Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2014 | Forum dla mam


Grzanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny - prawdopodobnie tak jak ja dopiero dowiedziałyście się, że rośnie w waszym brzuszku Fasolka 🙂 Podzielcie się swoimi odczuciami 🙂 Moja to już druga Fasolka i chociaż lekarze dziwili się, że mam już jedną dorodną piękną córcię (ma 4 latka) i twierdzili, że raczej na 2 nie ma szans - udało się 🙂 Z czego się bardzo ciesze 🙂 A wy? Jak przyjęłyście wiadomość o waszych Fasolkach? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam się
Dzisiaj na teście pojawiły się wymarzone 2 kreski ..
Jeszcze nie byłam u lekarza , ale mysle ze jak wszytsko będzie dobrze to moja 2 dziecię urodzi się pod koniec lipca...
Jestem wrześniówką 2011 🙂 🙂 🙂 Bardzo miło wspominam czas brzuszkowy z moimi kochanymi WRZEŚNIOWECZKAMI ...do dzisiaj utrzymujemy kontakty....
oby na lipcóweczkach 2014 było nas coraz więcej 😜 😜 😜
Mam na imię Agnieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
ja nie wiem jeszcze czy bede lipcóweczką czy sierpnióweczką termin wychodzi z ostatniej miesiaczki na 1 sierpnia...
ja też byłam mamą brzuszkową z czerwca 2010 córcia ma już 3,5 roku też utrzymuje kontakt z dziewczynami na mamusie.net
też pierwszą wizytę mam jeszcze przed sobą... ale dwa testy pozytywne i brak okresu chyba mówią same za siebie... nie planowałam ciąży ale chyba zaczynam się cieszyć... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja jestem lipcówką forumową z 2013 choć urodziłam w czerwcu :P
Miło widzieć ze Lipcówki się pojawiają eh z sentymentem czasem tu zaglądam choć przyjaźnie dalej kwitną to tu człowiek kawałek siebie zostawił 😉
życzę powodzenia szczęśliwego 2014 roku i szybkiego porodu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć Grzanka!

Ostatnio nie zaglądałam, jakoś mało nas, a jestem też na innym forum ☺️ i tam tyle ciężarówek, że nie nadążam z czytaniem 🙃

Jak się czujesz? Widzę, że mamy podobny etap 🙂
Skończyły Ci się już nudności? Ja mocnym akcentem pożegnałam je 2 dni temu (a przynajmniej na to liczę!) - 7 razy w ciągu dnia wymiotowałam, myślałam, że nie dam już rady.
Znasz już może płeć? Ja jeszcze nie, ale może wkrótce się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny,

to ja się dołączam 🙂. Mój termin przewidywany na ok.27.07.2014 (pierwsza ciąża) ... tak czytam czytam i oczom moim nie wierzę.
Ja gdyby nie zdjęcia bobasa i powiększających się piersi nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Zero jakichkolwiek mdłości ... no może senność i to wszystko. Ciekawe jak dalej potoczy się ten nasz lipiec. Faktycznie obecność znikoma.
Pozdrawiam gorąca wszystkie obecne i przyszłe Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Mi_chasie napisał(a):
Witam wszystkie lipcóweczki i pozdrawiam 🙂 Jak się czujecie? U mnie po mdłościach śladu już nie ma, jelita i pęcherz dokuczają i krzyż przypomniał o swoim istnieniu choś brzuszek niewielki, czekamy na pierwsze kopniaczki 🙂


Mi_chasie zapraszam na sierpiówki bo tu nikt nie pisze... jedna lipcówka czarna też u nas jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Na wstępie gratulacje dla przyszłych mam dużo zdrówka dla pociech i cierpliwości

Jestem Basia jestem mamą półtorarocznej Patrycji, urodziłam w grudniu 2012 i również całą ciąże spędzałam na tej stronce która wiele mi dała rozmawiając z moimi grudnióweczkami, wiele się nauczyłam i dowiedziałam od doświadczonych i młodych mam

Piszę z ofertą skierowaną do przyszłych mam... Mianowicie mam do sprzedania baaardzo wiele ciuszków od najmiejszego rozmiaru do powiedzmy roku czasu Body, śpiochy, sukieneczki, bluzeczki, cudowne kompleciki na lato dla przyszłych dam Jeśli któraś mama jest zainteresowana, lub szuka czegoś konkretnego dla swojej pociechy, serdecznie zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub na maila: [email protected] , na pewno odpiszę i odpowiem na wszelkie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...