Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Basienka a jak ty się czujesz

Dzis jest masakra. Bylam na pobraniu krwi i wyciagneli mi trzy filki.
Teraz siedze w pracy i oczy mi sie same zamykaja, nie umiem tego powstrzymac.
Dzis mam jeszcze 3 spotkania wiec nawet nie mam jak sie wyrwac 😞 ostatnie sie konczy o 17:30. Moze tak jak wczoraj dzis tez pojde wczesniej spac 🙂
A jak tam u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Basienka a jak ty się czujesz

Dzis jest masakra. Bylam na pobraniu krwi i wyciagneli mi trzy filki.
Teraz siedze w pracy i oczy mi sie same zamykaja, nie umiem tego powstrzymac.
Dzis mam jeszcze 3 spotkaniadaa a wiec nawet nie mam jak sie wyrwac 😞 ostatnie sie konczy o 17:30. Moze tak jak wczoraj dzis tez pojde wczesniej spac 🙂
A jak tam u Ciebie?

dzisiaj w miare....zaraz będę zajadała pomidorówki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia bardzo przykro to słyszeć, nawet nie chcę sobie wyobrażać co czujesz 😞
czarna ja mam wizytę we wtorek, nie mogę się doczekać. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Ty już chyba słyszałaś serduszko swojego dziecka?
deandem myślę że jeszcze za wcześnie, u mnie był tylko pęcherzyk, lekarz kazał przyjść za 2 tyg - ale ja na twoim miejscu nie wytrzymałabym i i tak bym poszła do lekarza 🙂

u mnie dziś pierwszy raz pojawiły się mdłości, a już tak się cieszyłam że nic mi nie jest. Mam tylko nadzieję że to chwilowa słabość ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Bardzo przykro czytać takie informacje.... ehh życie 😞. Ten początkowy okres ciąży niestety kończy sie tak bardzo często (przynajmniej w moim otoczeniu). Trzymaj się !


U mnie mdłości na potęgę, potworne zmęczenie, gotować nic nie mogę- Mąż się wścieka... Ehh
Powiedziałam o ciąży w pracy dyrektorce.Pogratulowala,spytala jak sie czuje itp. Powiedziałam jej,że lekarz chcial już wypisać zwolenienie, że fatalnie sie czuje itp. Teoretycznie od lutego mam niby pojść.
Ja również studentka,kończę Dzieki Bogu (mam nadzieje) w czerwcu. Ide na zwolnienie i koncze pisac magisterkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Ja zdecydowanie za rzadko tu zaglądam 😞 muszę się poprawić!
Essense mnie tak od potraw odrzucało w pierwszej ciąży. dokładnie tak jak piszesz. Mąż też się złościł... ale powiem Ci, że potem mi przeszło i było normalniej. Jedynie do końca mdliło mnie na samą myśl o smażonym/gotowanym mięsie.
Cobi ja ci życzę by mdłości się nie powtórzyły bo to nic fajnego eh 🤢
Basieńka mnie już takie spanko, o jakim piszesz, przeszło. Teraz bezsenne noce królują 🤨 😠 A moja córeczka niedługo też skończy 2 latka 🙃 ale ten czas leci 🙃 Spóźnione wszystkiego najjjlepszego dla Twojego Szkraba 🤪
ewcia różnie to bywa ale może faktycznie nie wszystko stracone? Trzymaj się kochana i bądź dobrej myśli i napisz coś więcej 😘 współczuję stresu i tego przez co teraz przechodzisz 😞
Danusia mnie się marzą studia podyplomowe i obiecałam sobie, że pójdę od października. Mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie.
Czarna przepraszam za ciszę w eterze 😘 Dziękuję za troskę ☺️ już się poprawiam! Tyle, że ja tak wieczorami się będę odzywać... ale będę 😆 mua 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 jakos sie trzymam 😉 choc wiem ze i tak nic juz z tego nie bedzie zapisalam sie na piatek do innego gina. zeby sprawdzic czy wszystko ok. moja powiedziala ze mam przyjsc za tydzien na kontrole i jakbym mocno krwawila to mam albo do niej przyjsc albo na pogotowie sie zglosic. no to wczas. aaa i na pocieszzenie dodala ze od poczatku jej to nieciekawie wygladalo...tylko szkoda ze dopiero teraz mi o tym powiedzala zamiast od poczatku mnie nastawiac... co u Was Kochane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia a może tak jak dziewczyny pisza nic jeszcze straconego ....pojdziesz do innego i sprawdzisz ....Powiedziała CI Pani doktor ze nic tam już nie ma ?????Dlatego ja nie chodze do Pań tylko do Panów ....Faceci są inni , inaczej z Tobą rozmawiają ....jak Pani doktor zrobiła mi cytologie to przez 3 dni mocno krwawiłam ....taka była delikatna.....
Kacha Fajnie ze się odezwałaś ....
Ja może za bardzo na Was napieram zebyscie tu wchodziły i pisały ...Przepraszam ....
Czuje się już coraz lepiej...mam lekkie mdłości jak rano nic nie zjem ....rano czyli o 10 he he bo tak wstajemy z moja córą ...
Cobi serduszko słyszałam na ostatniej wizycie 8-9 tydz ....niesamowite uczucie ...teraz mam wizyte 22 a 27 usg prenatalne .....
Współczuje Cobi tych spotkań do wieczora ....ja już jestem na l4 , chciaz tesknie za praca chciałabym jeszcze pracować ale niestety problemy z ciśnieniem i zdrowie dziecka jest ważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia moze sie uda. Glowa do gory. W piatek wizyta u inneo gina wtedy sie dowiesz. Trzymam kciuki
czarna nie naciskasz spoko 🙂 Jest Nas jeszcze malo wiec braki sa bardzo widoczne 😉 Dobrze ze sie lepiej juz czujesz.

Ja wczoraj mialam straszny kryzys... chyba jakas grype zoladkowa zalapalam bo mialam i rozwolnienie i wymiotowalam. Jakos przetrwala dzis jest juz super. Zaraz zrobie sobie herbatke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka chyba wczoraj był gorszy dzień dla nas - sierpniowych mam - pod względem samopoczucia 😞 na szczęście u mnie też już lepiej tak jak i u Ciebie 🙂

ewcia trzymam kciuki żeby jednak okazało się że nie wszystko stracone 😘

W ogóle okazało się że moja siostra też jest w ciąży, w 5 tyg (a ja w 7) i również ma termin na sierpień 🙂

Kochane w Wy chodzicie do ginekologa prywatnie czy "państwowo"? ja mieszkam w małej miejscowości i jestem zmuszona chodzić prywatnie, jedna wizyta 100zł, wszelkie badania krwi, moczu itd płatne echhh 😞 dziś zostawiłam w laboratorium 173 zł i jestem troche przerażona kosztami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):

Kochane w Wy chodzicie do ginekologa prywatnie czy \"państwowo\"? ja mieszkam w małej miejscowości i jestem zmuszona chodzić prywatnie, jedna wizyta 100zł, wszelkie badania krwi, moczu itd płatne echhh 😞 dziś zostawiłam w laboratorium 173 zł i jestem troche przerażona kosztami...

Super ze sie lepiej dzis czujesz. Moze to byla jakas chwilowa slabosc 🙂

Co do lekarza to ja z pracy mam wykupiona opieke zdrowtna w Medicover i z niej korzystam. Badania i lekarza mam w ramach tego pakietu tak samo jak badania prenatalne. Co do kosztow to faktycznie nie ciekawie, bedziesz musiala placic doslownie za wszystko.... Z tego jakie sa ceny u mnie to np za prenatalne zycza sobie 300 zl ...

No i gratulacje dla siostry 🙂 moze tez tu do Nas zawita 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cobi mogłabyś dodac tydzień w którym tyg jesteś w ciąży , i czekamy na siostrę może do nas dolączy
Ja na pierwsza wiyte poszłam prywatnie bo musiałabym czekac 2 m-ce , wychodząc z gabinetu zapytałam się czy nie byłoby problemu zebym chodziła na fundusz , odpowiedział mi ze nie ...i od razu dla ciężarnej znalazło się miejsce , mam rozpisane już wizyty do kwietnia
Zapytaj się czy może twój lekarz tez przyjmuje na fundusz ????wizyty to jeszcze wizyty najgorsze te badania wszystkie strasznie dużo kasy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze Sierpnioweczki rosną w siłę 🙂 kurcze nie jestem na bieząco z Waszymi wpisami i cięzko mi coś do każdej z Was napisac wiec skrótowo napiszę, że cieszę się że czujecie się coraz lepiej a dla tych które nie za bardzo to tzrymajcie sie dziewczyny ! 🙂 wiecie, wydaje mi sie ze juz nic a nic z tego nie bedzie bo na usg nic nie wyszło. byl wtedy pęcherzyk etarz już nic nie ma 😞 ale dziewczyny z Waszego szczęscia sie cieszę i bede do Was zaglądać jak tylko będę miała chwilę i oczywiście neta:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...