Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monika- mysle ze po takiej akcji ze szpitalem to Zuzia juz nie zje nic co jej nie wolno, takie dziecko juz dawno wszystko rozumie i pewnie najadla sie niezle strachu.
Wlasnie brzuszek normalnie dzialal, jakis czas temu zaczelo sie cos dziac od czasu do czasu, ale moze to przejsciowy problem, ja jestem na mamusiach z dziewczynami co rodzily tak jak ja Olge i zawsze bez problemu wchodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ja ale cisza tutaj 😜
Zuzia po szpitalu stała się okropna mam nadzieje że to chwilowe nie jest zazdrosna o brata ale zachowuje się czasem nieznośnie... (dmuchaliśmy na nią po zabiegu i się rozpieściła) brata traktuje jak lalkę chce go tulić całować dotykać ale nie patrzy czy krzywdę zrobi... i cały czas trzeba zwracać jej uwagę... od wczoraj jest u taty do niedzieli więc odpoczywam bo młody śpi i je a no i robi kupyyy dzisiaj pospaliśmy bo z rana nikt nie budził wczoraj zjadł o 12stej wstaliśmy o 6 dostał cyca poszliśmy spowrotem spać i wstaliśmy o 9tej ale przeważnie mamy jedną pobudkę o 3:30 także super... jak u was?? jakieś wieści od ostatnich nierozpakowanych dziewczyn??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika- to na bank po szpitalu, nasza tak miala po zalaleniu pluc, nie szlo z nia dojsc do ladu. Olga tez tak traktuje brata- chce nosic, caluje, glaszcze, chce zmieniac pieluche, smaruje pupe kremem, nawet nie mysle zeby ich zostawic sam na sam bo by mu niechcacy krzywde zrobila. Filip tez grzeczny, jsak jest najedzony to spi, ja od paru dni staram sie o wiecej mleka, robie co moge mam nadzieje ze pomoze a jak nie to bede dawac butle- trudno, probowalam i robilam wszystko co sie dalo, po kazdym karmieniu odciagam jeszcze laktatorem kazda str po 15 min( moja polozna twierdzi ze wlasnie to najlepiej podkreca laktacje) lykam coraz to inne specyfiki na laktacje, czesto go przystawiam, juz wiecej nic nie zrobie.Grudki w cycu nadal mam i z tego jednego dalej pic nie chce wiec jak jest jego kolej to go ogdciagam, troche zabawy z tym wszystkim jest, mam nadzieje ze moje wysilki nie pojda na marne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😉
smoczek chyba zawita u nas na stałe 😜 nie chciałam go dawać bo wiem jak ciężko było Zuzie od niego oduczyć no ale moje cycki muszą mieć wytchnienie 😜 u nas mleczarnia otwarta pełną parą... młody aż się krztusi bo za dużo leci... faktem jest że młody nie płacze wcale ale ciumkać mu się chce non stop aż się ulewa... potem się gniecie i stęka bo za dużo powietrza i za dużo mleka... a tak to spokojny jest jak se pociumka smoka 😁 a no i przespał znowu całą noc 😉 jadł o 1szej i wstał o 6stej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...