Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kobietki.

My po pierwszej wizycie u lekarza 🙂 Generalnie to wszystko wydaje się ok,ale ze względu na niedotlenienie okołoporodowe dostaliśmy skierowanie do neurologa, na USG przezciemiączkowe i jamy brzusznej. Wczoraj jeszcze musieliśmy zrobić na szybko badanie poziomu wit.D3, bo Sebusiowi zarasta zbyt szybko ciemiączko 🤨 Badanie prywatne,ale u nas i Olek miał problemy z całą gospodarką wapniowo-fosforanową,więc trzeba szybko działać. Lekarz mnie uspokoiła, ale pilnować trzeba 🥴
Sebastian waży 5750g 😁



Pediatra jak tylko Go zobaczyła aż się zaśmiała,że taki do Olka podobny 😆
Ja tez mam deja-vu 🙃



Beata8811 mój dostał smoka, wyjścia nie było ☺️ Ale daję tylko w awaryjnej sytuacji...
Poza tym mam wrażenie,że po podaniu smoczka Mały płycej chwyta pierś 🤨
Dzieciaczki urocze 🙂 Nasze Olki demolki by się dogadały 😁



Igielka88 włosy!!! 🤪 🤪 🤪 Chyba po Tobie? 🙂 Piękna Lala 🙃

A i na koniec powiedziałam pediatrze o tych wzdęciach Sebka... To nie kolka,ale kolką podlatuje,a wynika to ze zbyt niskiego poziomu laktozy, więc musimy suplementować się Delicolem ☺️ 15ml 46 zł,ale powiem Wam szczerze,ze od wczoraj jest mega poprawa, bo Delicol zawiera enzym laktozę i pomaga rozłożyć mleczko w jelitkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cudowne te Wasze małe szczęścia 😉 pozdrawiamy z moim małym śpioszkiem 😘 😜 za kilka dni skończymy 3 miesiące! Ale ten czas leci... 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/04826937257071203174.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny !!
Piękne dzieciaki !!
Iga - jakie włosy !!!!!!
Jola zdjęcie jak do ramki !!
Emilia- faktycznie podobni 😁
A mój Tomek trochę mi wyłysiał z przodu nad czołem 😞- śmiejemy się z mężem, że teraz wygląda jak moj tata ( on tez tak nieszczęśliwie łysieje) A takie miał długie włosy!! Poza tym ma koszmarną wysypkę na twarzy. Pediatra powiedział, że jak nie zejdzie do końca 6 tygodnia to do dermatologa, ale poprawy nie ma - jest tylko gorzej!!! 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Super zdjęcia dziewczyny, Iga włosy niesamowite 🙂
Felek w sobotę skończy 8 tygodni 🙂 wybieramy się na nasz pierwszy wyjazd 4-dniowy, na razie nie daleko od Warszawy ale i tak się bardzo cieszę bo w końcu to jakiś urlop 🙂 jak się dobrze zorganizujemy to może nabierzemy większej śmiałości do dalszych podróży
Na froncie pod hasłem kupa duża poprawa, w sobotę dałam jeszcze 1/3 czopka ale też od piątku Felek wypija ok 100 ml dziennie herbatki z kopru nie na raz tylko w ciągu dnia i na razie działa. Dzięki temu nie karmię go też częściej niż co 2 godz. Wczoraj byłam z nim sama w parku, rozmawiam z mamą przez telefon i śmieję się do niej, że Felek puszcza bąki na potęgę i zadowolona gadam dalej, zerkam w pieluchę o chyba kupa i... 🙃 ale kurcze taka że plecami poszła, pół godziny z tym walczyłam 😁 a mijające mnie matki z wózkami patrzyły ze zrozumieniem powagi sytuacji 🙂
Ja jak kiedyś pisałam używam smoczka i sobie chwalę, daje mu na chwilę i często jak Felek się uspokoi to go po prostu wypluwa. W szpitalu też nie mieli nic przeciwko smoczkowi więc nie będę się nim schizować. Co więcej guru pediatrii Harvey Karp też pozytywnie wypowiada się o smoczku, że np. u takich noworodków ryzyko śmierci łóżeczkowej jest mniejsze. Jedyne co to ok 5-6 m-sca wypada dziecku odstawiać smoka, no to zobaczymy jak nam się powiedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raaany...

Padam na zęby 😮 Wędzidełko podcięte- zabieg okropność dla matki, która patrzy! 🤢 Dodatkowo na 3 tyg. mamy zaklejony brzuszek w okolicy pępka, bo cholerna przepuklinka się wdała 🤢 😠

Wyniki wit.D3 ok,ale mamy małą anemię,więc suplementujemy się żelazem od dzisiaj ☺️ Za miesiąc znów morfologia 🤢
No nic, mus to mus 🙃

Słoneczna spokojnie, mój Mały też łysy z przodu 😁 Włoski odrosną 😉 A co do wysypki to Olek przechodził taką,że rozsiała się na policzki a i skóra w miejscach zmienionych chorobowo była zarumieniona. A jak u Was to wygląda?
Zmykam bo Sebulo na cyc się budzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Umęczona jestem dzisiejszym dniem, Aleks robi się zazdrosny 🤨

Iga jakie Maja ma długie i czarne włoski 🤪

Emilia faktycznie podobni 🤪 W sumie dałabym się oszukać, że to jedno i to samo dziecko 😁

Jola piękne zdjęcie 🤪

No, moja Mała nadal smoka nie chce, a szkoda, nawet kupiliśmy o innym kształcie, ale nic z tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata8811 miejmy nadzieję,że te zazdrości to chwilowe ☺️ Olek już trochę folguje odkąd Mały zaczął się uśmiechać 🙂 Ale pilnować trzeba jak oka w głowie 😮

U nas wczoraj znów atak kolki 🤢 Od 17.30 do 19 😮 🤢 Na rękach się uspokaja,ale przy napadzie wrzeszczy jak szalony ☺️ Zaciskam zęby i odliczam dni w kalendarzu 🥴

A co u reszt Kobietek? Jak Maluszki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też są kolki ale staram się często kłaść na brzuszku, widzę że to pomaga.
My już jesteśmy po szczepionkach 😉 zaszczepiłam 5w1 i dodatkowo pneumokoki za wszystko zapłaciłam 440 zł 😮 za miesiąc powtórka.
Bałam się, że dostanie gorączki a on przez cały dzień spał 🤪 a wieczorem śmiał się do wszystkich, nawet do psa 😜 😜
U nas dzisiaj cały czas pada... Raczej na spacer nie wyjdziemy...
Miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
U nas na szczescie bez kolek, Młody juz troszke grzeczniejszy sie.robi,postanowilam ze zrobie mu wczesniej wakacje,mial do konca lipca chodzic do przedszkola ale juz od Gajtygodnia nie chodzi, wiecej czasu spedza ze mna i jest lepiej :-) Mala juz tez po szczepieniu 5w1 byla najglosniejsza i najdluzej plakala, w ogole taka.delikatna jest kobietka ;-) 7 tygodni i.wazy 5 kg mała kluseczka,ubranka 56 juz schowane
Jutro mam wizyte u gin prowadzacego i musze poprosic o jakas skuteczna antykoncepcje,ciekawa jestem.co mi zaproponuje ;-) w niedziele.chrzest, zamowilam catering,tort i ciasto tez, sama nic nie robię :-P ale mimo wszystko załatwiania troche jest
Zdjecia Waszych pociech cudowne :-)
Pozdrowionka i buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Emila 5750 g 🤪 ? Twój Sebuś rośnie jak na drożdżach 🙂 Czy na tych dwóch zdjęciach obok siebie są Sebuś i Olek ? 🤪 Jeśli tak to są identyczni jak dwie krople wody ! Ciekawe jak będzie później jak Sebek będzie rósł czy nadal będzie taki podobny do brata 🙂

U nas też chyba kolki się zaczęły... Maja popołudniami ma takie ataki. Co prawda nie trwają zwykle dłużej niż pół godziny ale drze się tak, że aż się dławi z tego krzyku... Mam wrażenie, że zaraz się udusi i serce mi pęka, bo nie wiem jak jej pomóc. Kładę ją na brzuszku na moich kolanach i masuję tak od boku, bo mam wrażenie, że taka pozycja przynosi jej ulgę. Poza tym od jakiegoś czasu jak ją przystawię do piersi to ssie łapczywie ok 5 min, a później dostaje nerwów i zaczyna płakać i kopać nóżkami. Martwię się, że teraz przestanie przybierać, bo przez to mało je, a podobno ten pokarm, który leci na początku z piersi zaspokaja pragnienie, a potem dopiero głód, więc to tak jakby tylko piła, a nie jadła... Przez to też w ciągu dnia nie wytrzymuje 3h między posiłkami tylko muszę ją częściej karmić i w ogóle męczy mnie to strasznie... Jeszcze wypracowała sobie jakiś taki rytm, że w nocy budzi się między 3 a 4, zje i potem już nie śpi aż do następnego karmienia czyli gdzieś do 6 -7 i marudzi przez te 3 godziny... Dopiero po tym następnym karmieniu idzie znów spać... Jestem wykończona 😞

Jola słodziak z tego Twojego Maciusia. Trudno uwierzyć, że już 3 miesiące ma 🙂 Moja Maja też ostatnio lubi usypiać tak przytulona do mnie jak Maciuś do Ciebie na zdjęciu 🙂

Małgosia jak wrócisz to daj znać jak wyjazd się udał i jak Felek się spisywał 🙂

Ola jeśli nas czytasz to daj znać co u Was słychać. Często o Was myślę... Napisz czy jest jakaś poprawa u Danielka i jak Twoje samopoczucie po tych lekach. Trzymajcie się cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😎

U nas gorącawa jak diabli 😮 A w domu taki burdel na kółkach,że szok 😮 Nie wiem kiedy ja to poogarniam ☺️

Igielka88 tak, to Oluś i Sebuś 🙂 Mam nadzieję,że charaktery będą mieli inne 🤪 Olek to mafiozo, rządziciel i terrorysta w jednym 😁 😉

Sebo załączył syreny, póki co zmykam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😆
U nas wszystko dobrze, wczoraj młoda miała szczepienie ma 58 cm i 4680 g 🙂 wzięliśmy 5 w 1 zniosła bardzo dobrze, żadnego obrzeku, gorączki nic z tych rzeczy 🙂

Dermatolog przepisał mi antybiotyk w tabl. na 3msc i dodatkowo dwa antybiotyki w maści 😮
Ale zacznę brać dopiero gdzies we wrześniu, chce jeszcze karmić 🙂 🙂

Moja cora tez podobna do brata 🙂 ale duzo spokojniejsza 🙂 smoczek ssie, co mnie cieszy, bo zawsze troche pomoże 🙂 i jej i mi 🙂 hehehe

Lecę dalej do garów póki młodzież śpi 🙂 ciasto kruche ze śliwkami stygnie.... 😜
Moze sie skusze na jeden kawałek i tak jestem w szoku, ze wytrzymuje bez słodkiego tyle czasu 🤪 🤪

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamulki 🙂

U mnie cisza,więc korzystam 😉
Sebastian dusi komara, a Olek dumnie reprezentuje (a przynajmniej mam taka nadzieję... ☺️ ) nasz ród z Babcią na weselu u sąsiadów 🙂 A mam taką nadzieję,bo Siostra przysłała eska,że zdążył opluć gromadę dzieci! 😮 Domyślam się jak rozstawia wszystkich po kątach, bo Damesy na wiele Mu pozwalają 🤔
Ja sobie odpuściłam imprezę, bo Sebuś jeszcze maleńki,a i zostawić nie było Go z kim 🥴 Poza tym przynajmniej się wyśpię,a jutro i tak mamy zaproszenie na poprawinki,więc nie wszystko stracone 😉

Sebuś póki co drugi dzień bez kolki, może małpa odpuściła... ☺️
Udało mi się kupić dla Niego czapeczki w H&M 🙃 W końcu!!! 😮 Niby nowa galeria u nas,a wszystko przebrane 🥴 Nic konkretnego 🙃

Beatasz pokaż też zdjątka swoich Pociech 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

My też mamy wesele w rodzinie w przyszłą sobotę, no ale nie idziemy, bo Oliwka za mała, a to trochę drogi stąd.

Dziewczyny, mam taki problem, że nad blizną po cc mam takie zgrubienie - już czytałam na necie, że tak może być, ale niepokoi mnie to, że jak je dotykam, to boli 🤨
Wizytę kontrolną u gina mam dopiero 18 sierpnia i nie wiem czy wcześniej nie pójść z tym do internisty, może jakaś ropa się tak gromadzi? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata to zgrubienie, ktore miałam pod blizną rownież było bolesne przy dotyku, co ciekawe zniknęło... Nic Nie wyczuwam ... A tez mnie to niepokoiło.
Mysle, ze możesz poczekać do wizyty, jesli bardzo sie obawiasz to zadzwoń do swojego lekarza.
Mam nadzieje, że i Tobie zniknie to zgrubienie.
Ciekawe co to i od czego- na pewno wspomnę o tym swojemu gin.

W środę wieczorem wreszcie synuś wraca z wakacji i jedziemy razem w góry 🙂
Ciekawe jak Martyna zniesie podróż. Póki co duzo jeździ ale dystanse 80km - 160 km , zobaczymy jak zniesie dłuższa drogę 🙂 mam nadzieje, ze będzie tak samo idealna do podróży jak brat 🙂

Szkoda, że w tym roku nie będziemy chodzić po górach a mam taka ochotę... Ale juz planuje wyprawę na Pico Teide na Teneryfie 3718m 😎 w przyszłym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczna627 napisał(a):
Hej dziewczyny!!!
Czy u Was tez jest tak gorąco? Masakra jakas- my z Tomkiem całe dni spedzamy w sypialni, po nieważne to najchłodniejszego pomieszczenie w mieszkaniu. Caly czas walczymy z kółkami. Koszmar jakiś.

Z kółkami 😁 😁 hehehe
U nas tez czasem sa kolki, całe szczescie nie codziennie.
Moja ma cała twarz w potówkach od 2tyg, nie wyglada to ładnie 🤨
Wykapalam ja w krochmalu ale rozńicy nie widzę.
Po kąpieli w Oilatum nigdy nie smarowalalam dodatkowo małej, wiec nie zatykalam jej dodatkowo porów ale i tak ją nieźle wysypalo.
No chyba, ze to tradzik, bo pediatra nie była pewna co to jest i nic mi nie doradziła co mam robić ehhh a nasz pediatra na urlopie :/
Z kolei mój tradzik cholera nie odpuszcza 🤢 mam serdecznie dosyć i z chęcią juz dzisiaj zaczęłabym leczenie 😞 ciagle jakies bolące gule, zwariować mozna! Za miesiac rok minie odkąd sie z tym męczę! 😞

Uwielbiam taka pogodę i jak dla mnie nie jest za gorąco 😜 taka temperatura mogłaby być od kwietnia do października heheh, co innego jak ma sie takie małe dzieciaczki i wyjść na spacer nie mozna :/ wtedy faktycznie taka pogoda jest wkurzajaca 🤢
My spacerujemy rano i pod wieczór , za jakies 30min wychodzimy, bo słońce juz tak nie praży.

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

A jak, u nas też spiekota 🙃 😎 Śpimy przy otwartym oknie, a z rana na cały dzień zamykamy,więc jest znośnie 🙂

Sebuś narazie bez kolki od 4 dni, nawet kotlety smażone jadłam i nie brzęczał... ☺️
A grubasek z Niego, szok! 😁 Z 6 kg już waży 😁

Olek z kolei jutro kończy 3 latka 🤪 🤪 🤪 Raaaany, kiedy to zleciało 🙃 Ile to kg stresu, litrów łez i szczęścia mierzonego na metry 😉 🙃

Wczoraj byliśmy u Dziadziulka na cmentarzu 🙃 Jutro minie 3 tygodnie od śmierci 😞 Nie lubię tam chodzić, później jest mi strasznie smutno i miejsca sobie znaleźć nie mogę 🥴

Beatasz współczuję tego trądziku, to niestety choroba, w dodatku przewlekła,powodująca dyskomfort,więc naprawdę Ci współczuję... Ja nie mam problemu z cerą nawet po ciąży,za to z moją tendencją do siniaków wyglądam jakbym z ukraińskich wakacji wróciła 😮 😉

Zmykam na obiadek, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂
Upał maskara, my też wychodzimy rano i wieczorem, ale widzę że Felek i tak średnio lubi takie temperatury. Przez to wczoraj w ciągu dnia mało spał, a wieczorem jak przeszła burza a okno było na noc otwarte to poszedł spać na 7 godzin 🤪 Jak się obudził i przypomniał sobie że dawno nie jadł to myślałam że mnie zje w całości 😁 Teraz go wstawiłam do elektrycznego leżaczka i przy otwartym oknie w cieniu i smacznie sobie drzemie.
Wczoraj wróciliśmy z naszego krótkiego urlopu i było super. Felo się wczuł w wypoczynek, bo w nocy ładnie spał a rano ciężko było mu się obudzić 🙂 Hotel był ogromny i klimatyzowany stąd upały nas nie męczyły. Do tego łatwo się jeździło wózkiem i dostaliśmy udogodnienia dla malucha typu łożeczko i wanienkę. Miałam trochę obaw jak to będzie z organizacją kąpania, przebierania etc poza domem ale zupełnie niepotrzebnie. Byliśmy z nim też na basenie, bo bardzo lubi się kąpać w domu. Woda w basenie trochę chłodniejsza i na początku był trochę zdziwiony, ale za drugim razem już się wyluzował. Trzymaliśmy go pod główkę a on cały się unosił na wodzie, do tego polewaliśmy go wodą. Kąpiele trwały po kilka minut ale nie było przy tym żadnego stęknięcia tylko uśmiech stąd w miarę możliwości będę z nim chodzić na basen a od września idziemy na zorganizowane zajęcia.
Wieczorem miałam trochę czasu dla siebie 🙂 i żałuję tylko że urlop trwał tak krótko. Już myślimy o kolejnym wyjeździe i korci nas wyjazd samolotem może tak około wrzesień/październik. Macie jakieś doświadczenia z takimi wyjazdami?
Felek rośnie jak szalony, niektóre ubranka na 62 są już za małe i uruchamiam powoli serię na 68. Ale widzę że firmy mają różną rozmiarówkę. W niezłym szoku jestem bo coś co ubrałam mu tydzień temu już okazało się za małe.
Jeśli chodzi o kolki to mnie się wydaję że albo ich nie ma albo ma jakieś łagodne na razie. I oby tak zostało. Między karmieniami daje mu herbatkę z kopru włoskiego i pomaga mu na brzuszek i gasi pragnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi na 68 teraz troszkę dłużej pociągną 🙂 I na Pampersach 3 🙂
Apropos- jutro promocja w Carrefour- 150 szt.za 79,99,więc cena w porządku 😉 Tylko nie wiem czy ta sieciówka robi promocję na całą Polszę 🤔

Olek dostał dziś od Chrzestnej auto na pilota i po 2 godz. Cars stracił napęd 😁 Tak to tylko Olo potrafi 😉 Wstyd 😆 Muszę gnać jutro do sklepu i reklamację złożyć, może uznają 🙂

My na wakacje narazie nie jedziemy za daleko, zresztą z takim DUETEM to tyrada,a nie wypoczynek poza domem 😮 😮 😮 Za granicę moooże za jakieś 2 lata, ale autem, bo samolotem z kolei ja się porzygam 🤢 ☺️ Póki co marzę o durnym codziennym wychodzeniu do pracy ☺️ Brakuje mi kontaktu z ludźmi, ale w Boże Narodzenie jest już jakaś ,,ajdija" wyjścia na imprezę babską 🤪 Czekam na Siostrę, rodzi za 1,5 msc. 🙃 🙃 🙃

A tak poza tym to chłopcy już śpią i takowym oto miłym akcentem mówię i ja Wam dobranoc 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj poszliśmy na szczepienie, a okazało się, że dziecko musi mieć skończone 6 tygodni, a Oliwia ma skończone 5, więc dopiero za tydzień mamy przyjść – co za kretynka nas zapisała w takim razie na ten termin to nie wiem. Dowiedziałam się za to, że Mała waży 4800 g.

Beata u mnie to zgrubienie, taka oponka jest nad blizną. I teraz doszłam do wniosku, że boli mnie jak się przemęczę, czyli np. po baaardzo długim spacerze, po jakimś wysiłku… I szczególnie po prawej stronie, czyli po tej, którą wg mnie sobie naruszyłam jak noga mi się rozjechała, gdy omijałam tor Aleksa 🤨

My w tym roku nigdzie nie wyjeżdżamy, nie wyobrażam sobie odpoczynku przy mojej dwójce, tym bardziej, że Oliwia w dzień prawie nie śpi 🤢

Ewa no u nas też gorąco – zawsze lubiłam taką pogodę, a teraz mnie męczy, cała płynę.

Małgosia ja też planuję chodzić z Małą na basen, ale zobaczymy jak to u nas z finansami będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂
my już mamy Aniołka w domku 🙂 w niedziele był chrzest małej, spisała się na medal, choć jako jedyna z 7 dzieci chrzczonych zapłakała jak ksiądz polewal jej główkę wodą :p
u nas aktualnie nosi 62 i pampersy 2 , zobaczymy jak długo bo kluseczka się robi 🙂 zaraz wrzuce zdjęcia to zabaczycie jakie ma golonki 😁
ja też bardzo bym chciała pojechać na wakacje, ale troszkę się obawiam z dwójką, z jednym takim małym byłoby zdecydowanie łatwiej, może skusimy się na kilka dni nad morze, za zagranice sie nie wybierzemy w tym roku ale za rok już na pewno, latamy od 10 lat więc ten rok przerwy to juz dużo dla nas ale z takim maleństwem nie odważę się, choć jak byliśmy rok temu w Turcji to poznaliśmy polskie małżeństwo z 4mc córeczką i widać że sobie radzili 😁
byliśmy dziś na bioderkach i wszystko dobrze, kontrola jak zacznie sama chodzić, kiedyś (4lata temu) były tylko 2 wizyty a dziś zmienili i są 3
z małą już fajny kontakt jest, najbardziej reaguje na brata, jak tylko podejdzie do łóżeczka to się śmieje do niego i woła " aaaj i eeej " "aagu" też już woła - gaduła mała, podobno za mamą i babcią 🙂
u nas też straszne upały, wychodzimy rano i wieczorem, w domu mam jak w bunkrze, rolety zewnętrzne opuszczone cały dzień praktycznie i troszkę chłodu jest, ale nie narzekam bo ja kooocham upały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/45300862807716944984.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/67057350902172341621.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/08678841159465428696.jpg[/IMG][/URL]

miłego dnia :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga dzieci śliczne 🙂
Rośnie Ci Maleńka, jak już pampersy 2 i ciuszki na 62 😆

U mnie jest problem ze spacerami, bo Mała prawie nie śpi i w wózku najpierw się rozgląda, a potem płacze i wtedy muszę przyhaczyć jakąś ławkę i cyca jej dać z nadzieją, że zaśnie. Masakra jakaś, jestem umęczona, bo prawie ciągle ona przy tym cycu by mogła być 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...