Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka dzis urodzila 🙂termin miala na 8kwietnia a synek przyszedl dzis na swiat 🙂


hoho no to mila niespodzianka trzy tygodnie przed czasem 🙂
fajnie, zazdroszcze Twojej kolezance ze juz ma malego czlowieczka przy sobie..a my jeszcze pol roku dzizas ale to daleko :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂 ale dzis szalejecie 🙂 nie idzie was nadrobic 😁 ja dzis od rana rozbiegana...rano ogarnelam mieszkanie...popralam bo piekna pogoda , w miedzyczasie gotowalam obiad i zaraz jak zjadlam pojechalam do mamy i wrocilam wieczorem 😁
Czarna super ze juz lepiej 🙂 oby tak dalej!trzeba byc dobrej mysli! I jutro po wizycie koniecznie daj znac co i jak 🙂
Karlosita wszyskie te suknie moim zdaniem sa piekne i ja bym sie chyba nie umiala zdexydiwac 😁
Ja na szczescie w tym roku nie mam wesel i bardzo sie z tego ciesze bo uwielbiam wesela i nie wyobrazam sobie bawic sie z brzuchem bo naleze do osob ktore siedza tylko w przerwach orkiestr 😁 i zawsze szaleje do ostatniego kawalka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie i dzidziusie.
Nadrabiać was będę później, bo muszę się przespać.
Chciałam tylko wam napisać, że nie wytrzymałam do wtorku, byłam wczoraj na USG, z dzidzią wszystko ok, wierciuch straszny w ostatniej chwili udało się uchwycić płeć i na 90 procent będę mieć drugą córeczkę z czego bardzo się cieszę. Z gorszych wieść łożysko mam odrobinę na przedniej ściance, ale to jeszcze może się zmienić i mam nadzieję że tak się stanie.
Pozdrawiam i do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
boska pogoda od rana 🙂

zona gratuluje drugiej dziewuchy 🙂 Twoj mąz zostanie zdominowany przez kobietki w domu hehe

Asia ja tez uwielbiam tanczyc wiec wesele w wersji nie pijacej i malo tanczacej mi sie srednio podoba ale ze to brat mojego meza sie chajta to i tak jestem podekscytowana tym wydarzeniem 🙂 bo juz czas na niego hehe.

Czarna odezwij sie do nas co powiedziala Twoja gin! mam nadzieje ze juz wszystko pod kontrola.

dzis mama do mnie przyjezdza takze dzionek na plotach spedzimy 🙂 na brzuszka zajrze wieczorkiem,

trzymajcie sie wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

ja wczoraj zaliczyłam to USG prenatalne więc się uspokoiłam 😉 NT w normie co prawda w górnej granicy ale Pan doktor mówił że wygląda wszystko bardzo dobrze 😉pokazał mi piękną kość nosową rączki, nóżki wszystkie przepływy prawidłowe no i buchające serduszko 🤪 co do testów krwi mówił że zawsze są wskazania ale nie uważa że w tym przypadku jest to konieczne oczywiście wybór mamy.....


aaa i największy hit 🤔 😎 powiedział że na 90 % chłopiec 😁 na początku mnie to zszokowało ....ale dotarło to do mnie i w sumie bardzo się cieszę będą się fajnie bawić chłopaki 😜 na połówkowym potwierdzimy ....bo sam pan D zastrzegł że to wczesna ciąża i jeszcze się może zmienić....dziś tak to wygląda 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed porodem mam trzy wesela: dwa w czerwcu i jedno w sierpniu (brata). Ale będę się bawić.

Właśnie zwymiotowałam trochę mi lepiej, ale nie wszystko chyba ze mnie wyszło.

Marika ja też czekam na 100% żeby było wiadomo płeć.

KarlositaBB powinien się cieszyć zawsze chciał mieć harem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! Zona, tak czulam, xe bedziesz miala drugą córę:-):-)
Ja cierpliwie czekam do wtorku na wizytę.
W nocy mielismy przeboje bo starszy zahaftowal caly swoj pokoj, łącznie z łozkiem. Jak go mylam to tez sie dolączylam do rzyganka. Do pokoju nie dalam rady wejsc, maz przez 1,5h sprzatal wszystko a rano poprawka. Mnie rano wyczyscilo górą i dolem. Doprawdy nie wiem czy to ciazowe czy srulismy się czyms - choc nie mam pomyslu czym... Jedlismy z synami to samo a mlodszy czuje sie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja od rana walczę z wiosennymi porządkami 🙂 dobrze się czuję więc korzystam 🙂 zona gratki - ja też chcę córusię choć czuję że będzie synuś, czekam na wizytę 3 kwietnia i wtedy będę prawdopodobnie wiedzieć 🙂 miłego dzionka wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wam..ja juz po spacerku i zakupach niebawem maz do pracy jedzie.Od pol h boli mnie po lewej stronie jajnik lub macica myslalam ze minie ale nie i wzielam nospe moze pomoze.Zawsze jak boli to po lewej stronie nie wiem czy macica sie powieksza i stad ten bol czy dziecko sie przekreca kopie ale za wczesnie zebym to czula a moze to lozysko cholera wie..i teraz odpoczywam po malu przechodzi ale zaniepokoilam sie..a pogoda super u nas 20stopni juz lekkie ciuszki nakladam choc problem bo zaesze mialam wszystko opiete a teraz za male ehhh a nie czuje sie na sklach by po sklepach ganiac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ja dzisiaj dużo lepiej 🤪 Po śniadaniu wiadomo, lekki zjazd ale później wybraliśmy się do parku, chłopaki poszaleli z piłką i na rowerach a ja się wygrzałam na słońcu leżąc na trawie - bosko! Zaraz na basen a w międzyczasie ma wpaść jeszcze znajomego, który ma nam zaprojektować pokój dla chłopaków bo niedługo wylądują w jednym. Ciekawe jak to będzie...
Miłego popołudnia!

Ps.
Czarna niepokojąco milczy. W szpitalu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie 😁 ja od wczoraj u brata jestem bo moj mu z drzewem pomagal robic to stwierdzilam ze nie bede sama w domu siedziec 😁 pogoda dzis rewelacja wiec moja caly dzien dzis na polu byla 😁 w zasadzie to dopiero przyszlismy przed chwila do domu 😁 no i trzeba sie pomalutku zbierac do domu 😁
Czarna cos sie nie oddzywa....kto wie czy nie jest w szpitalu tak jak Dudasia mowi 😞 oby tylko wszystko bylo w pozadku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, ja dzis tez caly dzien poza domem..
dzis cora mnie obudzila o 5.20 takze dluugi dzien mielismy 🙂

Czarna czekamy na info jak sie czujesz, martwie sie o Ciebie bo to wyglada jakbys faktycznie zostala w szpitalu, choc z drugiej strony jezeli tak to tam bedziesz i Ty i dzidzia bezpieczniejsze niz w domu.
jak Ci sie uda napisz nam co z Toba.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂zauwazylam ze codziennie wstaje ok 7h i juz mnie ssie musze zjesc sniadanko i to takie spore w ogole ostatnio duzo jem 🙂wczoraj poszlismy na spacerek w nasze miejsce i od rana mialam ochote na pucharek lodowy z sorbetem truskawkowym bita smietanka ,truskawki z chałwa mmmmmmm pycha 🙂nie wiedzialam ze w Wedlu maja takie słodkosci ja z natury jestem wybredna ale to byli pychotka moglabym jesc i jesc..dzis pewnie tez na spacerek sie udamy obok siebie mamy park pogoda super..a ile ludzi na miescie 🙂Ps.Czarna daj znak co z toba.Mam nadzieje ze wszystko gra i z lozyskiem juz lepiej my sie tu niepokoimy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie
Jak tam dzisiaj wasze samopoczucie u mnie całkiem całkiem
Wczoraj za pozadki się wzielam i co dwie godzi y przerwę robilam
Na male co nieco 🙂 wiec za dużo nie zrobilam hihi ale grunt
Ze udało mi się rozpocząć bo po ostatnim czasie gdy byłam wyłączona
z funkcjonowania to i tak sukces 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ladną pogode jeszcze macie?? U nas juz beznadziejnie:-\\ Ciemno i mokro.
Ale mnie dzisiaj naszlo na sniadanie na slodko- rogal maslany z twarogiem i dzemem malinowym. Zjadlam ze smakiem ale tez swiadomoscia, ze bede zalowac... Teraz mam mdlosci ale warto bylo;-)
Milego dnia! Korzystajcie z pogody kto moze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi przyznam ze tez apetyt dopisuje coraz wiekszy, 🙂
rano bylismy juz na zakupach, a po sandi drzemce jedziemy dzis na wycieczke poza miasto bo pogoda sie zepsula.
podobno od czwartku ma byc znow ladnie czy tam nawet od srody 🙂 takze to chwilowe zalamanie pogody 😉
milej niedzielki wszystkim mamusiom !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...