Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie nic do kwadratu! Nic kompletnie się nie dzieje co by wskazywało na poród. Chyba już dałam na luz i tylko na poniedziałek czekam by iść do szpitala.
Jeszcze mnie Dominika wyprzedzi 🙃
Pisała coś więcej? Ciekawa jestem co u niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasia a na którą masz się stawic w szpitalu ????


O kurde! A wiesz że o tym nie pomyślałam??? 😮 nie wiem... Muszę się położnej spytać... Hehe ale zonk.
Niezle 🙂 ale ja mam to samo... dzis jade do szpitala zapytac sie na ktora powinnam przyjsc. Troche mi sie nie usmiecha isc rano, bo to bedzie niedziela, no ale jak bedzie trzeba to trudno.... A jak sie dzis czujesz?
Jakies info od Dominiki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Kacha_84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasia a na którą masz się stawic w szpitalu ????


O kurde! A wiesz że o tym nie pomyślałam??? 😮 nie wiem... Muszę się położnej spytać... Hehe ale zonk.
Niezle 🙂 ale ja mam to samo... dzis jade do szpitala zapytac sie na ktora powinnam przyjsc. Troche mi sie nie usmiecha isc rano, bo to bedzie niedziela, no ale jak bedzie trzeba to trudno.... A jak sie dzis czujesz?
Jakies info od Dominiki?

kochana pisałam Ci smsa ze Dominika urodziła wczoraj o 23,20 Alana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
O Dominka urodzila 🤪 super, wkoncu sie doczekala.
Aga- nie wiem mi to obojetne, jesli o mnie chodzi to mozemy pisac tak jak teraz i na fb i na mamuskach jak juz wszystkie urodzimy bo tu nie bedziemy mogly dluzej byc. W sumie mamuski to identyczny portal co brzuszek .

dlaczego nie możemy ,przecież nikt nas nie wyrzuci stąd ????wiem , że podobny ale do mnie nie przemawiają te mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 😉
dorwałam mamy laptopa żeby wkońcu tu zajrzeć ani na komórce ani na laptopie Zuzi nie da się wejśc na brzuszek ani na mamusie...

Zuzia już w domu teraz trzeba ją bardzo pilnować bo nie może skakać biegać żadnego wysiłku z jedzeniem też bo lubi ukraść coś a my nawet nie wiemy... tak się stało właśnie w niedziele porwała chleb z grilla i w nocy wylądowaliśmy w szpitalu... ;/ no ale oby to był koniec szpitali...

młody rożnie ogólnie mało płacze bardziej się gniecie 😜 hehe czasem je więcej czasem mniej... ogólnie się przystosowuje do środowiska 😉

gratuluje wszystkim mamusiom ;* i powodzenia dla 2paków brzuszkowych 😉
buziaki śle 😉;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
cześć dziewczynki 😉
dorwałam mamy laptopa żeby wkońcu tu zajrzeć ani na komórce ani na laptopie Zuzi nie da się wejśc na brzuszek ani na mamusie...

Zuzia już w domu teraz trzeba ją bardzo pilnować bo nie może skakać biegać żadnego wysiłku z jedzeniem też bo lubi ukraść coś a my nawet nie wiemy... tak się stało właśnie w niedziele porwała chleb z grilla i w nocy wylądowaliśmy w szpitalu... ;/ no ale oby to był koniec szpitali...

młody rożnie ogólnie mało płacze bardziej się gniecie 😜 hehe czasem je więcej czasem mniej... ogólnie się przystosowuje do środowiska 😉

gratuluje wszystkim mamusiom ;* i powodzenia dla 2paków brzuszkowych 😉
buziaki śle 😉;*

Dobrze ze juz powoli sie wszystko uklada. Dobrze ze Zuzia w domku. Wierze ze pilnowanie na kazdym kroku jest meczace. Juz niedlugo i wszystko wroci do normy 😘
Z brzuszkiem i mamusiami nie wiem co sie dzieje dosc czesto slysze ze sa problemy z dostaniem sie na te stronki i trzeba szukac alternatywy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...