Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! ja dzisiaj będę przesadzać kwiatki, w sumie nie wiem czy już można ale kupiłam wczoraj sobie nowe doniczki i ziemię i nie czekam tylko działam 🙂 ja mam wizytę 3 kwietnia tj w czwartek już się nie mogę doczekać. Bardzo się cieszę za wasze udane wizyty i życzę tylko takich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam do Was pytanie, po wczorajszym USG (robionym dopochwowo) strasznie bolał mnie brzuch, w nocy nie mogłam spać.....nie było to w postaci skurczów, tylko takiego ciągłego bólu, wizyta u lekarza prowadzącego dopiero w piątek (21.03) jak ból nie ustanie to mam reagować i np zgłosić sie wieczorem na izbę?? nie chce panikować ale boje się o maleństwo i dlatego zawracam Wam głowę. Proszę doradźcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej!
Gratuluje udanych wizyt!!! Oby tylko takie pozytywne informacje każda z nas miała do przekazania 🙂)
Witam nowa mamusie!

Czarna ja pewnie bym to skonsultowała z lekarzem. Po dopochwowym zazwyczaj czuje sie jakiś dyskomfort ale mnie przynajmniej brzuch aż tak nie bolał nigdy:/

Ja mam wizytę w piątek. Moze sie dowiem co we mnie siedzi 😜
Pogoda dziś do spania typowo. Czekam na weekend. Podobno ma byc piękna wiosna 🤪

Tabelka fajna 🙂 Ja stawiam, ze będzie wiecej dziewczyn 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ja po moich ostatnich dolegliwosciach poczekalam pare godzin i pojechalam do gina.
jezeli nie masz mozliwosci skontaktowac sie ze swoim lekarzem to lepiej jechac na izbe i sie uspokoic ze wszystko ok niz czekac w nerwach do piatku.
Jezeli ten bol nie dal Ci spac to moim zdaniem dobrze by bylo odrazu sprawdzic czy wszystko ok.
a nospe bralas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Staram się unikać leków, myslalam moze to bielizna mnie uciska i ja sciagnelam ale dalej boli, nie chce panikowac. Juz podczas usg mnie bolalo ale pozniej sie nasililo dzisiaj jest troszke lepiej ale caly dzien leze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Witam nowa mamusie 😁
I oczywiscie gratuluje udanych wizyt 🙂 oby wszystkie takie 🙂
Czarna jezeli nadal bedzie cie tak bolal to ja bym na twoim miejscu poszla gdzies to sprawdzic bo taki bol po dopochwowym raczej nie powinien sie pojawic...
Ja wizyte mam 27.03 w czwartek i mam nadzieje ze dzidzia ladnie rozlozy nozki i pokaze co tam ma 😁 bo to juz koniec 16 tyg bedzie 😁
Ja sie dzis nie najlepiej czuje 😞 gdzies taka slaba jestem i wszystko mnie boli 😞 moze to przez ta pogode...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa...i jeszcze zapomnialam wam napisac ze dzwonilam do zus-u czemu sluza kontrole kobiet w ciazy i pani mi powiedziala ze sprawdzaja czy prawidlowo wykorzystywane jest zwolnienie...czy np kobieta nie pracuje albo czy np nie myje okien co tez nie sluzy jej zdrowiu 🤪 a jak bym byla na spacerze to musialabym miec zaswiadczenie od lekarza prowadzacego ze spacery mam wskazane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam słabszą kawkę z dużą ilością mleka pije 😉 .....uzależnienie....inaczej głowa by mi pękła 🥴 😜 ale moja lekarka uważa że wszystko z umiarem dozwolone .... w pierwszej ciąży też piłam więc wierzę że z umiarem nie szkodzi ... tym bardziej że innych rzeczy z kofeiną nie tykam np.pepsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz witam i dziękuje za dopisanie do tabelki 🙂
juz wiekszość wpisów nadrobiłam wiec jestem wiec prawie na bierzaco z wiadomościami

Czarna daj znac jak sie czujesz, co do lekaża to tez bym to sprawdziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
ja tam słabszą kawkę z dużą ilością mleka pije 😉 .....uzależnienie....inaczej głowa by mi pękła 🥴 😜 ale moja lekarka uważa że wszystko z umiarem dozwolone .... w pierwszej ciąży też piłam więc wierzę że z umiarem nie szkodzi ... tym bardziej że innych rzeczy z kofeiną nie tykam np.pepsi


marika a ja to i na colke ostatnio mam smaka co raz..
w pierwszej ciazy kawy i coli praktycznie nie pilam, no moze ze dwa razy na cala ciaze kawe.
Ale tym razem nie umiem zrezygnowac wiec tez leciutka i duuzo spienionego mleka 🙂 i tez uwazam ze jezeli nie pijemy siekierki to nie powinna szkodzic 🙂
no ale i tak najbardziej to mi sie chce wina czerwonego ale tego to jeszcze pół roku na pewno nie wypije ani kropli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna5 napisał(a):
Do mojego lekarza moge dostać sie dopiero w piatek a jestem planowo do niego umowiona wiec poczekam na meza i pojedziemy na izbe przyjec. Dzieki dziewcznyny :*


dobra deycjza czarna!
trzymam kciuki oby wszystko bylo ok, daj nam znac koniecznie jak juz bedziesz po badaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Deandem 🙂 mamy na ten sam dzien termin 🙂
Czarna koniecznie daj znac jak tylko bedziesz dala rade 🙂
co do kawy to ja teraz nie pije ani kawy ani coli ani nic takiego ale to tylko dlatego ze nie dam rady bo mam odruch zwrotny 🙂 a gdyby nie to to napewno jedna kawe bym dziennie wypila. w pierwszej ciazy to pilam 2-3 kawy dziennie z tym ze slabe rozpuszczalne i z mlekiem ale wtedy to kawe to bym jadla nawet 🤪 takie mialam smaki 😁 a teraz na sam zapach mam dosc 🙂ja tam uwazam ze jezeli kobieta w ciazy ma na cos ochote to powinna zjesc lub wypic (wykluczajac oczywiscie alkohol 🙂 ) oczywiscie ze zdrowym rozsadkiem....wtedy nic nie powinno zaszkodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakryczny dzień z wymiotami. Dobrze że już się kończy. Jeszcze pomyć naczynia.
Kawy na razie nie pijam, pepsi pijałam ale już mi przeszła ochota. Gin mówi że z moim ciśnieniem to kawa mi nie zaszkodzi, a jak mam ochotę to wskazana.
Pozdrawia
p.s 19 przyszłych mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna jak tam po wizycie?udalo ci sie dostac na izbe..ja po udg dopochwowym mialam lekki dyskomfort ale trwal gora 20min i brzuch mnie nie boli/ał..mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i dadza ci leki rozkurczowe..daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...