Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Moja mała troche ulewa i ciagle ja przebieram, niestety niektore ubranka odrazu musiałam odłożyć bo sa za małe 🤪

Przy dokarmianiu butlą 3razy na dobę należy podawać wit. D?

Jola jak on słodko śpi 🤪

Ja też dokarmiam i w szpitalu kazali podawać to podaję ale jutro mamy wizytę u pediatry to zapytam o to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki śliczny Adaś 🤪 🤪 🤪 🤪 cudowny dzieciaczek!

Beatko dziękujemy!!! :* witaminę D podaję raz dziennie po 2 krople, tak mi lekarz zalecił.

Beatka druga - za to teraz masz wsparcie całej reszty i mocno Ci dopingujemy!! 🙂
pamiętam, że lekarz na porodówce mi powiedział w żartach, że dzieci rodzą się przy pełni księżyca - chyba musiała być pełnia, że Was wszystkie, dziewczyny, tak zebrało 😁 więc Beatko, głowa do góry i byle do następnej pełni 😁

Maciek, według OM powinien urodzić sie jutro 🙂 a za tydzień kończymy 2 miesiąc życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata taaaaaa chciałabym 😜

Dzięki dziewczyny za kciuki, oby szybko pomogły 🙃

Beata z tego co pamiętam przy synku, to lekarka mówiła, że jeżeli dziecko wypija ok. 180 ml (chyba tyle, tak mi się wydaje) mleka modyfikowanego, to nie trzeba podawać wit. D.
Ale na pewno w początkach życia należy ją podawać, bo głównie chodzi o ciemiączko - lekarz sprawdza jak się zrasta i jak dziecko dużo pije mm, to wtedy ewentualnie każe dawać co drugi dzień lub odstawić. Zresztą bardzo ciężko jest przedawkować wit. D, więc wg mnie nie odstawiaj 🙂

Lidka Adaś uroczy i jak na pierwsze chwile po porodzie nie wygląda na wymęczonego i spuchniętego, tylko tak ładnie! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Wyczekiwany!


My już w domku w trzeciej dobie 🙂 Musiałam do Was zajrzeć!!! 😘 😘 😘

Poród z przypałem jak to na czerwcówkach 😉 Sebuś dostał 6 pkt. ponieważ poddusił się pępowinką a wody były zielone,ale dzięki Bogu! jest dzielny i zdrowy 🙃
Poród trudniejszy niż pierwszy, o wiele wiele razy... 😞 Ale miałam zajebisty! zespół,więc daliśmy radę 😉 Sebuś ważył przy porodzie 4020g i mierzył 59 cm 🤪
Uff... Tak się cieszę,że już po wszystkim ☺️

Postaram się jakoś nadrobić 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata i Iga zobaczymy czy Wasze przeczucia się sprawdzą i czy będzie prezent na Dzień Ojca 😉
Mi to się wydaje, że dopiero w czwartek urodzę... 🤨

Emilia !!! O matko, duży Twój Sebuś! 😲 Ile ważył na ostatnim usg? Super, że dałaś radę i poród zakończył się pomyślnie 🙂 😘 Wiem, że nie łatwo urodzić takie duże dziecko siłami natury, bo mój synek miał bardzo podobną wagę i też zielone wody. No, ale najważniejsze, że już po i już jesteście razem 🙂

Iga jak wrócicie, to daj znać jak przebiegał poród 🙂

Ola kciuki nadal trzymam, żeby leczenie pomogło i żeby wszystko było w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...