Skocz do zawartości

Majowe Brzuszki | Forum o ciąży


Doti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dzięki :-P.no sylwetka pozostawia wiele do życzenia ale teraz to tylko w dopasowanych rzeczach chodzę żeby cały świat wiedział że jestem w ciąży ;-) tylko szkoda że okres zimowy i jak gdzieś wychodzę to pod kurtka nie widać :-( ale będzie wiosna i będzie już wtedy sporo do pokazania :-D a wy dziewczyny na co czekacie? Dawać tu brzusie :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majowamamo musisz wrzucić zdjęcie na jakis serwer (tinypic.com, imageshack.com itp) i stamtad podac link. Jak piszesz posta to masz pasek z funkcjami nad tekstem, wybierasz ten obrazek zaraz obok "U" i w oknie któro się pojawi wklejasz link z do zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda19883004 napisał(a):
w pierwszej ciązy byłam jeszcze wieksza w 12 tygodniu juz miałam widoczny brzuch. nie martw sie kiedy ja wyjde ze szpitala w worku na ziemniaki ty wyjdziesz w swoich starych dżinsach 🙂


hehe Magda Ty to jednak potrafisz pocieszyć dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ma racje dziewczyny, nie ma sie czym stresować, kazda ciaże przechodzi inaczej i rośnie tez inaczej, tak trzeba na to patrzeć bo w innym przypadku dodawanie brzuszków bedzie niezdrowe dla naszej psychiki, bo nie dodajemy ich zeby sie porównywać i kogoś dołowac... 😞 ja podejrzewam ze worek na ziemniaki bede miała tej samej firmy co Madzia haha 🙂 wszystkie dawać brzusie jakie by nie były... 🙂 i tak sa najpiekniejsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda19883004 napisał(a):
wychodzi na to ze to ja jestem ewenementem nie wy 🙂 moj brzuch jest poprostu za duzy 🙂 moja kolezanka tez jest w ciazy ma temin na 23 kwietnia i ma taki brzuszek jak moja 3 letnia córcia gdy sie naje rosołu 🙂 kazdy chodzi inaczej....

Super wygladasz! Brzuch jak sie patrzy. Ja jak wroce do domu to tez opublikuje swoja fotke. Moj brzuch tez juz mocno widoczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania31 napisał(a):
Aga fajowy. Kurde ale Wy laski jesteście! Ja to mam wrażenie że robie się taka wielka klucha z dnia na dzień 😉



ja tez czuje sie jak krowaaa taka tłusta i ociężała.moze nie brzuch jest powodem takich odczuć tylko to ze szybkooo sie męcze a zawsze byłam bardzo aktywna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia jeżeli mogę Cię pocieszyć, to mój brzuch jest dokładnie taki sam, a może nawet większy. Wagę mam książkową, więc nie jest to kwestia zbędnych kg 😉
Też mam problem z siłami 😞 baaardzo szybko się męcze. Podobno siła miała wrócić w drugim trymestrze, ale jakoś tego nie widzę :P
Zdrówka życzę i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...