Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasnie dzieczyny...co myslicie o farbowaniu wlosow w ciazy?
ja w pierwszej powstrzymalam sie od tego i chodzilam z okropnymi odrostami na pol glowy.
A teraz przyznam jakos nie potrafie juz sobie tego wyobrazic...i pewnie tez lada chwila powedruje do fryzjera, postaram sie wytrzymac do 12 tyg chociaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 co jest z tymi mdlosciami???ja dopiero co psalam ze mi przeszly i od wczoraj znow umieram 😞i widze ze nie jestem sama bo do was tez wrocily 😞masakra jakas 😞 a juz bylam taka szczesliwa ze mam to za soba....a jeszcze dzis bylam na badaniach...zostawilam 185 zl 🥴 ale co zrobic...na szczescie to tylko jednorazowo tyle...
Karlosita jezeli chodzi o wlosy to ja w pierwszej ciazy farbowalam wlosy i teraz tez zamierzam 😁 mi sie wydaje ze jakiegos wiekszego wplywu to nie ma...teraz tez sa duzo lepsze farby wiec ja nie zamierzam rezygnowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w pierwszej ciazy nie farbowalam bo moj maz mial schizy jakies 🙂 ale teraz juz mu sie nie dam i zamierzam odswiezyc swoj kolor. No i masz racje Asiunia ze te farby teraz sa dosc lagodne wiec chyba nie ma sie czego obawiac. Loreala jest jakas seria bez amonikau dobra i bardzo delikatna. ostatnio fryzjer mi kladl i w sumie nawet w glowe nie szczypalo a pachniala jak maska a nie farba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zapachow kosmetykow mnei teraz tez wiekszosc odrzuca, choc co ciekawe perfumy mi w ogole nie przeszkadzaja.
ale np. szampon zaden mi teraz nie podchodzi oprocz nivea baby mojej cory 🙂
a pod prysznic zaczelam stosowac zel bialy jelen i jest cudowny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolor udany, jak zwykle 😉 Choć ścięcie to nie wiem bo zależało mi tylko żeby szybciej wyjść... Dzisiaj rano to nawet zapach podkładu mnie odrzucał! Jeszcze tydzień temu nie sądziłam, że on w ogóle ma jakiś zapach 😉 No i jak weszłam do pokoju gdzie schło pranie to od razu mnie cofnęło. Aż tak wyczulonego węchu w poprzednich ciążach chyba nie miałam... Może to córa?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Ale śmiesznie, bo ja też dziś byłam u fryzjera. Miałam mieć farbę i cięcie, ale odmówiłam farbowania kila dni temu. Nie obawiam się jakoś specjalnie samej farby, ale musiałabym siedzieć aż 2 godziny u swojego fryzjera (taki mają styl) i wąchałabym te wszystkie zapachy salonowe, a potem z tym zapachem poszłabym do domu. W pierwszym trymestrze rezygnuję i wrócę do farby w II i w III.

Co do mdłości, to w ciąży z córeczką miałam większe. I też miałam tak, że jednego dnia mnie mdliło, kolejnego nie, potem 2 dni mdłości, potem znowu nie i tak różnie to było. Teraz bardzo słabo mnie mdli i to głównie wieczorami. Uciekam dziewczynki, bo Młoda robi a-kuku zza laptopa. Nie mam serca pisać. 😉 Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudusia moze córa może syn :p ja w pierwszej ciazy nie mialam prawie wcale mdlosci a dziewucha sie urodzila wiec na dwoje babka wrozyla 🙂

ciekawa czy ktoras z nas pozna plec dzidzi do 14 tyg. zadko ale jednak czasem sie udaje juz na tym etapie ocenic w usg.
ja to juz umieram z ciekawosci co we mnie kielkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to szybko wiedzialas.
ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie dopiero pod koniec 5 miesiaca ze dziewczynka.
a 3d robilam wtedy jakos pozno i dzidzia juz byla taka duza ze cala na ekranie sie nie miescila i ogladalismy ja "po kawalku".

Tym razem sprobuje z tym 3d podczas kolejnego usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Jak koleżanka była w ciąży to byłam z nią na genetycznym USG i od razu widać było, że chłopak - sama zauważyłam. Hahaha, bo pierwsze co widać było na monitorze to fujarka, a raczej 3 nóżki, z czego jedna krótsza. Hihihi. U mnie płeć poznaliśmy dopiero jakoś w 25-26 tygodniu, bo córa ciągle była ułożona plecami, ale ja przeczuwałam, że będzie córka. Teraz nie wiem, wydaje mi się, że druga córka, ale osoby, które wiedzą o mojej ciązy, uważają że syn. Zobaczymy. 🙂 Mi zalezy, żeby było zdrowe, płeć ma dla mnie mniejsze znaczenie. Miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! Ja pare dni temu farbowalam wlosy ;-) przezylam choc zwykle spanie mnie lamalo u fryzjera. Ale co najwazniejsze to wczoraj widzialam pikajace serducho mojej dzidzi!! Fasolka ma juz 1,5 cm ;-) z usg wychodzi ze to mlodsza ciaza i jest to osmy a nie dziewiaty tydzien ;-) najwazniejsze ze wszysgko w porzadku kolejna wizyta 6 marca! Karta ciazowa zalozona ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka to oczywiste ze dla kazdej z nas najwazniejsze jest aby dzidzia byla zdrowa, a wszystko inne to drugorzedna sprawa. jednak nie ukrywam ze w tej ciazy bardziej mnie zzera ciekawosc niz w pierwszej.

Diestel to super ze widzialas juz fasole i wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie i ich brzusie dzidziusie.
KarlositaBB farbowanie czemu nie, tylko ja bym zwymiotowała od zapachu siedząc na tym fotelu. Dla mnie odpada, życzę powodzenia.
Dudasia oj nie życzę Ci tego co miałam, będąc z ciąży z moją Mati. Zapach prania, perfum, w sklepie wymioty natychmiast. Nawet jak ktoś otworzył lodówkę w osobnym pomieszczeniu to ja lądowałam z głową w sedesie. Krzyczałam ciągle zamykać drzwi bo jak coś zaleciało to masakra. Brat mówił że jestem chora psychicznie. A ja wszystko musiałam zmienić i mój mąż też wszystkie kosmetyki, szampony. Tragedia. Przeszło wraz z wejściem w II trymestr, aż się śmiałam do ginekologa że aż głupio rozstać się z muszlą.
KarlositaBB w pierwszej ciąży płeć poznałam w 6 miesiącu 🙂 Bo albo się odwracała, albo uciekała i najczęściej pokazywała udo i tył główki, ewentualnie rączki, ale już na pierwszym wyraźnym USG było widać że tatuś 😜
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie ja mam plan poczekac do poczatku drugiego trymestru i wtedy rusze na ogarniecie mojej czupryny. mdlosci pewnie juz znikna do tego czasu 🙂
a z usg u mnie bylo dokladnie to samo..mala dosc dlugo nie chciala pokazac co ma miedzy nogami.
Oby teraz bylo inaczej.

z jednej strony wypadalo by sie cieszyc bardziej na dziewuche bo ubranek nie musialabym prawie dokupywac, ale w glowie wciaz mysle ze chlopiec tym razem.
ciekawe czy sie nie mylę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam odradzam farbowanie w pierwszym trymestrze - nikomu nie zycze swoich doznan;-)
Ja szybko znalam plec bo... chlopaki szybciej pokazują swe klejnoty:-)
Umieram na bol gardla i krtani, poza tym kaszel duszący i katar. Nie wiem jak ja noc przetrwam. I nie można sie naszprycowac, to najgorsze :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Diestel super ze wszystko w pozadku 🙂
Mnie te mdlosci chyba wykoncza 🤢 masakra jakas....byle do II trymestru 😁 ja w pierwszej ciazy mialam mdlosci ale chyba nie az takie....ale to tez inaczej jak sie nie trzeba nikim zajmowac tylko lezec caly dzien 😁 a plec poznalam cos po 20 tyg ale dokladnie nie pamietam 😁 ale caly czas bylam przekonana ze bedzie cora 😁 a teraz wydaje mi sie ze bedzie chlopak 😁 bo odrzucilo mnie od kawy a przy Lence kawe nauczylam sie pic no i teraz na slodkie patrzec nie moge a wczesniej bez batonika sie z domu nie ruszalam 😜 ale mowia ze kazda ciaza inna wiec nie jest powiedziane...w zasadzie tak jak mowicie ze najwazniejsze zdrowko ale ja bym chciala coreczke jeszcze raz 😁 bylo by 3 do 1 w domu 😁 moj by sie chyba zalamal na 3 okresy w miesiacu 🤪 a tak powaznie to tez chodzi o ubranka...wszystko by bylo...ale w zasadzie po chrzesniaku tez bym dla chlopca miala...alez jestem niezdecydowana... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki!
Dzisiaj mam taki katar, ze nie czuję smaku i zapachu - bomba!!! Do 14 czulam sie naprawde niezle. Kontrolowalam mdlosci i nadrobilam wiele domowych zaleglosci taki to zastrzyk energii dostalam. Uzyczyc ktorejs wirusika mego?;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Jestem kolejną wrześnióweczką 🙂 termin mam na 22,23 wrzesień z czego się ogromnie cieszę 🙂 wizytę u lekarza mam dopiero w piątek jestem już prawie po wszystkich badaniach beta HCG prawidłowe ,przygotowałam się już na wizytę wg wcześniejszej karty ciąży 🙂 mam synka ze stycznia 2012 choć miałbyć grudniowym bobasem z 2011 całą wcześniejszą ciążę spędziłam też na brzuszku i oczywiście my zamknęliśmy listę porodów dopiero 7 stycznia przez CC,wcześniej żadnych przygód nie miałam i mam nadzieję że i tym razem tak będzie 🙂 😉 ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona i wierzę z całych sił że wszystko będzie dobrze zarówno u nas jak i u Was wszystkich 😉 muszę troszkę Was nadrobić bo kiedyś już czytałam Was ukradkiem ale później brakło czasu......no i nie bardzo wiem co u Was słychać i ile nas jest ......
Cóż więcej ....wyjdzie w praniu.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos kawy. Teraz i w pierwszej ciąży strasznie mnie odrzuca kawa. W domu nie mozna przy mnie pic kawy a o istnieniu ekspresu do kawy kazalam mezowi w ogole zapomniec. W drugiwj ciazy nie mialam problempw z zapachem kawy choc generalnie wymiotowalam najwięcej chyba. Chyba nie ma reguły z objawami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok nadrobiłam Wasze wpisy......
W pierwszej ciąży piłam kawę pół na pół z mlekiem teraz też tak piję 🙂 włosy również farbowałam i dalej zamierzam 🙂 mdłości mam ale nie wymiotuje w pierwszej ciąży może 3 razy wymiotowałam .....więc nie jest tak źle..... Tylko spanie mi się marzy......więc chodzę z synkiem spać już po 21 ...tylko w pracy jeszcze słowa nie pisnełam ......ale jeszcze nie zamierzam może przyznam się początkiem marca.....

Badania robilam i zapłaciłam 120zł... WR,Hbs AG,toxo morfologia ,mocz,glukoza,i BETA .....HIV nie musiałam robić w pierwszej i teraz też nie robilam....
Płeć poznałam gdzieś w 22,23 tyg musiałbym odszukać w każdym razie na połowókowym 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...