Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam, widzę ze kolejny maluch dzis przybędzie a może juz jest????
A my wychodzimy dzisiaj!!!!!!! 😁
Właśnie leży pod ostatnimi lampami i koło południa powinien być wypis,choć jak go będę miała w ręku to dopiero uwierzę
Potem jakieś trzy godz jazdy i upragniony dom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Renata w końcu odżyjesz i będziesz się mogła nacieszyć dzieciątkiem. 😆

Zuziek czekamy na wieści. Oby poszło szybko i sprawnie!

Ciekawe która następna 🤪 mogłabym to być ja 😜 ale nic na to nie wskazuje. Trochę się denerwuje. Ta niewiadoma odnośnie terminu jest okropna, prawda?
Chcę w ten weekend łóżeczko rozłożyć by sobie czekało.

A wy jak tam z łóżeczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
danusia ja Flora baralam na pogrzeb kuzyna. Nie jest on najgrzeczniejszy, dwa czy trzy latal po kosciele, ale nikt na to nie zwracal uwagi.
zuziek czekamy na wiesci :-* oby poszlo szybkoi i bez problemowo :-*
kasiu kciuki zacisniete teraz za Ciebie :-*
renia super ze juz do domku :-) w koncu sobie odpoczniecie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek super!!! może już jesteś po?? 🙂

Danusia ja bym wzięła Olgę, jak będzie niegrzeczna to możecie wyjść z kościoła, a może akurat jej się spodoba bo będzie w nowej sytuacji?

Renata nareszcie wychodzicie 🙂 teraz czekamy na zdjęcie malutkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jeszcze raz gratulacje! Nie ważne czy gorszy czy nie. Najważniejsze że już po! Możesz odpocząć od brzucha i dolegliwości ciężarowych 🙃 teraz będą inne 😁 wielu przespanych nocy, cierpliwości i radości życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika- gratulacje 🙂 doczekalas sie 🙂 chyba szybko poszlo? ale zazdroszcze ze juz jestes po, jak odpoczniesz napisz cos o porodzie.
Kasia- ja lozeczko szykowalam w piatek.
Dzieki dziewczyny za rady- chyba faktycznie ja wezniemy, faktycznie najwyzej pospaceruje przed kosciolem albo przekupie ja jedzeniem zeby siedziala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już dawno po śniadaniu. Natalia ogląda bajki a ja leżę. Nic mi się nie chce. Trzeba będzie się zebrać na jakiś spacer w okół domu.
U mnie wciąż bez zmian, nic mnie nie bierze. Jutro się będę denerwować bo we wtorek trzeba na wizytę się umawiać jeśli nic się nie zadzieje. To będzie ostatnia wizyta choć miałam nadzieję że ostatnią mam za sobą.
Pozostaje czekać.

Mam nadzieję że Agnieszka jutro już wyjdzie do domu!

Zuziek co u was??

Renata??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika jeszcze raz serdecznie gratuluję dużego i zdrowego przystojniaka 🙂

Kasia to teraz trzymamy kciuki za Ciebie 🙂 Chyba został Ci tydzień do terminu tak? to już lada moment, na pewno niedługo zacznie się coś dziać 😘

Co do łóżeczka- u mnie już stoi od dwóch tygodni ale w gościnnym bo zamawialiśmy nowe i musi się wywietrzyć, w sypialni chyba byśmy się udusili

My dziś szalejemy i jedziemy na obiad do restauracji bo nie wiadomo kiedy znowu będzie okazja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂

Zuziek - gratulacje raz jeszcze 🙂

A ja mam coraz częściej skurcze B-H, niektóre nawet nieco bolesne. Wczoraj sporo pochodziłam i wieczorem pojawiło się drobne, jednorazowe plamienie, w czwartek lub w poniedziałek (w zależności od rozwoju sytuacji) idę znowu na kontrolę szwu - tym razem przede wszystkim żeby umówić się na jego ściągnięcie> Prawdopodobnie więc w ciągu max 2 tygodni powinnam pozbyć się mej wewnętrznej nitki i zdaniem lekarzy przy obecnym stanie nie powinnam długo czekać na akcję 😉 😉 😉 Pożyjemy, zobaczymy 🤔
Do łóżeczka wszystko mam poprane i trzeba tylko założyć, ale samo łóżeczko nadal stoi w piwnicy, bo mój małżonek już 2 miesiące je maluje - tempo iście zawrotne. A ja głupia niepotrzebnie wymyśliłam sobie, że powinniśmy je odświeżyć 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia widziałam że termin masz zaraz po mnie :-)

coś mi się wydaje że to nie ja będę następna. Przyjdzie mi przepuszczać was w kolejce i czekać 🙃 całe szczęście że wczoraj zrobiłam większy obiad i dziś nie muszę bo mi się stać przy kuchence nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślałam i malowaniu ale tylko dlatego by mi kolor pasował do sypialni. Ale tylko chwilę taką miałam. Potem myślałam by swoje sprzedać i kupić używane ale białe. Zebrać się nie umiałam hehe. Trudno już. Nie ma to znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
My właśnie wróciliśmy z Korbielów. Było bardzo fajnie. Florian szczęśliwy. Wczoraj byliśmy w Tatralandi. Nieźle są tam baseny zjeżdżalnie. Flora tylko rozwalił sobie brew 😞 no i teraz ma plasterek na oku. Tak się wczoraj wybawiłam a po powrocie poszliśmy jeszcze w górki. Wieczorem aż mnie pachwiny .
Dziś tylko mały spacerek i samochodem do domku. Mój mąż wraca jeszcze, bo on na rowerku.
Xanii to może będziesz następna. Widzę że ani Danusia ani Kasi się nie spieszy. Pewnie zanim się nie obejrzycie juz będziecie tuli maleństwa. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...