Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie poki co pogoda kiepska brak sloneczka ale od jutra ma byc piekna pogoda maz ma weekend wolny wiec zapewne spacerek bedzie zaliczony 🙂wczoraj bylam w pracy troche sie dzieje i dopiero po 20h bylam a domu ,padlam
Sporo z domkiem spraw do ogarniecia dzis dzien luzniejszy .AJakie stosujecie balsamy w ciazy?Ja palmers coca skonczyl mi sie i ciezko mi go kupic bylam wczoraj w 3aptekach i nie ma jedynie w hebe i dzis musze sie wybrac resztki mi zostaly.Czarna daj odpowiedz co u Was slychac.pozdrawiam was mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 😉 ale dziś pięknie 🤪
ja po wizycie wszystko podobno ok 🙂
ale przezierność jadę dziś robić..... 🤔 bo sprzęt pani doktor nie pozwolił na takie dokładne badanie 😮 😮 😮 tak więc mój wkurzenie jak najbardziej uzasadnione ...bo płacę 150 zł za wizytę a ta nie da rady na tym USG zrobić takich dokładnych pomiarów.....tak więc OK zmieniam lekarza...a ta niech na drzewo spada !!!!!
Pierwszą ciążę prowadziłam u innego lekarza ale jego nie ma w moim szpitalu więc zmieniłam na tą panią doktor nauk medycznych.....i póki w ciąży nie byłam wydawała mi się super ale już na pierwszej wizycie mi podpadła .....a teraz się tylko upewniłam że do ciąży to ona się nie nadaje uhhhh jaka ja wkurzona wróciłam..... 😠 więc by się upewnić że wszystko z dzidzią ok zapisałam się tylko na prenatalne USG za 200zł badań prenatalnych z krwi póki co nie robię bo wierzę że z tego USG wszystko wyjdzie dobrze więc dziś dalej kciuki zaciśnięte .... 😉

a Bobo widziałam superowe ok 6,2 cm fikało nóżkami 🤪no cud miód 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć, ja nie używam żadnych innych balsamów teraz, używam tych co zawsze a na brzucholek i piersi daję oliwkę dla dzieci 🙂 i tyle, mój brzuch prawie wcale nie zmienił swoich rozmiarów... a jak wasze brzusie? zaokrąglają się już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marika ja za usg prenatalne placilam 300zl i kolejne 300za test Pappa bo lekarz ktory wykonywal usg i choc wszystkie wymiary byly prawidlowe w 12tc to nakazal zrobic test z krwi..wyniki dostalismy po tyg polaczone z wynikami usg i wyszlo iz malenstwo jest calkowicie zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, przepraszam, że późno daję znać ale musiałam odespać wczorajszy stres :/. dostałam lekkiego krwawienia popołudniu i odrazu pojechałam na izbę przyjęć (katerka nie chciała przyjechać wiec taksówka) w szpitalu byłam o 16 a dopiero o 19.40 zostałam przyjeta!!! koszmar myslalam ze umre z niepewności 😞 😞 (myslalam ze krwawienie w ciąży to priorytetowy przypadek, ale okazalo sie ze nie ;/;/). w kazdym bądź razie nie wiem jak to sie stałobo nie dzwigam i sie oszczedzam (bo jak wiecie jestem juz po 1 poronieniu) a tu lekarka swierdza, żę z maleństwem wszystko dobrze sedruszko bije (odetchnełam) ale doszło do odklejenia sie łożyska!! koszmar jakis!! a 18.03 miałam robione USG dopochwowo i bolalo mnie strasznie podczas badania a potwm w nocy i tak sie skonczylo mysle ze to po tym badaniu pewnie nie umiejetnie wykonanym;/ Dziewczyny umieram ze starchu o moją ciążę i bobasa;/ oczywiscie dostalam leki i musze lezec moge tylko siusiu :/ a za 3tygodnie do kontroli jak sie nie poprawi to do szpitala;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel napisał(a):
cześć, ja nie używam żadnych innych balsamów teraz, używam tych co zawsze a na brzucholek i piersi daję oliwkę dla dzieci 🙂 i tyle, mój brzuch prawie wcale nie zmienił swoich rozmiarów... a jak wasze brzusie? zaokrąglają się już?[/quo
Moj brzusio juz sie zaokragla i jest widoczny jestem szczupla kobitka i od 5lat chodzilam na silke i cwiczylam a brzuch mialam mega plaski wiec u mnie widac i musze stosowac balsamy by po ciazy rowniez miec sexi brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna a w ktorym tyg jestes?odklejenie lozyska nie brzmi dobrze a lekarka jakie dala Ci leki?Powinno sie zbliznic i zagoic ,kurcze odpoczywaj i tylko do wc wychodz a roxm z lekarka co bylo powodem odklejenia lozyska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro kończe 13 tydzień odkleja sie w jednym miejscu. tak dostałam leki duphaston i nospe w maksymalnych dawkach....zapytała sie czy nie dzwignelam, ale ja powiedzialam ze po tym usg mnie brzuch bola i nic nie odpowiedziala...wg mnie to po tym badaniu. ale przeciez lekarz kryje lekarza....boli mnie brzuch tylko jak chodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna odpoczywaj bidulko. tez mi sie wydaje ze skoro nie dzwigalas to pewnie badanie zle wykonal lekarz :/
najwazniejsze ze w pore pojechalas do szpitala. a w ktorym bylas ze az tyle na izbie Ci kazali czekac?
ja pierwsze dziecko rodzilam na madalinskiego i teraz tez tam bede bo moj lekarz tam pracuje.

Ja w pierwszej ciazy tez mialam krwawienie i dostalam odrazu duphaston i bralam do 18 tego tyg, ale od pierwszej tabletki juz krwawienie ustapilo takze glowa do gory! na pewno bedzie ok tylko oszczedzaj sie i lez ile sie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A podczas tego usg to pow.lekarce ze cie boli?kurcze mam nadzieje ze bedzie wszystko ok 🙂a w wawie w jakim szpitalu bylas?mi lekarz mowil ze jak bedzie bolec podczas usg to zebym mowila i 2razy zwrocilam uwage zeby robil mniej bolesniej ale to przez brzuch mi robil dopochwowo nigdy nie bolalo.
ja kw foliowy bralam od sierpnia 2013r.a teraz falvit mama biore 🙂odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

spokojnie Kochana, jeszcze zalezy czy to krwawienie czy plamienie..
jezeli krwawienie jest mniejsze to zaniknie pewnie zaraz, ale gdybys zobaczyla ze jest tego wiecej to moze warto jeszcze podjechac na izbe do innego szpitala.
Polecam Madalinskiego, ja tam w pierwszej ciazy bylam kilkakrotnie na izbie i zawsze dosc szybko dostawalam pomoc.
Moim zdaniem jezeli krwawienie Ci dzis ni eustapi to moze Cie zostawia na patologii zebyscie byli z dzidzia bezpieczni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dalej plamię mino ze leze ciągle w łóżku. duphaston mam brac 2tab rano 1 w połunie i 1 wieczoremm no i nospe brzuch boli jak chodze np do łazienki . ja w waiwe mieszkam od pazdziernika wiec nie wiem jeszcze nic o szpitalach a ja wczoraj byłam w instytucie matki i dziecka w szpitalu wolskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna to ja bym na Twoim miejscu poczekała do wieczora i jak sie nic nie zmieni to nie idz spac z takim plamieniem tylko jedz wieczorem na izbe do innego szpitala.
Madalińskiego jest na Mokotowie to duzy szpital i na izbie jest zawsze duzo personelu, dobry szpital jest jeszcze podobno na Solcu, ale tego drugieego nie rekomenduje osobiscie poniewaz znam opinie tylko od znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od znajomych wiem o dobrym szpitalu na karowej i inflandzka .Na twoim miejscu nie czekalabym do jutra jesli plamienie bedziesz miec do wieczora jedz na izbe powinni cie zatrzymac na patoligii ciazy bo to nigdy nic nie wiadomo co sie stanie chyba ze ci ustapi plamienie.A jaki kolor braz czy czerwony plamien?A po 1poronieniu co byli powodem co pisalo na badaniu histopatoligicznym ktory to byl tydzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg ma racje, na inflandzkiej tez jest spoko, moja siostra tam miala cesarke i chwalila personel bardzo.
jezeli plamienie jest w odcieniu brazowym to cale szczescie..najgozej wrozy zywa krew wiadomo.
takze moze duphaston zaczyna dzialac.
poobserwuj sie do wieczora i gdyby wciaz bylo jak teraz to jedz do ktoregokolwiek szpitala w wawie, pomoga Ci na pewno i nie przyjdzie im do glowy odeslac Cie na noc do domu z plamieniem, przynajmniej tak sadze.
no a gdyby ustapilo krwawienie to wtedy chyba mozna poczekac z wizyta do jutra rana tak jak masz planowane badanie u swojej gin.

trzymam kciuki Czarna oby wszystko sie uspokoilo jak najszybciej, odezwij sie do nas pozniej.
ja lece wziac prysznic i do rossmanna sie zaczłapię 🙂

spokojnego dzionka wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie piekna pogoda zrobila 🙂
ogarnelam sie, bylam na spacerze i w sklepie a teraz zaraz mala kawka i na balkon delektowac sie sloneczkiem ide 🙂

Powiem Wam dziewczyny ze powoli zaczynam sie rozgladac za kieckami na wesele szwagra, ktore juz za 2 miesiace 24 maja bedzie 🙂 no i ciesze sie z tego weselicha choc jak dotad na zadnym nie bylam w ciazy i mam spory problem z tym co na siebie zaloze 🙂
w sklepach dla ciezarnych sukienki sa koszmarne wiec wymyslilam ze kupie sobie dluga do ziemi, z odcieciem pod biustem tak na styl grecki. no i kilka sobie juz upatrzylam z amerykanskiego sklepu online gdzie juz kiedys kupowalam kiecki, a ze to ze stanow to kolo trzech tyg bedzie szla wiec w sumie niedlugo wypadaloby zamowic tylko mam cholerny problem z rozmiarem bo nie wiem ile mi brzuchol jeszcze wystrzeli w ciagu tych dwoch miesiecy ale mysle ze do rozmiaru amerykanskiej L dobije, choc z drugiej strony nie chcialabym wygladac jak w worku :. i sama nie wiem co robic 🙂
W naszych sklepach pewnie nic ciekawego nie uda mi sie znalesc na błogoslawiony stan 🙂 takze chyba zaryzykuje, a w razie jak by byla niedobra to odesle i wtedy podobny jakis wzor uszyje u krawcowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...