Skocz do zawartości

jak często macie wizyty u lekarza? | Forum o ciąży


ola73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja miałam pierwszą wizytę w 6t3d, drugą w 12t1d (przeziernosć karkowa), a trzecia w 16t5d. Następną już połówkową bedę mieć w 21t2d czyli za 3 tygodnie. Dopiero w bardziej zaawansowanej ciąży mam mieć coraz częstsze wizyty, ale na razie dopóki jest ok i nie ma potrzeby to jest tak jak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też miałam wizyty raz w miesiącu tak co 4 tygodnie, zresztą teraz tez tak mam;/ czasem 2 razy w mieisacu ale tylko w tedy kiedy miałam usg bo to na osobnej wizycie sie lekarz umawia bo chodze na kase chorych -troche mnie martwi ten fakt ze tak zadko ale cóż nic na to nie poradzę 😞 nawet teraz jak juz blisko terminu to mam co 3-4 tygodnie wizyte ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w 17 tygodniu ciazy i mialam do tej pory tylko 2. W 20 tygodniu bede miec trzecia. Wszystko jest w porzadku wiec nie ma sie co stresowac a pozatym mieszkam za granica i tutaj jest zupelnie inny system. Gdyby nie moje 2 wizyty u polskiego lekarza, do tej pory nie mialabym jeszcze zadnego USG. Zrobili mi tylko badania w 14 tyg i tyle 🙂 Smiechu warte.. Dzieki bogu ze mamy tutaj naszych polskich specjalistow.

1 wizyta: 6tc
2 wizyta: 13tc
3 wizyta: 20tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie 🙂Ja mam co 2-3tyg ale to dlatego ze w Irlandii w miescie w ktorym mieszkam akurat tak to jest zoragnizowane. Bo jestem pod opieka szpitala i mojego lekarza prowadzacego. A od 28smego tygodnia wizyty beda co 2tyg. bez wyjatku. wiec troszke sie naczekam to w szpitalu to u lekarza mojego hehe 😉
ale lepiej wiedziec ze wszystko jest w porzadku z Dzidzia niz sie zamartwiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wizyty miałam co miesiąc, a więc wychodziło tak jakoś co 3 - 4 tygodnie: grunt, by raz w miesiącu być. (Oczywiście z przykazaniem natychmiastowego zjawienia się w razie jakich niepokojów. 😉) Natomiast teraz byłam po przerwie dwóch tygodni i także następną wizytę mam za dwa tygodnie. No ale to już 8 miesiąc. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę co 2 tygodnie i też co 2 tygodnie mam robioną morfologię bo mam niski poziom płytek krwi więc muszę to kontrolować cały czas - ale jak na razie nie jest aż tak źle. Termin porodu wypada mi na 1 listopada więc mam nadzieje że ostatni raz będę robić morfologie około 28 października i licze na dobre wyniki chociaż troszkę się boje bo ostatnie nie były najlepsze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.Ja na wizytę chodzę co 3-4 tygodnie.Ale był taki moment że widywałam się z lekarzem dwa razy w tygodniu ale to już minęło.

asia 81 nie martwy się na zapas tymi płytkami.ja w pierwszej ciąży też miałam niski poziom płytek(nawet tylko 50 tyś.)a jak już byłam na sali porodowej(w trakcie skurczy)to jak mi zrobili badanie to anestezjolog się nawet zdziwił,bo płytki wróciły do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...