Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czyli łóżeczka turystyczne. 😁 No tak. My mamy nawet dwa takie bo jedno było u jednych dziadków a drugie u drugich 😉 Tylko na dłuższą metę to taki ciężki materac się utrzyma podwieszony? Ja kupowałam do dziadkowych łóżeczek materace takie jak do zwykłego łóżeczka ale nie podwieszaliśmy bo wydawało mi się, że ten stelaż nie utrzyma. Hmm...Ja chyba jednak zostanę przy zwykłym drewnianym. Ale muszę kupić nowe bo kilka miesięcy temu pożyczyłam koleżance cały komplet mebelków po W.

No właśnie w carter\'sie fajne jest też to, że się nie spierają! Cały czas kolory są nienaganne a ubranka wyglądają jak nowe. Szkoda, że w Pl nie mamy takich rarytasów:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martini to nie jest bardzo ciezkie 🙂 a poza tym podwieszone to mialam moze 4 miesiace a pozniej juz oposcilam juz na dol bo sie balam ze mala mi wypadnie 😁 i bez problemu to wytrzymalo...nawet nie raz do mojej malej wtedy wszedl moj bratanek o rok od niej starszy i razem lezeli i dalo rade 🙂
ja jestem z tego lozeczka bardzo zadowolona i teraz tez na inne nie patrze 🙂 tym bardziej ze ja potrzebuje mobilne lozeczko bo jak juz pisalam mamy male mieszkanie i pewnie nie raz bedziemy go skladac albo przenosic a z takim lozeczkiem nie ma problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karlotista wspolczuje Ci bardzo mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej 🙂ja ide na roczny macierzynski juz poinformowalam w pracy zapewne beda szukac kogos na moje miejsce..a z wychowawczym tez pewnie bede musiala pojsc to nasze pierwsze baby i chce jak najwiecej czasu spedzic juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jsk to nasze maleństwo bedzie wygladac 🙂a co do lozeczka to my wszystko kupujemy znajomi bezdzietni a ci co maja dzieci to juz po 8lat wiec musimy liczyc na siebie..wozek retro nam sie podoba ,kolyska i widzialam lozko dla dziewczynki karoca z przewijakiem i polkami na ciuszki 3w1 super..ale poki co 3ba poczekac na plec by brac sie za zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Kochane 🙂

wrocilam wlasnie od gina. szyjka ponad 5 cm takze luz nic sie nie skraca 🙂 synek od zeszlego tygodnia urósl 1 cm 🙂 aktualnie od głowki do pupy ma juz 9 cm 🙂 tętno w porządku takze moje sensacje na szczescie nie wplynely na ciaze.
Jednak czuje sie wciaz nie najlepiej. jak ciut wiecej pochodze to brzuchol twardnieje i musze wracac do wyra. mam brac do jutra jeszcze nospe forte. a jak sie unormuja stolce to jeszcze magnez mam lykac. no i generalnie mam zalecony wiekszy odpoczynek bo dotychczas to latalam jak opetana ato za dzieckiem a to sprzatalam i na tylku jakos nie moglam posiedziec a co dopiero lezenie 🙂
Jutro nasza córeczka idzie pierwszy dzien do przedszkola, jestem bardzo podekscytowana i zdenerwowana jednoczesnie, ale ona uwielbia dzieci takze mam nadzieje ze bedzie dobrze.
Jezeli jej sie spodoba to bedzie tam przesiadywac od rana az do 17 jak maz skonczy prace i po nia pojedzie, a ja w tym czasie bede mogla spokojnie wypoczywac.

Te zakupy ciuszkowe mnie juz na sama mysl strasznie rajcują. Ciesze sie ze bede mogla stylizowac małego zioma 🙂 jeszcze ze dwa miechy i zaczne buszowac po sklepach.
A wyprawke kosmetyczno pielegnacyjna kupie tez przez internet. mam swoj ulubiony sklepik w ktorym sandi wszystko kupowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Karlosita ale rośnie bąbelek 🤪

ja mam jutro wizytę i robiłam jeszcze brakujące badania których nie wiedziałam że trzeba zrobić bo przy Miśku nie było jeszcze takich wymogów: HIV,TSH i przeciwciała na grupę ...czy coś takiego no i 101 zł znowu nie moje 🤔 ale mam nadzieję że już takich wydatków nie będzie 😜 tylko wizyty i zwykła morfologia i mocz no pod koniec jeszcze GBS ale to było coś poniżej 30 zł..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika w trzecim trymestrze jeszcze raz toxo trzeba zrobic.
a z tym HIV to jeszcze niedawno bylo dobrowolne a teraz juz chyba faktycznie nakaz 🙂 no ale moze to i lepiej, wkoncu przynajmniej mamy pewnosc ze zdrowe jestesmy 🙂

ja dzis szalony poranek mialam..szykowanie córki do przedszkola w wielkiej euforii 🙂
jak weszla to juz zapomniala o mamie i tacie..taka zachwycona nowym miejscem i dziecmi, zobaczymy do ktorej dzis tam wytrzyma. teraz mam czas na odpoczynek.

milego dzionka wszystkim!! od piatku piekna wiosna juz ma byc 😉 podobno ponad 20 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny udalo sie sciagnac filmik ogladalam z mezem trwa 2h naprawde super od poczatku kiedy fasolka ma 1cm do momentu przyjscia na swiat goraco polecam..niesamowity film jak nasze malenstwo rosnie z msc na msc extra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂
To i ja się pochwalę, właśnie wróciłam z USG 🙂 🙂 z maleństwem wszystko dobrze 🙂 rośnie ma już 7 cm 🙂 🙂 hehe jak zobaczyłam na monitorze to aż serce zadrżało 🙂 🙂 nie mogę uwierzyć ze maleć tak skakał mi po brzuchu a ja nic nie czuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla wszystkich risnących szkrabow!!! Ja usg za tydzien.. A teraz taką slabosc odczuwam... Na dodatek chlopaki sie pochorowali i siedzę z nimi w domu a maz codziennie do pozna pracuje, wrrr... Marzę o zjedzeniu czegos pysznego ze smakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB napisał(a):
marika w trzecim trymestrze jeszcze raz toxo trzeba zrobic.
a z tym HIV to jeszcze niedawno bylo dobrowolne a teraz juz chyba faktycznie nakaz 🙂 no ale moze to i lepiej, wkoncu przynajmniej mamy pewnosc ze zdrowe jestesmy 🙂

ja dzis szalony poranek mialam..szykowanie córki do przedszkola w wielkiej euforii 🙂
jak weszla to juz zapomniala o mamie i tacie..taka zachwycona nowym miejscem i dziecmi, zobaczymy do ktorej dzis tam wytrzyma. teraz mam czas na odpoczynek.

fajnie że córcia zadowolona 🙂
a toxo w poprzedniej ciąży też nie powtarzałam ale fakt gdzieś czytałam ostatnio że chyba trzeba .....aaajjjj tam .. 😜ważne by wszystko dobrze było i dzieciaczki i mamcie zdrowe... 😉

milego dzionka wszystkim!! od piatku piekna wiosna juz ma byc 😉 podobno ponad 20 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tigger napisał(a):
Witam wszystkie wrześnióweczkki 🙂 można się jeszcze przyłączyć ?
Termin 23.09 , drugie dziecko 🙂 i co najważniejsze wszystko w jak najlepszym pożadeczku 😉


Witamy, do tabelki już dodaję, a jutro wrzucę aktualną wersję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny powiem Wam ze dawno tak nie odpoczelam jak dzis 🙂
corka w przedszkolu byla bardzo dzielna, miala tylko kolo 15 minut kryzysu tesknoty ale przedszkolanki super i zaraz znowu byla radosna i tak wytrzymala az do godz.17 takze jestesmy z niej bardzo dumnie ze tak gladko poszedl pierwszy dzien 🙂
Az dziwnie mi ze teraz codziennie bede miala tyle czasu dla siebie az do narodzin drugiego bombla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...