Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No u nas wesele w lipcu 12,to bedzie 8msc ciazy we Wrocławiu wiec nie wiem czy w ogole pojdxiemy zalezy jak sie bede czuc ale te kiecki niezle ta druga biala jest super w moim stylu elegancka podaj mi strone www.na te kiecki extra ja nie wiem jak ja sie wbije w kiecke i ile mi przybedzie to wesele prawie przed porodem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg ten sklep to http://www.simplydresses.com
polecam, maja od groma kiecek, no i masz gwarancje ze raczej nikogo w polsce nie spotkasz w takiej 🙂

ja dwa lata temu i w zeszlym roku zamawialam stamtad i zawsze pasowaly idealnie, no ale z brzuchem ciazowym to juz inna historia 🙂, pogadam z mezem i pewnie na ktoras sie zdecyduje i zamowie z zapasem a jakby sie okazala niedobra to moze da sie poprawic u krawcowej 🙂 czasu jeszcze troche mam takze zdarze sie wyszykowac nawet z eksperymentami po drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB napisał(a):
dudasia ja ostatnio coraz czesciej grzesze z kawa, choc wiem ze nie powinnam 🙂 Taka delikatna macchiato to co dwa/trzy dni sobie walne 🙂


Mnie kawa po prostu odrzucala. Wymiotowalam na zapach/widok kawy;-) Wczoraj nie mialam super przyjemnosci ale wypilam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
Ok dzieki,nom a jaki rozmiar zakupujesz?ja mam wzrostu 175 ale jaki rozmiar hmmm kurcze a ciezko tez z takim wyprzedzeniem kupic..


meg ta druga ktora Wam sie bardziej podoba ma tez bezpieczniejsza rozmiarowke 🙂
http://www.simplydresses.com/shop/viewitem-PD853927

ja zamowie Large czyli elke choc to bedzie nieco wieksza elka niz europejska.
ja mam 168 cm i waze teraz 60 kg ale ze wesele za dwa miechy to powinno byc akurat.

wczesniej zamawialam u nich albo xsmall albo small.

Natomiast ta zolta ma juz rozmiarowke w cyferkach i tutaj bym sie pewnie wahala miedzy 6 aa 8 lub nawet 10, musialabym zerknac na dokladne wymiary.
No ale ta pierwsza mi sie tez bardziej podoba, choc wiem ze jakbym mojemu mezowi obie pokazala to wybralby wlasnie zolta bo on w ogole kocha laski w zoltych sukienkach czy zoltej bieliznie 🙂 takie jego fetysz hehe.
no i dlatego nad ta zolta sie tez zastanawialam ale biorac pod uwage ze za dwa miechy bede miala juz duzy brzuch to ta biala z kolorowym printem bedzie sie na mnie chyba lepiej prezentowac.

Meg Ty poczekaj z zamawianiem tak do konca maja mysle..wtedy juz mniej wiecej bedziesz mogla ocenic ile Ci sie poszerza wymiary do wesela i zamowisz bezpiecznie wieksza w razie co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna5 napisał(a):
Hej Dziewczyny no wiec sytuacja sie poprawia, plami juz duzo mniej 🙂 z tym ze leb mi peka, chyba z tych emocji no i oczywiscie wymioty, mam nadzieje ze nie zaszkodze nimi dziecku


no to super ze ustepuja plamienia 🙂 duphaston z reguly dziala takze ciesze sie razem z Toba.
odpoczywaj sobie a jutro jak bedziesz po wizycie u swojej gin to daj nam znac czy juz wszystko ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
KarlositaBB napisał(a):
dudasia ja ostatnio coraz czesciej grzesze z kawa, choc wiem ze nie powinnam 🙂 Taka delikatna macchiato to co dwa/trzy dni sobie walne 🙂


Mnie kawa po prostu odrzucala. Wymiotowalam na zapach/widok kawy;-) Wczoraj nie mialam super przyjemnosci ale wypilam ;-)


hehe rozumiem 🙂 w kazdym razie dobra kawa nie jest zla 😉 a juz tym bardziej jak mdlosci odchodza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna super, ze sie poprawiło. Ja odkąd jestem w ciazy nie moge nawet czytać takich rożnych złych wiadomości. Zaraz sie stresuje i zaraz mi łzy do oczu nachodzą. No ale jak juz lepiej to super 🙂
Co ta ciąża robi z człowiekiem 🙃

Karlosita ja mam 3 wesela w tym roku jak na złość. Nie lubię wesel ogólnie a w ciazy to juz wgl katorga! Ja sukienki bede wybierać z asos.com tam maja spora kolekcje maternity 😉 poza tym tez nie sa banalne jak te ze sklepów u nas. Ale co do tej strony, która podałaś to jest naprawde świetna. Ja mimo wszystko bym wybrała żółta. Jest stylowa, elegancka i niebanalna. No i ma świetny kolor! Druga jest tez świetna choć widziałam podobne u nas poza tym moja przyjaciółka miała prawie identyczna na swoich poprawinach 😉 także ja bym brała żółta 😁 dla mnie cudo!

Ja dzisiaj walczę cały dzień z migrena a przy okazji i z mdlosciami. Taki piękny dzień a ja nawet nie wysciubilam nosa z mieszkania 😞

Co do kawy to ja pije codziennie. Przy moim ciśnieniu chyba bym umarła jakbym kawy nie wypila:/ Konsultowałam z doktorkiem, wiec sie nie obawiam bo jak narazie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale wy szybko i duzo piszecie poszlam na spacer a tu juz kolejne wiadomosciCzarna super ze plamienia ustapily daj znac po jutrzejszej wizycie czy wszystko ok z lozyskiem i dzidzia.
Karsolita zapewne kupowalabym w maju choc nie wiemy czy w ogole pojedziemy do lipca to jeszcze duzo moze sie wydarzyc wole byc ostrozna chcialabym bardzo pojechac zobaczymy czy zdrowie dopisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na raty ale wkoncu przebrnelam. Tyle sie dzieje u Was...
Czarna, co planujesz? Pewnie sie miotasz... Pamietaj, nawetbjak Ci ktos powie, ze niepotrzebnie panikujesz to co z tego? Zrob wszystko co mozesz żebys nie miala pozniej do siebie pretensji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie dzisiaj nie cieszy zmiana pogody. Glowa pęka - jak niejedną z Was a do tego dzieci jakies drazliwe i marudne. Zafundowali mi dzis tyle krzyku, ze bylam na skraju wytrzymalosci. Do tego gardlo boli i ledwo na oczy widze z bolu glowy (Apap nie pomogl wcale).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):

Karlosita ja mam 3 wesela w tym roku jak na złość. Nie lubię wesel ogólnie a w ciazy to juz wgl katorga! Ja sukienki bede wybierać z asos.com tam maja spora kolekcje maternity 😉 poza tym tez nie sa banalne jak te ze sklepów u nas. Ale co do tej strony, która podałaś to jest naprawde świetna. Ja mimo wszystko bym wybrała żółta. Jest stylowa, elegancka i niebanalna. No i ma świetny kolor! Druga jest tez świetna choć widziałam podobne u nas poza tym moja przyjaciółka miała prawie identyczna na swoich poprawinach 😉 także ja bym brała żółta 😁 dla mnie cudo!

marrtini to mi teraz decyzji nie ulatwiasz z wyborem 🙂 moj maz tak jak sadzilam tez wybiera zolta 🙂 i w tej sytuacji nie jestem jeszcze przekonana ostatecznie.
musze pare dni przespac sie z tym i poogladac je na zdjeciach codziennie 🙂 a moze jeszcze jakas nowe wyczaje. narazie wstrzymam sie jeszcze chwilke z kupnem.

Ja dzisiaj walczę cały dzień z migrena a przy okazji i z mdlosciami. Taki piękny dzień a ja nawet nie wysciubilam nosa z mieszkania 😞

Co do kawy to ja pije codziennie. Przy moim ciśnieniu chyba bym umarła jakbym kawy nie wypila:/ Konsultowałam z doktorkiem, wiec sie nie obawiam bo jak narazie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...