Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tuska czadowe Lila ma włoski 🙂 kupuj spinki już 😁

mnie się tak wlecze ten tydzień, że szok. mam dość już tego tygodnia ! moje dzieci to małe diabełki a jak pada deszcz i musimy cały dzień być w domu to pod koniec dnia nie wiem jak się nazywam. wczoraj już w akcie desperacji naciągnęłam folie na wózek, ubrałam Młodego w gumiaki i poszliśmy na ten deszcz żeby trochę energii mu uszło bo przecież mało co nie rozniósł domu a ja łeb miałam kwadratowy...byle do weekendu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 😉 teraz napiszę coś,bo wczesniej tylko lapka zalaczylam,zeby zdjecia wstawic.
Takze Lila je tak jak na opakowaniu wypada na 2.-3.miesiac,czyli 120ml wody i tez 6razy dziennie. Dzisiaj przespala mi od ok.20:00 do 5:55!! Jak moj wstal o 5:00 do roboty to kazalam mu sprawdzac czy oddycha 🤢 zazwyczaj budzi się ok.2:30 na jedzonko. No,ale dzisiaj zjadla i jeszcze do 9:00 ze mna w lozku podrzemala.. 😉 tzn.ja wczesniej wstalam,bo moj starszy przyszedl do nas kolo 6:30,podrzemal do 8:00 i slusze \"mamusia,budz sie!\" ..
Alan od poniedzialku katar i Lilka od wczoraj! :/ z tym,ze Alana z rana juz pokaslywalo.. a do niego to czasem jak do osiolka sie mowi - nie caluj,nie przytulaj Lilianki,bo jestes chory ... to jak na zlosc! \"Nie chory,Lilianka chora..i tulac\" - idzie oszalec!
Dlatego rowniez nieznosze takiej pogody,bo ani wyjsc,ani nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Sorry że znowu się nie odzywałam ale ostatnio najadłam się malin i mała znowu dostała bólów brzuszka bąki szły a kupa się gdzieś zatrzymała ale nie chwaląc jej już jest trochę lepiej wczoraj zjadłam zasmażaną młodą kapustkę i dziś puki co nie chwaląc oczywiście robi normalną kupkę zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Summer nie przejmuj się małą mam znajomą która ma synka 2 miesiące starszego od Wiki a są na tym samym etapie rozwojowym i lekarka jej powiedziała że później on to nadrobi i moją prześcignie bo na razie to mała kluska i może być leniwa 😁

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Summer mój starszy tez się powoli rozwijał bo właśnie miał kolki i w nosie miał jakiekolwiek ćwiczenie na brzuszku bo cały czas płakał albo wisiał na cycu, jakoś się to ustabilizował w 5 mies.
Tuska ja chyba tez zmienia mleko bo moja bąki sadzi czasem AZ mi jej Żal. Lekarka mówiła ze przejdzie ale ja coś muszę zrobić. SA dni ze jest ok a SA dni niespokojne. Położna radziła żeby podać probiotyki najpierw a później zmienić mleko. Do tego moja ulewa, tak wierzga nogami zaraz po jedzeniu ze ulewa non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a ja ledwo sie ruszam a w sumie to prawie wcale sie nie ruszam... napier... mnie strasznnie jeszcze jak siedze to ok ale jak mam wstac i przejsc np do wc to masakra 😞 modle sie tylko o to aby jak najszybciej przeszlo to cholerstwo bo teraz to Sylwek tylko jest przekladany z łóżka na lezaczek z lezaczka na mate i tak w kolko. chyba czuje ze mama nie da rady go nosic bo i wczoraj i dzisiaj ma dlugie drzemki. w nocy to myslalam ze sie zaplacze jak wstawalam zeby go karmic, jeszczse do tego Olek chory wiec sprawdzanie w nocy temperatury, a to dawanie lekow a to picie... ech oby mi przeszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lwniuch mam nadzieje,ze tobie tak szybko sie nie odzwyczai jak moja..ja jeden dzien karmilam butla,a nawet co drugie karmienie i poki z cycka lecialo szybko to jdla,a jak juz trzeba bylo ciagnac to wypluwala albo jezorem wypychala..nawet ostatnio probowalam dac,bo cos tam jeszcze leci i mize udalo by sie by laktacja wrocila,ale tak jak pisze dopoki leci to je,a pozniej wypluwa i sie dziera zamiast mocniej pociagnax.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna jesteś leniuch, mam nadzieję że jakoś Ci przejdzie bo wiem jaki to ból
moja w nocy póki co raz się budzi co mnie cieszy 😉 także idzie się wyspać
to ciekawe u Was brzydka pogoda a u nas na szczęście slońce świeci choć dość chłodno bo wieje oczywiście....jakieś marne to lato
summer Maja też była leniwa i dopiero od 3 miesiąca zaczęla podnosić główkę, Lenka trochę wcześniej bo od 2 miesiąca ale też nie zawsze jej się chce...najlepiej jak widzi obraz w tv to jest ciekawa 😁 także sama się boję czy nie da popisu na wizycie i będzie leżeć plackiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam zdjecia z sesji i musze powiedziec,ze jestem zadowolona 😉 z tym,ze moj fryz..masakra..ale tak to jest na szybko myc wlosy i je suszyc 😜

Moja Mala wczoraj straszna maruda byla..jakas masakra! Dzis juz lepiej,ale szalu nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja na haju 😉 ulge troche mi leki przyniosly ale i tak chodze jak polamana tak ostroznie bo jak zle noge postawie to uuuuu...
szkoda mi strasznie tego niekarmienia piersia normalnie sie wczoraj poryczalam ze zlosci ze to patalajstwo sie w takim momencie do mnie przyplatalo. w nocy zjadl i nad ranem i pozniej tez ale teraz nie chcial aventa mi wypluwa/ wypycha jezykiem dalam mu nuka to strasznie sie umeczyl tyle czasu jadl a cos kiepsko lecialo. zjadl tylko 10ml. moze sie najadl? albo za szybko mu chcialam butle kolejna dac? na razie nie placze, lezy na macie i sie bawi (chyba).
oczywiscie jak go bralam na rece to szukal cyca no i jak mu dalam butle to mialam wrazenie ze z takim wyrzutem na mnie patrzy ale wiadomo psychika moja pewnie wpedza mnie w poczucie winy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch takie bierzesz silne leki ze nie karmisz? Chcesz Calkiem odstawić?
Tuska moja od poniedziałku maruda, dziś trochę lepiej ale juz nie to samo co wczesniej. Zaczelam jej dawać probiotyki, jak dalej będzie brzuszek dokyczal to zmienił mleko.
Słoneczko jak podróż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch takie bierzesz silne leki ze nie karmisz? Chcesz Calkiem odstawić?
Tuska moja od poniedziałku maruda, dziś trochę lepiej ale juz nie to samo co wczesniej. Zaczelam jej dawać probiotyki, jak dalej będzie brzuszek dokyczal to zmienił mleko.
Słoneczko jak podróż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nie chce go odstawiac teraz wlasnie siedze i sciagam mleko z piersi. a leki tak biore silne Tramal i Mydocalm forte a i tak mnie boli menda jedna.

maly dostql jakiejs pokrzywki nq ciele ma raczkach i nozkach to takie czerwone plamy nabrzmialw troche. nie widqc zeby go swedzialo. czyzby od mleka bebiko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie u nas panuje ten rumien zakazny i tez tak myslelismy. moj M polazl po inne mleko NAn i te plamki zrobily sie bledsze. jak jutro jeszc e beda to idzie z nim do lekarza. innych objawow nie ma. a i nie wiem czy to skaza bo przeciex jak karmilam go cyckiem to mleko pilam i nic nie bylo.
a ja walcze jeszcze z grudami w piersiach mam nadzieje ze nie zrobi mi sie zastoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉

A my jedziemy wlasnie do Zoo 😉 wystroilam moją Panienkę w sukienusie,wpięłam we włoski spineczkę i jak ją zobaczyłam to po prostu się rozpłynęłam 😉 stwierdzilam,ze jak jedno wystroilam to i drugie 😉 takze Alan w koszuli 😉 i stwierdzam nieskromnie,że śliczne mam dzieciaki 😉 i kocham je nad życie! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 bardzo dawno mnie tutaj nie było. Powoli staram się nadrobić wszystkie posty.
Mam takie pytanie do Was mleko rozrabiacie w wodzie z kranu przegotowanej? Ja kranówkę przez filtr i przegotowuje kilka razy. Bo moja mała tak niechętnie pije. Podaje jej mleko enfamil od urodzenia je dostaje a na noc enfamil AR. Na początku tak do pierwszego miesiąca wypijala nawet czasami 120 a teraz 60 ml. Czy to może być z powodu wody? Chociaż w sumie zawsze ma tak samo przygtowywane mleko.
Cieszę się , że u Was wszystko w porządku, że szkrabki rosną.
moja Michalinka waży już 4500g 🙂
Pozdrawiam wszystkei mamuśki i oczywiście brzdące :**
czekam na Wasze odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza moja Zosia pije 120 ml wody na 4 miarki mleka, wodę zkranu gotuje. A dlaczego dajesz mleko AR? Ono jest zagęszczone na ulewanie, jak nie ulewa to nie ma po co zapychac brzuszka. Bo jak pije 60 ml to trochę malo dla naszych dzieci. Moze dajesz zagęszczone i brzuszek pełny.
Tuska pokaz foto dzieci z zoo. Każda mama uważa ze jej dzieci SA najpiękniejsze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
my dalej na butli ale juz odliczam dni kiedy ewentualnie (jesli dobrz pojdzie i bol sie nie nasili) bede mogla przystawic malego. Bo dzis z rana jak go przytulalam to zaczal szukac cycka i sie poryczalam 😞 mam nadzieje ze nie zapomni i zalapie. Z butli jemy 120ml ale widze ze czasem zjadl by wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...