Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hey

Moja Wika czworakuje chodzi trzymana za rączki siedzi już samodzielnie wiadomo zdarzy jej się czasem że jeszcze padnie ale najlepiej to lubi chodzić trzymana za rączki na własnych nóżkach no i lubi się opierać o coś już jak chodzi w sumie musiałam wszystko pościągać z szafek z jej poziomu bo wszystko lądowało na podłodze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 zęby dalej niestety tylko 2 na dole ale zaczyna się znowu mega ślinić 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 więc pewnie lada moment pojawią się następne 😁 😁 robi pa pa i daje piątkę daje buziaka otwartą buźką i zaczyna nas naśladować jak ja zamykam oczka to i ona jak ja kaszle to i ona mówi już mama tata baba i aga i to tak fajnie bo to idzie seriami jest mama mama mama potem jak jej się znudzi tata tata tata i tak w koło Macieju a najbardziej śmiać nam się chce jak chce coś innego powiedzieć a jej nie wychodzi bo się wtedy fajnie wścieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
partyzantka wow Twoja córa to jakiś geniusz ! 😉 super.

ja już powoli staram się odstawiać od cyca... odkąd na noc je butelkę to każdy posiłek z piersi jest mordęgą dla nas bo ona się wkurza, że nie leci tak łatwo.. dlatego od dziś już dwa posiłki to butla i tak sukcesywnie już będziemy dążyły do przejścia na mm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny...
Echhh....nie pisze bo jakos taki ciezki czas ostatnio mam...wlasciwie od konca wrzesnia po lekarzach..raz z jednym raz z drugim...pozniej tydzien w szpitalu ktory wymeczyl nas tak samo fizycznie jak i psychicznie:-( a jeszcze dzis pozegnalam moja serdeczna kolezanke... i czlowiek w obliczu smierci, tak naglej...myslac nawet ze nieslusznej..bo odeszla mloda, cudowna osoba, matka dwoch synow..dopiero wtedy uswiadamiamy sobie jak to zycie jest kruche...strasznie mi ciezkoz tym bo nie potrafie sobie wyobrazic ze juz nie bedziemy razem siadywac na tarasie i patrzec jak zabawiaja sie nasze dzieci:-(
Tak...pozatym to u nas bez zmian...Zuzia jeszcze nie ma zadnego zabka...za to usmiecha sie przepieknie...
No i niestety noce wciaz do bani..nawet mleko zgeszczone kleikie nie pomaga...bo budzi sie srednio co 2 h...marze o przespanych 5 godzinach ciagiem:-(
Trzymajcie sie cieplutko...jutro wazny dzien....zatrzymajmy sie na chwile w zadumie, refleksji, modlitwie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer
ojoj przykro mi bardzo.. czemu tak szybko koleżanka odeszła?
ja w czercwu pożegnałam mojego eks... po rozstaniu bylismy przyjaciółmi.. kibicował mi w ciąży, pił wodkę z moim mężem po urodzinach córci.. brakuje go, współczuję Tobie
trzymam kciuki za przespaną noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer
ojoj przykro mi bardzo.. czemu tak szybko koleżanka odeszła?
ja w czercwu pożegnałam mojego eks... po rozstaniu bylismy przyjaciółmi.. kibicował mi w ciąży, pił wodkę z moim mężem po urodzinach córci.. brakuje go, współczuję Tobie
trzymam kciuki za przespaną noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer to faktycznie nieprzyjemny czas, szczególnie jak umierają młode osoby to pytanie "dlaczego" pada ze zdwojoną siłą....
moja też jeszcze się budzi w nocy najczęsciej o 2, 4 i potem rano, chociaż ostatnio przedłuża jej się do 4 no i potem już do wstania więc mam nadzieję że w końcu zacznie sypiać dłużej

partyzantka jestem w szoku z Twoją Wiki 🙃 niezłe postępy!!

i już po Wszystkich Świętych....czas leci jak szalony i nawet widziałam dzis pierwszą świąteczną reklamę 😮 ledwo po cmentarzach a już zaczynają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Aniu no własnie do konca nie wiem o co chodzilo...szpital to masakra...lrczyli na wszystko...jeszcze nie mam wypisu wiec nie wiem co tam wpisali..prawdopodobnie uszy...a jak sie sama dopytywalam o co chodzi to mi wytlumaczylu zw dziecko choruje caloscia..tak ze na samo przyjscie dostala antybiotyk..dwai pol dnia byla na lekach przeciwgoraczkowych bo wciaz temp. Siw utrzymywala a jak miala ataki bolu to szprycowali doslownie na wszystko:-(
Ja juz nie mamsily co do jej spania...jest godz 0.20 - ona zdazyla od 20 tej wypic 120 ml mleka mm z kleikiem, wydoic z dwoch piersi a i tak spi niespokojnie...przeciez to mozna wykirkowac przez takie spanie:-(
Ola...u mojej kumpeli pekl tetniak...wiec koniec byl szybki i nagly..bo nawet nie wiedziala ze jest chora:-( najbardziej to wlasnie szkoda tych chlopczykow (4,6 lat)bo oni byli z nia najbardziej zzyci:-( tato ma taka prace ze wiecej go nie bylo niz go widzieli..zdarzalo sie nawet ze raz na dwa tyg :-( czasami czlowiek mysli ze to zycie jest niesprawiedliwe:-(
Nooo partyzankta..niesamowita ta Twoja Wiki...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski karmiace mm jakie mleka macie bo my sie bedzieny odstawiac. Ja mam cycki obwisle, Nadia je dwa razy no trzy dziennie. I to bardziej do usniecia niz zeby sie najesc. Mysle nad bebiko, enfamil lub hipp. Wiem ze jest bebiko.i bebilon ale ktores jest gorsze chyba tak?6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to poszlam za ciosem. Kupilam hippa. Bio combiotic. Ale pierwsza proba to masakra jakas. Wrzask na sam widok butelki. Po zjedzeniu kaszki dalam jej na lyzeczce i wypila. Wiec moze musi sie do smoczka przyzwyczaic? Chyba troche to potrwa, tylko jaki sposob obrac ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Zgadzam się z mamami innymi my próbowałyśmy różne mleka ale najlepiej jest na hipp na bebilonie miała zatwardzenia na nan dostała mi jakiś rozwolnień nawet enfamila miałam i też nie polecam 🙂

Summer przyjmij moje kondolencje współczuję ci bardzo bo ja w zeszłym roku pożegnałam najlepszą przyjaciółkę dziewczyna też bardzo młoda bo 27 lat 1 dziecko i zmarła na udar bo za późno karetka przyjechała synek miał wtedy 2 latka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂!

summer przykro mi... taka młoda osoba 😞 każda śmierć jest trudna ale jak umiera młoda mama to tragedia 😞 aż mocniej dzieci chce się przytulić, takie kruche to zycie...

u nas jest bunt, nie chce za bardzo jeść nic innego niż mleko ehh :/
i siedzi już sobie od kilku dni, teraz to inna jakość zabawy, śmiesznie się z Młodym bawią 😁
jeju ten czas tak leci, dopiero ją przywiozłam ze szpitala a ona już siedzi ... mamy listopad, w tv wystartowała już nawet jakaś reklama świąteczna ... 😁 😁 😁 szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu taka cisza Dziewczyny? co u Was? jak Bąble? zdrowe?

napiszcie proszę od kiedy się podaje żółtko? 😉

my używamy butelek i smoczków aventa , niekapków też i sprawdzają się u nas...

my teraz mamy w domu kosmos... Mała ruszyła z raczkowaniem no ale mylą jej się często rączki/nóżki i upada a że uparta jest to zaraz znów próbuje i efekt jest taki, że cały czas za nią łazimy żeby nie upadła bo samo to, że upadnie to jeszcze nic bo przecież tak się uczy ale jak już poleci to słychać ją na drugim końcu wrocławia, taki histeryk mały, że ojeju. nawet jak się tylko poślizgnie, nic nie uderzy to też drama jest. Mąż mówi, że ona po mnie taka panikara ;D

spokój tylko jak śpią a że w dzień śpią krótko to cyrk na kółkach mamy w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...