Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka
Ania co do blizny to u mnie do polowy jest ok a druga polowa jest wypukla i spuchnieta i zrobil sie taki sporawy fałdek tak wiec musze cos z tym zrobic. Mam nadzieje ze masc troche to zmniejszy bo bedzie mi guma od majtek przeszkadzac.

Wiola wspolczuje ale mam nadzieje ze uda Wam sie dostac do tego endokrynologa... powodzenia!

Justyna gratulacje!

moja sasiadka tez kwietniowka (miala termin na 30/04) urodzila 3 maja i podobne wymiary do Twojej Mai. Tymek wazy 4300g i ma 58cm silami natury. pytalam ja czy gładko poszlo a ona mi odpisala ze czuje sie tak jakby ja pol osiedla dorwalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch a Twoja sąsiadka rodziła 1 czy 2 dziecko? Przy 1 to chyba każda kobieta tak się czuje 😁 a drugie to już z górki, każde kolejne to poezja 😁 chociaż każdy poród jest inny i każda kobieta ma inną wytrzymałość. Z innego forum dziewczyna urodziła trzecie dziecko prawie 5kg i powiedziała, że to najlżejszy poród jaki miała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka gratuluje:-) duza dziewucha:-) a jak Twoje zdrowko?
Tuska..ja z moim K tez sie czasami kloce..nie zawsze jest rozowo...ale ostatnio odpukac jakos dobre fluidy sa miedzy nami...a seksu to mi sie juz od jakiegos czasu chce tylko jeszcze wlasnie sie czyszcze no i mam narazie jakis lek :-) a jeszcze pozostaje kwestia zabezpieczenia..no i chyba wyjdzie do wizyty kontrolnej u gina ze bedzie post:-) bo jakos gumek nie znosze...a nie ufam teoriom ze jak karmie to nie zajde w ciaze:-)
Wiolu krotkich oczekiwan na lekarzy zycze. a co za znamiona usuwasz? mialas cos wczesniej zaplanowane? ja mam kilka wlokniakow na szyi i myslalam o usunieciu korzystajac z tego ze i tak jestem w domu..no ale noe wiem czy w okresie karmienia piersia sa jakies przeciwskazania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5kg o matko! 😮 ale cos w tym jest,ze drugi i pewnie kolejny porod lzejszy..ja tak mialam..i przez to,ze nie bylam taka zmeczona jakos bardziej emocjonalnie go przezylam..tzn.pozniej jak juz urodzilam Lilke i dali mi ja na brzuch.. ale powiedzialam,ze na wiecej mimo wszystko sie nie pisze 😉 .
Bo moj gin pytal sie mnie jak bylo,a ja ze szybciej 😉 a on do mnie,ze z trzecim bedzie jeszcze szybciej - ale co to,to nie..na pewno nie planowane. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zabezpieczenia to ja zakladam wkladke,tak jak po ciazy z Alanem. Przyjela sie wtedy to mam nadzieje,ze i tym razem sie przyjmie. Wizyte mam 28maja.
Summer ja gumek tez nie lubie,ale jak z Alanem mnie przypililo to i gumka nie przeszkadzala 😜 bo 6tyg.nie wytrzymalismy 😉 ale tqk jak pisze tym razem w ogole nie mam ochoty..moze tez przez to,ze jest jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZięki dziewczyny :* ja czuje się super, po 5 h mnie położna uruchomiła, wyłapałam się i jest znośnie tylko boli ale na to byłam przygotowana więc zaciskam zęby. MAją ciągle cyca ciągnie i taka kluska jest fajna i tak się cieszę że ją już mamy. Byle teraz szybko do domu do synka bo jutro mija tydzień jak go nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracaj szybciutko do formy kochana...my rowniez sie cieszymy ze Maja jest z Wami..Ty bidulo chyba najdluzej sie wyczekalas...
No i mamy kwietnioweczki w komplecie:-)
Tuska no wlasnie ja tez nie wiem czy wytrzymam te 6 tyg 🤪 i tez zastanawiam sie nad wkladka...a mozna ja stosowac jka sie karmi piersia?
A my mamy pieekna kupe:-) cala pielucha musztardy hehe..jestem happy i nawet kiedys nie myslalam ze bede sie cieszyc na widok kupki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie!!!! Justynka gratulacje! Maja duza dziewczynka ale cudownie ze jest juz z nami 🙂 no to tabelka zapelniona 🙂

A ja sie juz przestalam juz czyscic 🙂 to nie trzeba 6 tyg odczekac zeby sie pomigdalic? 😁 bo my tez juz nie mozemy sie doczekac. Moze w tym tyg zapisze sie do gina na kontrol. A co do zabezpieczenia to u nas chyba gumki pozostaja:/ tabletki u mnie sa niewskazane.. a ja tak gumek nie znosze.. a przerywany to troche ryzykowanie choc 2 lata nam sie udawalo uniknac ciazy w ten sposob, a Nadia byla zaplanowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna oby szybko zlecialo i abys szybko byla w domku :*

U mojej sasiadki to byl 2gi porod pierwszy syn wazyl 4100 wiec waga podobna.

a ja znowu mam ta zakrzepice, no ale teraz to nie mam wyjscia przeciez jak karmie to na siedzaco przeciez na stojaco nie dam rady... ech... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny,
nie znamy się, jednak pozwolę sobie dołączyć do Waszego grona szczęśliwych, kwietniowych mam 🙂 termin porodu miałam na 21.06.2014 r., jednak malutki zrobił niespodziankę i urodził się 27.04.2014 r. Ma na imię Maciej 🙂 od 1 doby oddycha samodzielnie, urodził sie z wagą 1,950 kg, prawdopodobnie była pewna pomyłka z terminem, jednak nie ulega wątpliwości to, że jest wcześniakiem. Dzisiaj został wyciagnięty z inkubatorka i mogłam pierwszy raz zabrać moje dzielne dziecko na ręce. Piękne uczucie 😉 pozdrawiam Was, kwietniowe mamy i życzę powodzenia 😉

a tu mój synuś:
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/43495957888478855240.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/75755263056887138726.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Ania za odp. maly jest spokojn i nic mu na szczescie nie dolega tylko czytalam, ze jak sie nie bedzie odbijac dziecku to moze spowodowac kolki. Dzis o kazdym karmieniu probuje go tak wyzej podtrzymywac ale nie odbija, ulewa sie czasami i no kupa prawie za kazdym razem. Oby tak dalej to bedzie dobrze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, Summer..Moja na piersi karmiona robi kupke kilka razy dziennie...
widać że to jej ulge przynosi dużą...

A od kiedy dziewczyny stymulujecie dzieciaczki karuzelą..? mi wczaoraj fizoterapueta powiedział, żeby 1 zabawkę wieszać bo inaczej będzie rozproszona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna gratulacje! ale dużą kluskę urodziłaś, chyba przebiłaś nas wszystkie 😉
uhasasa dzielny chłopczyk, dobrze że wszystko jest ok i mały powoli nabiera siły
Wiola a jakie znamiona usuwasz....bo ja mam na cycku pieprzyk i w szpitalu jak mi pomagaly karmić to straszyły że lepiej mam go sprawdzić bo taki podejrzany....

dziś kupiłam ten espumisan bo wieczorami to mala jest marudna i płaczliwa, chyba ją te wzdęcia męczą
czy do tego trzeba stosować jakaś osłonkę typu dicoflor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉

Justyna gratulacje kochana duzo zdrowka dla Was 😉

Wczoraj w nocy po karmieniu pisałam posta ale zasnęłam z telefonem w ręce 😉
Mój mały cos chyba sie juz cycem nie najada bo często szuka jeszcze ;( jutro muszę poszukać jakiegoś mm zeby miec w razie "wu"
Przez dwa ostatnie dni mieliśmy grilla na obiad i troche sie bałam ze Filipka bedzie cos bolało ale wszystko ok 😉 dzis sie pogoda zepsuła wiec dobrze ze mama rano go wzięła na spacer bo inaczej by cały dzien siedział w domu

Tuska co do migdalenia to ja wogole nie mam ochoty :/ moze dlatego ze jest moja mama a moze dlatego ze mój K gra mi na nerwach :/ nawet posunął sie do powiedzenia mi ze ja cały dzien nic nie robię... A ciekawe kto posprząta dom ugotuje wybierze i wyprasuje nie mówiąc juz o zajęciu sie małym... No i miał 3 dni wolnego bo dzis tu u nas było święto i siedział przed komputerem nie reagował jak go wolałam na dół i sie wkurzyłam i mu powiedziałam ze tez chciał dziecko a nawet mu pampersa nie chce zmienić nie mówiąc o przypilnowaniu czy wstaniu w nich do niego... Tak na prawdę to gdyby nie mama to ja nawet nie mogłabym sie wykąpać 😞 i wydaje mi sie ze bedziemy miec ciche dni teraz bo uraziłam jego męskie ego...ale mam to gdzies

W czwartek wysłałam papiery na paszport małego i dzis juz dostałam smsa ze je dostali i teraz mam czekać 😉 zobaczymy jak szybko da sie to tutaj załatwić 😉

Wiola zdrowka dla Was dziewczyny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhasasa to faktycznie Ci się dzidzia pospieszyla,ale dzielny i silny chlopczyk z Niego 😉
Ja szczerze mowiac to nawet nie mam karuzeli..
Sloneczko moze Twoj maly ma skok rozwojowy i potrzebuje wiecej jedzenia..dawaj mu najwyzej z dwoch cycow,za niedlugo powinno wszystko wrocic do normy.
Espumisan sie nie przyswaja,no i dlatego tylko jego mozna podawac takim maluchom. W aptece mojemu powiedzieli,ze jego nawet podaja po urodzeniu zaraz jak jest potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...