Skocz do zawartości

drugi poród po cesarskim cięciu | Forum o ciąży


leniuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamusie pierwsze dziecko urodzilam poprzez CC ponieważ pomimo skurczy i prłnego rozwarcia mały nie chciał wyjść naturalnie. Teraz ponownie jestem w ciąży i chciałabym sie dowiedzieć jakie macie doświadczenia. Jakie byly reakcje lekarzy na izbie czy od razu kazali robic CC czy zachecali do SN?
Z góry dziekuje za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Nie chce cię straszyć ale ja miałam 2 x cesarkę i niestety tą drugą przeszłam gorzej. Generalnie to pewnie zalezy od osoby. Ja od razu wiedziałam, że u mnie tylko cesarka wchodzi w grę. Ty jesli już raz miałaś cesarkę to raczej też jesteś na nią teraz skazana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Hej,
Tez mialam pierwsza cesarke i lekarz mi powiedzial ze teraz poprostu mam wybor. Jesli chce cesarki to mi ja musza zrobic jesli silami natury tez nie ma problemu.
Jedyne co to nie moga wywolywac porodu po cieciu cesarskim.
Jesli natomiast mialas juz robione 2 cesarki to trzeci porod bedzie 100% cesarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
paddingtton napisał(a):
Zakładam, że dzidzia przyszła już na świat - była cesarka czy naturalnie? U mnie na szczęście obyło się bez cesarki, chociaż wtedy by pewnie poród nie trwał tak długo...

U mnie bedzie jednak cesarka. Dziecko jest ulozone poprzecznie. Termin mam na 18 sierpnia wiec jeszcze 2 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 10 miesiące później...
  • Mamusia
Nie jest prawdą, ze pierwsza cesarka musi oznaczać tez cesarkę przy drugiej ciąży. Ja pierwsze dziecko rodziłam przez cc, a drugie po 2 latach i 10 miesiącach naturalnie. Poród naturalny przebiegł bardzo szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Co wiecej rodziłam bez znieczulenia, a i tak poród naturalny wspomina, bardzo dobrze. Krótko mówiąc wspomina go dużo lepiej nić cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...