Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj dziewczynki chciałabym by coś ruszyło. A tu dupa!
Mam się zgłosić 11.08. do szpitala jeśli nic wcześniej się nie zacznie. Nie potrzeba mi skierowania bo 7 dni po terminie przyjmują.
Oczywiście wolałabym tego uniknąć. Jeszcze jest szansa że samo się zacznie.

Nie obrażę się jeśli któraś mnie wyprzedzi 😁 więc śmiało. Danusia może ty? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki Dziewczyny 🙂 moze i cos z tego bedzie... zaczyna mnie cos bolec od spodu a wczesniej nic a nic nie bolalo, dzwonila moja polozna,mam przyjechac do niej do szpitala na 17, bedzie tez moja doktorka miala dyzur do rana wiec w sumie to chetnie bym urodzila jakby wszystko bylo przygotowane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchy i bezbrzuchy 😉
ja w końcu nie została w szpitalu , niby trafiłam na oddział ale ją zbadali i powiedzieli że lepiej będzie jak w domu będziemy niż w szpitalu bo i tak dużo przeszła mała i po co ja jeszcze stresować bardziej, kazali tylko karmić na żądanie i w poniedziałek na kontrol do szpitala na poziom bilirubiny
Jezu ja już padam na rzęsy dziewczyny 😮
jestem tak zmęczona że brak mi słów do opisania mego stanu, nie wiedziałam że to będzie aż tak ciężko i pomysleć że to już tak do końca życia 😮
moje życie to karmienie,przewijanie,bekanie,kąpanie i znów karmienie,przewijanie,bekanie i kąpanie...itd
oczy chyba zapałkami muszę podpierać, mój to śpi na kanapie w drugim pokoju więc się wysypia, rano przychodzi i pyta "śpi?,jaka grzeczna", a ja mało go nie pogryze, ogólnie nie moge narzekać, nie płacze mi, tylko złości się jak nie może złapać cyca, ale musiałam kupić silikonowe nakładki bo mnie już bolą suty, bardzo fajna sprawa z tymi nakładkami
czasem mam chwile zwątpienia czy ja dam radę na dłuższą metę,
wcxześniej było wszystko na czas, ugotowane,uprane,wysprzątane i poprasowane, a teraz dopiero wczoraj skończyłam prasowanie od poniedziałku!! mój mężuś mówi że jestem nadwrażliwa i już chopla dostaje na punkcie małej ale ja się boję ją zostawiać, bo mam wyrzuty sumienia że leży sama a ja w kuchni
więc dziś została na dwie godz z siostrą i pojechaliśmy kupić wózek, więć już mogę ją przetransportować po całym mieszkaniu
już od paru dni nie biorę leku na depresję i trochę się niepokoję czy mi nie odbije coś do głowy
Aga widzę że też miałaś przeboje z porodem, bardzo współczuje ale dobrze że też wróciłaś do domu, jakoś lipiec nam nie służył do urodzenia,trzymałaś sie dzielnie
Zuziek u ciebie też ciekawie było ale też dobrze że wszystko się skończyło ok
dziewczyny mi położna kazała kupić linomag do tyłka małej i od wczoraj ma krostki na tyłku, myślicie że to od linomagu? bo wcześniej stosowałam sudokrem i dziś już smaruje sudokremem, boję się żeby to coś nie było poważnego
a wogóle to zdjęcie małej nie moge wstawić bo nie mam aparatu a z komórki nie da się, ale podaje link do naszej radomskiej gazety, moja Ada jest nr 9, corka Dariusza i Renata, zdjęcie jest pod opisem czyje dziecko, teraz nie ma włosków ale już jej odrastają powoli
http://www.cozadzien.pl/witajcie-wsrod-nas/22997.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata wiem że nic nowego nie napiszę niż to co zapewne wszyscy ci dookoła mówią ale teraz nie ma to znacznia czy jest wysprzątane, wyprasowane itd. Teraz jest czas dla ciebie i Maluszka. Ten czas po porodzie jest bardzo ciężki dla każdej kobiety. Nie wierzę że jest taka która tryska szczęściem no chyba że z tego powodu że poród ma już za sobą.
Przeżyłaś ciężkie chwile w szpitalach. Dobrze że bez problemów możesz być w domu.
Ja dziś mówiłam do mojego męża że czuję że będę mieć ogromną depresję. A on na to że sobie poradzimy. To wspaniałe. Myślę że twój mąż też nie pozwoli ci się załamać. Jest ciężko bo trzeba przeorganizować swoje całe dotychczasowe życie.
Głowa do góry. Zawsze tu możesz się nam wyżalić.


U mnie wciąż cisza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
mph napisał(a):
ja tak jak pisalam na fb
po wizycie: 2900 waga, 18 przyjecie do szpitala, dlowka bardzo nisko stad te bole szyjkowe ale szyja twarda.


moja rowno w 36tyg wazy 2400
to u ciebie będzie drobiutka Calineczka i łatwy porod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomosc od Danusi: Napisala mi ze urodzila malego o 23. Jak pojechala na spotkanie z polozna to miala 2 cm rozwarcia i po badaniu zaczely sie regularne skurcze takie bezbolesne, ok 19 zrobili lewatywe, jakies czopy na zgladzenie szyjki i o 20 oksytocyne i wtedy akcja ruszyla. Ok 21 odeszly wody a o 23 Filip byl juz na swiecie. Tak w skrocie napisalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
mph napisał(a):
gratulacje danusia! czyli nawet szybko poszlo 🙂
filipku witaj na swiecie! (widze ze zmieniliscie w ost chwili imie 🙂
czekamy na fotke i dane do tabelki ile wazy mierzy pnky...


wpisalam dane do tabelki

super. wielki chlopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie że miała rozwarcie bo położna mogła dopomóc. I szybko poszło co nie. Zadroszcze. Nie musiała się długo męczyć.
A mnie dziś jak nie dół brzucha to krzyżev bolą. Wszystko jak na okres więc dupa z porodu. No nie zapowiada się.
U mnie burza i jest czym oddychać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojaaaaa...I kolejna mamusia ma to za sobą.. ciekawe kiedy nastepna 😜

Danusia GRATULACJĘ!! Synuś jest boski. Mały przystojniak ☺️ 😘


U mnie dziwne samopoczucie...upał na dworzu,nogi zaczeły mi puchnąć..masakra.. 😞
Na dodatek od tygodnia nie moge się "wypróżnić" a wszystko zaczeło się odkąd zaczełam pić ta herbatę 😮 nie wiem co jest grane.. i chyba zrobił mi się hemoroid masakra jest po prostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Ojaaaaa...I kolejna mamusia ma to za sobą.. ciekawe kiedy nastepna 😜

Danusia GRATULACJĘ!! Synuś jest boski. Mały przystojniak ☺️ 😘


U mnie dziwne samopoczucie...upał na dworzu,nogi zaczeły mi puchnąć..masakra.. 😞
Na dodatek od tygodnia nie moge się \"wypróżnić\" a wszystko zaczeło się odkąd zaczełam pić ta herbatę 😮 nie wiem co jest grane.. i chyba zrobił mi się hemoroid masakra jest po prostu 😞

To moze odstaw ta herbatke i zacznij jesc wysoko blonnikowe rzeczy: optreby z jogurtem, suszone sliwki sa tez dobre i suszone morele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Hej! Na mnie nie liczcie że będę następna 🤢 u mnie sytuacja bez zmian 🤢

Badz dobrej mysli, w kazdej chwili moze sie cos rozpoczac 😘 😘
Patrzac sie na tabelke to teraz Twoja kolej. Nastepne terminy dopiero kolo 18 sierpnia 🙂 a do 18 juz dawno bedziesz w domku z malenstwem 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Basiu 😘
Co dziennie sobie myślę że to właśnie ten dzień i dupa 😁
Fajnie byłoby urodzić póki pogoda pozwala złapać oddech 😁 zobaczymy co to będzie się działo. Mam nadzieję że zacznie się szybciej niż myślę.
Jadę zaraz do miasta to sobie połażę po sklepach, farbę kupię. Coś trzeba ze sobą zrobić by nie zwariować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...