Skocz do zawarto艣ci

Czerwc贸weczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
Julka85 napisa艂(a):
alexia_79 Wszystko dobrze p贸jdzie na pewno 馃檪 r贸wnie偶 robi艂am 3 testy nast臋pnie potwierdza艂am HCG 馃槈 i jestem kwietni贸weczk膮 2010 馃榿 oby nas by艂o coraz wi臋cej 馃槈

Ja ju偶 po lekarzu, wiem tyle co i przed wizyt膮 馃あ Nawet mi nie da艂a skierowania na Beta HCG, no ale nic to... Mam si臋 zjawi膰 ok 4 listopada, wtedy b臋dzie patrze膰 co i jak, bo p贸ki co za wcze艣nie jeszcze na USG itd 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka85 napisa艂(a):
Ja te偶 po pierwszej wizycie nic nie zobaczy艂am i w poniedzia艂ek id臋 ponownie chocia偶 s膮dz臋, 偶e te偶 nic wi臋cej na razie nie us艂ysz臋 no ale si臋 oka偶e po badaniu 馃槈

Dobrze licz臋, 偶e termin wypada Ci na 8 czerwca?

Edit: Ju偶 sobie w Twoim profilu sprawdzi艂am 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisa艂(a):
Cze艣膰! 馃檪
Niedawno dowiedzia艂am si臋, 偶e jestem w ci膮偶y i termin wg ostatniej miesi膮czki przypada na 19.06.2014 r.
Na razie robi艂am test i by艂am u gina, ale tylko mnie zbada艂, za 2 tyg. mam przyj艣膰 na usg.

馃槈


Cze艣膰 Beata 馃檪

Mam nadziej臋, 偶e b臋dzie nas tu coraz wi臋cej 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Brzuszkowe mamusie i przysz艂a mamusie Jestem maj贸weczka 2013 i mam do Was ogromna prosbe
Bardzo prosz臋 o oddanie 3 g艂os贸w, bardzo mi zale偶y na tym bo pierwszy raz bior臋 udzia艂 w konkursie i chcia艂abym co艣 wygra膰. Po prawej stronie jest "zag艂osuj" i trzeba przepisa膰 wyraz z obrazka z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋 !!! Mo偶na odda膰 3 g艂osy jednoxze艣nie, wystarczy wej艣 jeszcze raz w link albo od艣wierzy膰 strone, z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋

https://ww...stes/galeria/porada/6980
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisa艂(a):
Witam Was Brzuszkowe mamusie i przysz艂a mamusie Jestem maj贸weczka 2013 i mam do Was ogromna prosbe
Bardzo prosz臋 o oddanie 3 g艂os贸w, bardzo mi zale偶y na tym bo pierwszy raz bior臋 udzia艂 w konkursie i chcia艂abym co艣 wygra膰. Po prawej stronie jest "zag艂osuj" i trzeba przepisa膰 wyraz z obrazka z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋 !!! Mo偶na odda膰 3 g艂osy jednoxze艣nie, wystarczy wej艣 jeszcze raz w link albo od艣wierzy膰 strone, z g贸ry bardzo dzi臋kuj臋

https://ww...stes/galeria/porada/6980

Nie mo偶na tu robi膰 takich rzeczy 馃檪 Ja mog臋 zag艂osowa膰, ale pisz臋 to bo je艣li admin to zobaczy to mo偶esz zosta膰 zbanowana 馃檪 Poza tym strona si臋 nie wczytuje.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Adria1988 napisa艂(a):
Witam wszystkich 馃檪
Jutro zaczn臋 7 tydzie艅 i jestem przeszcz臋艣liwa!!! Widzia艂am juz moj膮 fasolk臋 na usg i musze przyzna膰, 偶e jest to cudowny obrazek!!! Macie jakie艣 dolegliwo艣ci puki co?
Zycz臋 szcz臋艣cia wszystkim przysz艂ym mamu艣k膮!!! 馃槈

Witaj,
Ja p贸ki co mam mega md艂o艣ci, nie mog臋 normalnie funkcjonowa膰. Ale w 1 ci膮偶y te偶 tak mia艂am... Oby do 12 tc 馃あ
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 Adria1988 馃檪
Ja w 艣rod臋 wybieram si臋 do lekarza i mam nadziej臋, 偶e te偶 zobacz臋 swoj膮 kruszynk臋 na usg... 馃槈 To moje drugie dziecko 馃檪
Z dolegliwo艣ci, to jedynie czuj臋, 偶e mam wra偶liwy biust i czasami pobolewa mnie brzuch (chyba macica si臋 rozrasta).
A Wy jak macie?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisa艂(a):
Adria1988 napisa艂(a):
Witam wszystkich 馃檪
Jutro zaczn臋 7 tydzie艅 i jestem przeszcz臋艣liwa!!! Widzia艂am juz moj膮 fasolk臋 na usg i musze przyzna膰, 偶e jest to cudowny obrazek!!! Macie jakie艣 dolegliwo艣ci puki co?
Zycz臋 szcz臋艣cia wszystkim przysz艂ym mamu艣k膮!!! 馃槈

Witaj,
Ja p贸ki co mam mega md艂o艣ci, nie mog臋 normalnie funkcjonowa膰. Ale w 1 ci膮偶y te偶 tak mia艂am... Oby do 12 tc 馃あ


Md艂o艣ci na razie nie mam i mam nadziej臋, 偶e nie b臋d臋 mie膰 馃槣 W 1 ci膮偶y mia艂am md艂o艣ci, ale bez wymiot贸w na szcz臋艣cie 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
te偶 mam md艂o艣ci, niestety nie poranne bo moje trwaj膮 przez ca艂y dzie艅. Zauwa偶y艂am te偶, 偶e ci膮gle chce mi si臋 spa膰. M贸j facet ju偶 zaczyna narzeka膰 bo nie licz膮c 8 godzin w pracy to prawie ci膮gle 艣pie 馃檪 ca艂e szcz臋艣cie, 偶e wyr臋cza mnie w domowych obowi膮zkach i nie marudzi.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Adria1988 napisa艂(a):
te偶 mam md艂o艣ci, niestety nie poranne bo moje trwaj膮 przez ca艂y dzie艅. Zauwa偶y艂am te偶, 偶e ci膮gle chce mi si臋 spa膰. M贸j facet ju偶 zaczyna narzeka膰 bo nie licz膮c 8 godzin w pracy to prawie ci膮gle 艣pie 馃檪 ca艂e szcz臋艣cie, 偶e wyr臋cza mnie w domowych obowi膮zkach i nie marudzi.

Moje te偶 nie s膮 poranne tylko ca艂odzienne, wczoraj niestety wisia艂am kilka razy nad kibelkiem i generalnie fatalnie si臋 czu艂am. Okropie艅stwo, nie cierpi臋 tego uczucia. 馃あ Czuj臋 te偶 ostre przeszywaj膮ce k艂ucia w podbrzuszu, jestem po cc wi臋c mniemam, 偶e to blizna po ci臋ciu si臋 rozci膮ga. Troch臋 mnie to martwi i chyba p贸jd臋 to sprawdzi膰 je艣li mi samopoczucie dzi艣 pozwoli. [color=black][/color]
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 na pewno to podbrzusze, to rozci膮ganie si臋 macicicy i blizny. Ale dla upewnienia mo偶esz zapyta膰 lekarza, b臋dziesz spokojniejsza 馃檪

Mnie te偶 brzuch pobolewa i wczoraj mi lekarz powiedzia艂, 偶e to w艂a艣nie od tego, 偶e macica si臋 powi臋ksza. Ja jeszcze zapyta艂am czy mog臋 spa膰 na razie na brzuchu i powiedzia艂, 偶e spokojnie tak 馃檪

Poza tym mia艂am robione wczoraj USG, ale nie by艂o jeszcze wida膰 Kryszynki, by艂o wida膰 tylko worek owodniowy i p臋ch臋rzyk 偶贸艂tkowy. Za 2 tyg. id臋 na kolejne USG i wtedy te偶 b臋d臋 mia艂a za艂o偶on膮 kart臋 ci膮偶y i zlecone podstawowe badania (krew i mocz).
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisa艂(a):
alexia_79 na pewno to podbrzusze, to rozci膮ganie si臋 macicicy i blizny. Ale dla upewnienia mo偶esz zapyta膰 lekarza, b臋dziesz spokojniejsza 馃檪

Mnie te偶 brzuch pobolewa i wczoraj mi lekarz powiedzia艂, 偶e to w艂a艣nie od tego, 偶e macica si臋 powi臋ksza. Ja jeszcze zapyta艂am czy mog臋 spa膰 na razie na brzuchu i powiedzia艂, 偶e spokojnie tak 馃檪

Poza tym mia艂am robione wczoraj USG, ale nie by艂o jeszcze wida膰 Kryszynki, by艂o wida膰 tylko worek owodniowy i p臋ch臋rzyk 偶贸艂tkowy. Za 2 tyg. id臋 na kolejne USG i wtedy te偶 b臋d臋 mia艂a za艂o偶on膮 kart臋 ci膮偶y i zlecone podstawowe badania (krew i mocz).

By艂am u lekarza 2 dni temu, wszystko ok, ale mam i艣膰 zrobi膰 jeszcze raz USG 偶eby dok艂adnie blizn臋 sprawdzi膰... No i moje b贸le to nie takie b贸le jak na rozci膮ganie macicy a przeszywaj膮ce k艂ucia, kt贸re zwalaj膮 mnie na kolana - dos艂ownie 馃あ Ja ju偶 widzia艂am swoj膮 fasolk臋, serduszko ju偶 te偶 bije 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 Dziewczyny. 馃檪

Postanowi艂am do艂膮czy膰 do Waszego grona, wczoraj lekarz stwierdzi艂 7t.c. i 3 dni 馃檪 Por贸d szacowany na 11 czerwca 2014 馃檪
Wierz臋 ca艂ym sercem,偶e utrzymam ci膮偶臋 i wytrwam z Wami do porodu, chocia偶 dr偶臋 przed nim jak galareta 馃槈

Udziela艂am si臋 czynnie na Lipc贸wkach 2011, mam Synka Olusia, kt贸rego na awatarze trzymam jeszcze w brzuchu 馃榿
Pocz膮tki obecnej ci膮偶y takie jak i poprzedniej- okropne hu艣tawki nastroj贸w, b贸l piersi, md艂o艣ci. Ponadto teraz w gratisie dosta艂am jeszcze wymioty 馃槷 I brak apetytu.
W sumie chce mi si臋 czego艣,ale nie mog臋 z艂apa膰 smaku i miotam si臋 mi臋dzy s艂odkim i kwa艣nym... Na w臋dlin臋 z kolei patrze膰 nie mog臋! 馃あ Na chwil臋 obecn膮 jestem o tyle bogatsza w do艣wiadczenia,偶e lekko nie ulegam pokusom i 艣wiadomie dobieram codzienne menu 馃槈

A i co najwa偶niejsze, wczoraj widzia艂am serduszko mojego Male艅stwa 馃檪 Pika jak w zegarku 馃槈

Pozdrawiam Was serdecznie! 馃檪 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszcz臋 wam 偶e juz nie kt贸re z was widzia艂y serduszko. Ja zobacze pewnie 5.11 bo mam wtedy wizyt臋- juz si臋 nie mog臋 doczeka膰 馃檭
Mi nawet 艣wiadoma dieta nic nie pomaga w dolegliwo艣ciach, jestem za艂amana bo to dopiero ko艅c贸wka 7 tygodnia a mi ju偶 si臋 odechciewa 偶y膰. Czuj臋 si臋 strasznie. Ci膮gle wymiotuje, jest mi nie dobrze przez 24/24, boli mnie 偶o艂膮dek , mam jakie艣 dziwne poty, b贸l brzucha... armagedon!
Jeszcze siedz臋 w pracy ale ca艂kiem mozliwe, 偶e za pare godzin p贸jd臋 do domu.
Mam nadziej臋 dziewczyny, 偶e 偶adnej z was sie to nie przyda偶y
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hormony, Kochana, hormony 馃檪
Dobry znak,偶e przynajmniej co艣 si臋 dzieje 馃槈 Ja te偶 mam kluch臋 w 偶o艂膮dku od rana, tak偶e nie jeste艣 odosobniona... U mnie problemem jest gotowanie, zagl膮danie do lod贸wki... Ale w por贸wnaniu do porodu to piku艣 馃榿
Dzisiaj rano m贸wi臋 do M臋偶a,偶e chyba b臋d臋 rzyga膰, a Olu艣 do mnie ,,Ja tes" 馃榿 Mam wsparcie 馃檪

Mi艂ego dnia i weekendu.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Gdyby kto艣 kiedy艣 mi powiedzia艂, 偶e ponownie wyl膮duj臋 na brzuszku to bym si臋 mocno u艣mia艂a... No ale - nigdy nie m贸w nigdy... Dok艂adne terminy tygodnia ci膮偶y i porodu poznam w 艣rod臋... Ehh... 呕ycie jest pe艂ne niespodzianek 馃檪

Pozdrawiam wszystkie czerwc贸wki!

ps. Beata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz zauwa偶y艂am, 偶e znowu jeste艣my razem na brzuszku! chyba padn臋 馃お 馃榿 馃檭
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
...ale tu cicho 馃槷
popisz臋 sobie zatem w pr贸偶ni臋 馃檭 ale mia艂am dzi艣 dzie艅!!!!! 馃ゴ w pracy na wysokich obrotach tradycyjnie z b贸lami jak nie brzucha to pachwin jak nie pachwin to krzy偶a... po pracy po Ma艂膮 do rodzic贸w z rozstrojem 偶o艂膮dka (ledwo dobieg艂am) potem zakupy w centrum handlowym gdzie moje dziecko przez 40 minut krzycza艂o "do dziadzi, do babci" i symulowa艂o p艂acz pt. "艂zy jak grochy i smarki pod nosem" czyli zakupowy rozstr贸j nerwowy w 100% wydaniu 馃あ jestem dzi艣 tak zm臋czona, 偶e odechciewa mi si臋 wszystkiego a po zachowaniu Kajki mam ci膮偶owy stan depresyjny...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 馃檪

kobzior_wife podejrzewam,偶e Dzidziu艣 planowany u Ciebie tak jak i u mnie 馃榿 Tak偶e witaj w klubie 馃檪 Ja te偶 dzi艣 by艂am z Synem na zakupach, a mog艂am si臋 nog膮 od偶egna膰, taki t艂ok i zakorkowane miasto 馃槷 Liczy艂am,偶e dzi艣 jeszcze b臋dzie luz,aczkolwiek kryzys i brak pieni臋dzy by艂o wida膰 na ka偶dym kroku 馃槈 40 min.szuka艂am miejsca do zaparkowania a moje g艂odne Dzieci臋 z rozpaczy zjad艂o such膮 bu艂k臋 鈽猴笍 Zakupy si臋 uda艂y,ale wyb贸r but贸w dla ch艂opca, kt贸re ,,wygl膮daj膮" i s膮 profilowane r贸wna si臋 z jakim艣 afryka艅skim rynkiem! U膰kane pi臋膰 kolor贸w na beznadziejnym bucie... Dlatego licz臋,偶e teraz b臋dzie c贸rka 馃榿 馃槈

U mnie rewolucji ci膮g dalszy, ca艂y czas mnie mdli i co raz sobie be艂tn臋... 鈽猴笍 Kape膰 w ustach i zero smaku na wszytko! A w dodatku pospa膰 nie mog臋, bo m贸j Ma艂y zrezygnowa艂 z drzemki w dzie艅,a M膮偶 w pracy 馃槥 Tak偶e wygl膮dam, jakbym przecisn臋艂a si臋 przez maszynk臋 馃檭
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...