Skocz do zawartości
kajakozi

Angielski dla dzieci - gdzie? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że jestem nową uczestniczką forum chciałabym się dowiedzieć co myślicie o szkole Active Learning w Krośnie? Zamierzam tam zapisać swoje dziecko. Nauka odbywa się w formie gier i zabaw, co mnie bardzo cieszy, ale chciałabym poznać również wasze opinie. Dodatkowym atutem dla mnie jest to, że nauka odbywa się w grupie lub indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To niestety nie moje okolice, ale może popytaj mam z forum tego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami korzystam z pomocy korepetytorów. Może znajdziesz takiego, który pracuje z dziećmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jednak najlepiej chyba doprowadzić do interakcji dziecka z rówieśnikami. Nie ważne jak dobry byłby nauczyciel dziecko może się nudzicć podczas indywidualnych zajęć. Jednak czasem kontakt z rówieśnikami, możliwość nauki w większej grupie poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty. Lepiej chyba pomyśleć nad jakaś szkołą językową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pro_Mirek napisał(a):
Jednak najlepiej chyba doprowadzić do interakcji dziecka z rówieśnikami. Nie ważne jak dobry byłby nauczyciel dziecko może się nudzicć podczas indywidualnych zajęć. Jednak czasem kontakt z rówieśnikami, możliwość nauki w większej grupie poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty. Lepiej chyba pomyśleć nad jakaś szkołą językową.

To ważne aby dzieci miały kontakt z rówieśnikami podczas nauki języka, nawet najlepszy korepetytor tego nie zastąpi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi