla tylko na sztucznym. I spada z wagi, dlatego ja nawet prosze, zeby ja dokarmili, bo biedna chora musi miec sile, by wyzdrowiec.
Na szczescie pediatrzy i polozne sa fantastyczne, wiec moge sie nauczyc troche wlasnego dziecka dzieki temu dlugiemu pobytowi 🙂
Ale doly i lzy i mnie nie omijaja...

Serdecznie gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom, widze, ze troche dzieciaczkow przybylo, zanim zdazylam nadrobic forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingasz mi nikt dziecka nie podawal no moze raz jak lezalam na pooperacyjnej i rano mi go dali a potem zabrali i kazali wsawac 8h po CC. A pozniej to musialam isc do innej sali na piechote i zostawili Olka i radz sobie kobieto sama. Jak prosilam to tylko raz go dokarmily sztucznym a tak to nie chcialy chyba ze pediatra zaleci. Wiec kazalam mojemu kupic mleko i sama dokarmialam wiec tez tak rob potem sie wszystko unormuje.

Shelly wspolczuje tyle czasu siedziec... oby dzidzia jak najszybciej do zdrowia wrocila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila gratuuuuulacje 🙂)))) dużo zdrówka dla Maleńkiej i dla Ciebie szybkiego powrotu do formy 🙂 ale niespodzianka, wchodzę na forum a tu dzidziuś kolejny 🙂

Shelly biedna Mała, skąd to zapalenie płuc się wzięło?

Kinga śliczna córa, jakie włoski ma ciemne 🙂 najlepiej tak jak Leniuch pisze mieć swoje mleko i nie prosić się położnych bo one to wiadomo, że czasem mają swoje teorie i dokarmiać po karmieniu cycem. Ja tak w szpitalu robiłam - dawałam cyca a potem jeszcze troszkę mleka.

i też nikt mi Młodego nie podawał po cc. urodziłam po 21 i przywieźli go o 7 rano i to w czasie gdy ja byłam pod prysznicem więc weszłam do sali a tam ta mydelniczka i karteczka, że to mój Antek 😁 i od tamtej pory cały czas byliśmy już zdani tylko na siebie. Koleżanka z sali też była po cc więc obie się tak gimnastykowałyśmy przy dzieciach :/// ja powiem Wam, że tak bardzo pragnęłam jak naszybciej wyjść ze szpitala do domu, że nawet jak po nocach miałam kołatania serca i zawroty głowy to nikomu nie mówiłam byle tylko mnie nie zatrzymali tam dłużej :/

miłego dnia 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piszecie o swoich CC to AZ się cieszę ze trafilam na taki program u mnie w szpitalu jak rodzic bez bólu, położna która akurat była na oddziale jak tylko cis zabolalo to dawała przeciwbólowy, ja nie chciałam się faszerowac ale i tak zawsze proponowała. Jaka to była ulga dla mnie ze miałam sile się malutka zajmować.
Kamila gratuluje :-)
Shelly a wiadomo co to za bakteria wywołała zapalenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch jaka dawkę bralas po porodzie Euthyroxu? I kiedy można zrobić badania tarczycowe, tzn kidyte hormony ssię juz ustabilizuja? Ja teraz biorę 25 do tego Jodit.
Z rana była u mnie ładna pogoda a teraz pochmurno, tak mnie głowa boli pewnie na deszcz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania obecnie przyjmuje Letrox 5dnix100 i 2dnix75 a po porodzie mam brac 7x50. Jodid 200 biore teraz i mam brac w okresie karmienia piersia. Wizyte kontrolna mam miec za jakies 6 tyg po porodzie to chyba wychodzi gdzies na poczatku czerwca.

Po pierwszej ciazy to mi tak hormony powariowaly ze musialam robic dodatkowe badania bo moje endokrynolog podejrzewala zapalenie przytarczyc wiec jezdzilam i robilam jakies platne badania. Ale okazalo sie ze to po prostu przypadek i udalo sie wszystko wyregulowac Letroxem/eutyroxem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez podejrzewali zapalenie tarczycy, robilam przeciwciała, raz jedne wyszły trochę podwyższone. A za kolejnym razem, w innym laboratorium juz były w porządku. Chce teraz robić te badania jeszcze raz, ale nie chce iść za wcześnie, żeby były wiarygodne jak się wszystko u stabilizuje. A TSH robi się na czczo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem TSH nie trzeba robic na czczo wazne tylko zeby nie brac leku przed pobraniem krwi tylko dopiero po.

Kingasz
u mnie tez jak przyszla nowa zmiana to mi jedna babeczka pomogla malego przystawiac i pocieszlaa mnie uspokajala ale u nas to nic nie dalo dopiero tak jak juz pisalam w domu wszystko sie z cycem unormowalo. Super ze Tobie trafila sie jakas mila osoba, ktora powiedziala co i jak. Oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila gratuluje przestawienia niech ssie ile chce :-)
Ja mam jakiegoś dola karmieniowego, mała słabo przybiera na piersi i muszę jej dawać butle, zastanawiam czy całkiem nie odstawić piersi bo stresuje mnie ta sytuacja ze tak malo przybiera 😞
We srode ma być położna zwazy ja jeszcze raz i zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Ja znów nie pograłam wczoraj,bo mój film sobie eymyślił oglądać..był naprawdę durny :/
Zawieźliśmy Alana do moich rodziców,żeby A.nie musiał urlopu brać,jak ja będę w szpitalu. Jutro z rana chce jechać.. może bym się na obchód załapała i już jutro by coś postanowili. Najważniejsze dlamne to być na święta w domu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila gratulacje 😉 zdrowka przede wszystkim 😉
Kinga super ze znalaza sie życzliwa osoba i Ci pomogła teraz juz bedzie z górki 😉

A my dzis odebraliśmy mamę z lotniska 😉 mały bardzo lubi jeździć samochodem bo od razu zasypia ale bardzo nie lubi fotelika bo nie moze sie wyciągnąć a jednak na lotnisko w obie strony po ponad półtora godziny 😉 no ale daliśmy rade 😉 mama naprzywozila mi ciuszków kocykow śpiworów szafę zapełniła 😉 i od razu jak wzięła młodego po karmieniu to mu sie odbiło a jak ja to robię to nigdy 😉 super ze te nasze mamy sa 😉 teraz babcia
sobie odpoczywa 😉

No to która następna do opuszczenia błogiego stanu?? Trzymajcie sie ciepło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga no to teraz z karmieniem już z górki będzie 🙂

jeju paaaadam... czuję się jak wieloryb. dziś musieliśmy kupić cały osprzęt do koszyczka wielkanocnego łącznie z koszyczkiem nawet bo to nasze 1sze święta nie u rodziców, niby nic wielkiego a po wizycie w markecie musiałam z 15 min dojść do siebie w aucie nim ruszyliśmy 😁

i znów nażarłam się jakichś hiszpańskich truskawek i mam wysypkę :/ człowiek z łakomstwa głupieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Lenka malutka nie była ;-) .

A ja 3dzień z rzędu obcham się fast foodem,dzisiaj pizza 😁 ale nie wiem kiedy zjem nastepnym razem niezdrowego cos 😁 bo jutro do szpitala i wrócę już z Dzidźką 😉 .
Jedna marcówka stwierdziła,że jutro urodzę 😉 - zobaczymy! Fajnie by było, bo naprawdę już każdy czeka na naszą Niunię 😉 .
I to ta kolejna fajna data jutro - 14.04.2014 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...