Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wikarynka to moja pierwsza ciaza... mam plamienia rozowo-brazowe.... beta niby poszla w gore i tak
1. Z czwartku 8265
2. Z soboty 15307
3. Z dzis 28879

Wydaje mi sie ze nie jest najlepiej w porownaniu miedzy wynikiem sobitnim a dzisiejszym chociaz lekarz z zadowoleniem stwierdzil ze rosnie, ze jutro usg i jak znowu uslysze puste jajo to zejde na tej lezance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniczka - nie jestem ginekologiem, ale dla mnie ta beta bardzo ładnie wygląda. Z tego co pamiętam, to miałam mniejsze przyrosty niż Ty, ale jedno laboratorium skopało mi wyniki i ostatnie były niemiarodajne. Też miałam nie tylko plamienia, ale i krwawienie świeżą krwią, jeszcze nim zobaczyłam serduszko na USG. Zestresowałam się wtedy, bo myślałam, że już po wszystkim, szczególnie że ostatnią betę miałam 6000, a właśnie to pieprz**e laboratorium wydało mi wynik po krwawieniu 650. Poszłam z płaczem do gina i co się okazało? Że serduszko pika! Że krwawienia są, bo mam polipa doczesnowego (kawałek doczesnej wystaje z szyjki, ale jest to zupełnie niegroźne dla ciąży), a laboratorium to ściema i wydali mi zły wynik albo w ogóle nie zbadali krwi, tylko wpisali cokolwiek... Dlatego zawsze trzeba mieć nadzieję i sprawdzać wszystko po 3 razy. 🙂 Nadal trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel i jaka masz opinie o Gilowskim?ja w zasadzie mieszkalam w czancu a od 2 lat mieszkam w ketach.ale wczesniej tutaj do szkoly chodzilam 🙂
Moniczka jestem dobrej mysli! W koncu beta caly czas rosnie a to chyba dobry znak!a dlaczego wyladowalas w szpitalu?dzialo sie cos?trzymaj sie cieplutko!bedzie dobrze napewno 🙂
A mnie chyba jakies przeziebienie zbiera 😞 masakra 😞 kreci mi w nosie i gardlo mnie boli 😞 a tu niczym leczyc sie nie wolno...caly czas pije herbatki z miodem i cytrynka no i zamierzam sobie jeszcze mleczko z czosnkiem i miodem zrobic i oby pomoglo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziekuje za pocieszenie... wikarynka obym tylko jak najszybciej zobaczyla dzieciatko. Asiunia zobaczylam krew przerazilam sie i trafilam do szpitala. Dzis na wyniki bety czekalam z dusza na ramieniu.... wiec chyba bedzie dobrze, co ciekawe jak wezme nospe to mnie przestaje bolec brch i nie ma krwawienia wiec mysle ze bedzie ok. Mnie osobiscie martwi beta urosla o niecale 14 tysjednotek w 3 dni\' a moj lekarz ze zdziwieniem stwierdzil ze uroslo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoho, jakie zaleglosci mialam:-) Fajnie!
Moniczka, jakieś wieści?? Oby dobre.
Ja mam jeszcze 6 dni do pierwszej wizyty. Dzisiaj bal karnawalowy w przedszkolu, pozniej testy alergiczne dzieci, pozniej przygotowania do weekendowej imprezy urodzinowej najstarszego... pon tez zapelniony wiec jakos zleci:-)
Mdlosci mam nadal ale staram sie je wypierac i nie myslec wtedy jakos lepiej.
Pozdrawiam Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cóż moje kochane ja już jestem w domu i nie mam dobrych wieści. Nadal puste jajo które ma 23 mm nadal plamię, lekarz sam powiedział że nic z tego nie będzie - choć mam iść na kontrolne USG we wtorek jeszcze, jeśli wtedy nic nie będzie dostanę tabletki poronne a nawet jeśli będzie to znikome szanse żeby się ciąża utrzymała... dam znać we wtorek - pewnie już ze szpitalnego łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka - masz rację, dobrze napisałaś. Dzieciątko będzie! Może później, ale będzie. Najważniejsze, że udało Ci się zajść w ciążę, a to oznacza że jesteś płodna. 🙂 Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby próbować ponownie, do skutku. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i pozdrawiam Cię gorąco.

Ja też nie wiem jeszcze jak będzie u mnie, bo dopiero jutro wizyta. Mdłości już zupełnie mnie opuściły, senność też nieco zaniknęła. Tak więc sama się trochę zastanawiam co się tam w środku dzieje, szczególnie że naokoło mnie czarna seria pustych jaj płodowych. No nic, co ma być, to będzie. 🙂

Minusem jest to, że wszyscy się przeziębiliśmy, wpierw córeczka, a potem równocześnie ja i mąż. Już nie wiadomo kto ma się kim zajmować, bo wszyscy nadają się do łóżka. No ale jakoś trzeba sobie radzić. A jak Wasze zdrówko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka bedzie dobrze!!!trzeba byc dobrej mysli!!o ktorej jutro wizyta?ktory to juz masz tydz?dlaczego czarna seria?wiecej takich przypadkow?no ja tez wiem cos na ten temat...tez mnie dopadlo 😞 ale herbata z miodem i cytrynka oraz mleko z miodem czosnkiem i imbirem dziala cuda 🙂 polecam!!! chociaz w smaku to masakra 😁 juz nie wspomne o zapachu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To samo chciałam napisać Moniczce:-) Czekamy na dobre wiesci za jakis czas:-) W sumie ja tez nie mam pewnosci czy nadal tu bedę. Wizyta dopiero we wtorek. Juz będzie wtedy 8tygodni choć ciąża najprawfopodobniej młodsza albo... sporo starsza! Zostaliśmy przechytrzeni przez Matkę Naturę;-) W każdym razie podczas wizyty zapewne wiele się wyjaśni. Trochę mam obawy gdyż idę do nowego lekarza ale z polecenia. Zobaczymy.
Teraz muszę opanowac mdlosci, ugotowac obiad, odebrac starszego z przedszkola, na basen z młodszym, zakupy zrobic. i tak zlatują te dni. Jutro to juz w ogole maraton będzie.Wczoraj niestety ddopadła mnie senność. Fatalnie. Dzieci zamęczały a ja totalnie nie mogłam się pozbierać. Oby następne dni były lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Jestem po wizycie. Okazało się, że jest dokładnie jak w przypadku I ciązy - 2 tygodnie różnicy pomiędzy terminem ostatniej miesiączki, a wiekiem ciąży w USG. Wyszło mi 6 tygodni i 3 dni. Termin jakoś na 18-19 wrzesień. Ogólnie to była fasolka 6 mm, ale nie widać jeszcze było serduszka - wyjątkowo słabe USG. Dlatego umówiłam się na za 2 tygodnie na dobry aparat. Dostałam zalecenia zrobienia badań w labie i znalezienia sobie lekarza do prowadzenia nadciśnienia. Na razie mam dosyć, bo się stresowałam przed tą wizytą. Acha, kartę ciąży będę miała założoną dopiero za 2 tygodnie, po stwierdzeniu bicia serduszka. Dobrego wieczorku i pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka super ze juz po wizycie i ze wszystko w pozadku 😁 serduszko to juz tylko formalnosc bedzie 😁 Dudasia a ty kiedy masz wizyte?Diestel jeszcze tylko 6 dni to przeleci i tez napewno bedzie dobrze 😁 ja kolejna wizyte mam 13 lutego ale ja juz srperduch widzialam i karte tez juz mam zalozona...a jak sie czujecie?nadal macie mdlosci?bo ja mam w zasadzie caly dzien ale juz troszke mniejsze...tak ze w miare moge funkcjonowac 😁 tyle ze nocami spac nie moge...niraz do 1-2 w nocy nie spie a potem rano sie dobudzic nie moge jak mnie mala budzi ze chce jesc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny. ja jestem juz po kolejnym usg.
uslyszalam juz serduszko 🙂 dzidzia ma 17 mm i wg usg termin porodu na 13.09.
Mdłości tez wciąż mnie trzymaja, ale lekarka podpowiedziala mi dzis patent z wkrajaniem plasterkow imbiru do herbaty. imbir juz kupilam takze dzis stestuje na pewno i dam znac pozniej czy dziala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przywitam się z wami dziewczyn i ja , nie wiem na kiedy będę mieć termin wyliczy mi go lekarz we wtorek na mojej pierwszej wizycie. Sama sobie go też nie wyliczę bo nie mam za bardzo jak. Ostatnia miesiączka półtorej roku temu. Dziś test pokazał dwie kreseczki, oby wszystko było w porządku i moje bobo pod sercem było silne i zdrowe.
Czerwcówka 2013

P.s Moje małe szczęście śpi w łóżeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj zonanagazie 🙂 powodzenia na wtorkowym badaniu - na pewno bedzie wszystko ok. grunt to pozytywne myslenie od samego poczatku!

a wracajac do mojego ostatniego wpisu na temat imbiru... DZIAŁA SKUTECZNIE - mdlosci zmniejszyly mi sie prawie do zera takze polecam wszystkim sprobowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...