Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinga tak jeszcze tutaj co do buraczkowej, to ja ugotuje jak na barszcz....tylko że w łagodnym wydaniu, mięsko, marchew, pietruszka i wrzucam na chwilę buraki żeby dały kolor i smak. Potem buraki wywalam, resztę miksuję a że bedzie za rzadkie to dodam kleiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie przerazilam wczora jak zalozylam jej spodenki ktore nosila w pt i okazaly sie krotkie 😲 dobrze ze lidl akurat wczoraj mial rzeczy dziecice to polecialam.jej po dresiki po domu i spodenki sztruksowe. Reklamowek tych duzych nie nadazam wynosic:p a nie wiem czy wiesz na mm przeszlysmy. Ciezko byl ale dala rade, ja czekam az mi pokarm zginie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!Nie wiem, od czego mam zacząć...ale może od tego, że od dawna czytam wasze rozmowy.A zaczęło się od tego, że szukałam informacji na temat wyprawki dla dziecka i trafiłam na wasze forum i tak zostałam. Nie miałam konta na brzuszku i w sumie nie miałam potrzeby pisania. Odkąd przeniosłyście się na fb odczuwam pustkę i chciałabym dołączyć do was. Oczywiście biorąc czynny udział w dyskusji. Może któraś z was przeczyta ten post i podzieli się nim z innymi dziewczynami i zdecydujecie, czy wpuścicie mnie do swojej grupy( Kingasz pisała, że będzie tu zaglądać).
A teraz trochę o mnie i moim Krzysiu.
Krzysio jest moim pierwszym dzieckiem.Miałam termin porodu na 30.04.2014r. ale "rozpakowałam się" 11 maja.Poród naturalny w szpitalu. Ważył 4550g i mierzył 62cm. Teraz ma 6 miesięcy 1 tydzień i waży 8900g i mierzy pewnie koło 80cm, bo już nosi ubranka na ten rozmiar. Ruchowo też nie odbiega od waszych dzieciaczków. Pełza po całym salonie i klęczy już z podparciem bujając się do tyłu i do przodu, jeszcze tylko nie siedzi całkowicie stabilnie, ale niewiele mu brakuje. Nadal karmię go piersią i zamierzam karmić do roku czasu, a może i dłużej, ale to się okaże. Narazie ma jeden ząbek i mnie nim nie gryzie. Próbuje wprowadzać mu zupki i kaszki, ale jak narazie zjada parę łyżeczek, albo wcale.
Może narazie tyle informacji. Mam nadzieję, że nie jesteście złe i pozwolicie mi do was dołączyć.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to mialysmy czynna forumowiczke incognito 😁 fajnie ze nas podczytywalas i szkoda ze sie nie ujawnilas 🙂 zostala nas garstka jak widzisz, a grupa byla spora. Jak dla mnie nie ma problemu zebys dolaczyla, super by bylo 🙂 tym bardziej ze na fb idzie nam duuuuzo lepiej. Wysle dziewczynom Twoj post i dodam Cie do grona tylko namiary mi zostaw 🙂 tu lub zapros mnie do znajomych na brzuszku i wiadomosc mi zostaw jak.nie.chcesz tu publicznie 🙂 bo.rozumiem ze masz fb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kingasz cieszę się bardzo, że jesteś gotowa przyjąć mnie do waszego grona i mam nadzieję, że reszta dziewczyn też wyrazi zgodę 🙂 W sumie, ja znam was dużo lepiej niż wy mnie, ale myślę, że szybko nadrobimy zaległości 😁 Wysłałam Ci wiadomość na brzuszku i czekam na zaproszenie na fb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, hej!
Ano jest! Ja tu często zaglądam i podczytuję, ale pisać nie mam czasu zbytnio ;/ a tu patrzę, koleżanki się ewakuowały 😞
Na fb zdecydowanie łatwiej idzie komunikacja. Jeśli nie macie nic przeciwko, też chętnie do was dołączę.

Moja Milenka jeszcze nie pełza tak aktywnie jak Wasze, chodzimy na rehabilitację, choć zastanawiam się, czy to naprawdę koniecznie, ehhh.. Wcina już różne rzeczy, ale ciągle na cycu, choć ostatnio miała dwudniowy bunt O_o
Ważymy 7900 i mamy 73cm 🙂

Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Ja z małą nie mam teraz problemu z mm ale na początku to miałam wieczne wojny o ile nie nazwać tego Armagedonem bo w ogóle nie chciała mleka z butli ale na szczęście już po tym wszystkim 🙂
Moje dziecko mnie dzisiaj zszokowało sama sobie stanęła i sama kawałek mały (dosłownie 4 kroki) przeszła bez trzymanki normalnie popłakałam się ze szczęścia jak to zobaczyłam 🤪 🤪 🤪 🤪
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Partyzantka my mialysny ten sam problem! Zero butli wrzask na cala okolice na widok smoczka. Ale.na szczescie jest ok, nie masz problemu z pokarmem czy sie zasuszalas? Wow Twoja mala jest niewyjeta! A serio nie zalozysz fb? Nie.musisz zadnych danych podawac ani zdjec, tylko zebysmy mogly Cie jako czlonka grupy wciagnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂 Podobnie jak Iloneczka1986, ja również od bardzo dawna aktywnie Was podczytuję. Trafiłam na Wasze forum na początku ciąży.. i tak już zostałam do dziś 🙂. W kwietniu, kiedy nadchodzily terminy rozpakowywań, kibicowałam każdej z Was. Kilkakrotnie próbowałam dołączyć do Was, ale zawsze brakowało mi odwagi i w ostatniej chwili kasowałam swojego posta… Teraz, kiedy przeniosłyście się na fb muszę przyznać, że strasznie brakuje mi „spotkań” z Wami przy porannej kawie 🙂Dlatego, jeżeli nie miałybyście nic przeciwko, również chciałabym dołączyć do Was na fb. Obiecuję aktywnie udzielać się na forum
Moją córeczkę, Dominikę urodziłam 16.04.2014. Rodziłam naturalnie. Do dzisiaj karmię ją piersią, choć mamy już wprowadzone różne „papki” i kaszki. Nie lubi pić z butelki ani z niekapka więc mam mały problem z wprowadzaniem do jej diety napojów- herbatek lub wody. Waży 7600 (startowałyśmy z wagą 3030). Ma na razie 2 dolne jedynki, wyszły jej jak skończyła 6 miesiąc. Od kilku tygodni raczkuje, bardzo sprawnie jej już to idzie, niestety zaczyna próbować wspinać się na niższe meble i schody 😉
Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...