Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie całe szczęście, że moja też chodzi do przedszkola bo pewnie by było ciężej. W zaczęła niedawno się prosić o to podnoszenie...I mówi, że wie, że mam dzidziusia ale czy mogłabym na chwilkę ją wziąść...No i ulegam... Jak mi brzuch urośnie to pewnie już nie będę.
Karlosita, W to pchła 😁 Jest malutka i chudziutka. Nie ma po kim być długa 😉 Ma dopiero jakieś 100-105cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no to faktycznie drobniutka dziewczynka z niej 🙂
moja Sandra chuda i dluuga, wszyscy mysla ze ma juz 4 lata a ona raptem 2,5 dopiero.
Mam nadzieje ze nie wyrosnie mi na koszykarke albo druga Anie Rubik 🙂 mam nadzieje ze przy 170 cm juz sie zatrzyma jej wzrost hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
ja wizytę też mam dopiero 17.04 tak więc jeszcze trochę nam zostało...... 😜

co do noszenia to tez raczej nie noszę bo to już ponad 13 kg 😉 największy problem że muszę małego dziwgnąć jak wsiada do auta do fotelika by go wsadzić....a w domu to czasem na barana tylko wskakuje tak by go np do wanny zanieść ..... 😉
a śpię narazie tak jak mi wygodnie 🙂 co prawda sypiałam też wcześniej na brzuchu ale już jakiś czas nie.... bo poprostu już mi tak nie wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zona, Ty to się ucierpisz...
Ja kopniaków i łokci w brzuch to już sporo miałam. Dzisiaj to po prostu skoczył mi tyłkiem na brzuch a ja nie byłam w ogóle przygotowana na to bo miałam oczy zamknięte 😞 Tym się martwię. Ruchy czuję, nic sie nie dzieje. Jest takie napięcie w brzuchu ale to już wczoraj czułam więc nie przypisuję tego ciosowi dzisiejszemu.
Co do noszenia to czterolatka już nie noszę (20kg!) ale Hubisia to nawet często... Choć i tak minimalizuję jak się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
Karlosita chcialabym zeby sie sprawdzilo twoje przeczucie z cora ale mi serce podpowiada ze tym razem bedzie chlop 😁 no zobaczymy 🙂
Dudasia usg mialam na tym samym sprzecie co zwykle robione tylko dzidzi sie tak dziwnie obrocilo ze nic nie bylo widac 😁
Co do dzwigania to moja wazy jakies 17 kg i nie raz zdazy mi sie ze ja podniose ale raczej staram sie to ograniczyc do minimum...ale wlasnie z wanny czy do wanny ja musze wsadzic jak mojego nie ma...albo do fotelika do samochodu...ale przytulanki to na siedzaca 😁
ale mnie ddzisiaj szef zdenerwowal...normalnie az beczalam 😞 wiecie o co mial do mnie pretensje?o to ze do zus-u zadzwonilam zeby zapytac kiedy wyplate dostane albo o to dlaczego mi nie wyslali chorobowego na konto skoro poslalam im numer...i po prostu takie pretensje mial do mnie...ze przez to nas maja na oku ze po cholere tam dzwonie tyle razy....ze jak cos chce to mam do niego dzwonic...to pytam czy mam do niego dzwonic kiedy dostane L4 to mi powiedzial ze tak on wtedy zadzwoni do ksiegowej swojej a ona tam ma wtyki to sie dowie!!!no i wyglada na to ze skoro ma wtyki w zus-ie i wie ze tam dzwonilam to jestem prawie pewna ze on zalatwil mi ta kontrole....co za pajac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i jeszcze zapomnialam dodac ze wczoraj na wizycie mowilam lekarzowi o tej kontroli i on to wrecz wysmial bo powiedzial ze mam na L4 oznaczenie ze moge chodzic wiec logicznym jest ze w domu siedziec nie musze...wiec ta moja kontrola jest dziwnie podejrzana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia ale jaja to juz wiesz kto Ci kontrole zalatwił...co za typ,masakra 🙂(Ja i tak Wam zazdroszcze ruchow dzidzi ja jedyne co czuje to perystaltyke jelit cos sie przewraca i tyle....nawet nie wiem czy z dzidzia wszystko wporzadku....za duzo mysle ale jak czytam ze wy w 16tyg juz czujecie to tak przykro mi ....wiem ze pierworodki odczuwaja pozniej to wiem ale bylabym spokojniejsza jakbym czula szkraba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tym bardziej sie dziwie ze tak Cie potraktował a na dodatek jestes w ciazy co on o tym zapomniał....ja mowie z rodzina to na zdjeciu najlepiej sie wyglada ale pracowac bym nie chciala kiedys bylam w takiej sytuacji i nie najlepiej wspominam...Musimy poczekac do 20tc a moze wczesniej odczujemy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry bry
Oj masakra czuję że zaraz zwymiotuję, o ja nie mogę, ale mnie mdli.

U mnie dźwigania nie da się uniknąć w nocy dwa razy do cyca. Za dnia drzemki w łóżeczku odnoszenie, kąpiele i fotelik do samochodu itp. Dobrze że moje szczęście waży koło 9 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki poszłam do mojego ginekologa w poniedziałek - pytał kiedy po poronieniu przestały mnie piersi boleć - powiedziałam że jakieś 2 tygodnie to trwało, zwróciłam mu uwagę że zaczęły mnie boleć znowu tak jak na samym początku ciąży - powiedział że albo jest to zbliżający się okres - albo - kolejna ciąża - kazał mi zrobić we wtorek bete i w czwartek powtórzyć - więc we wtorek było 57 a w czwartek - 118 UROSŁA - zadzwoniłam do Niego powiedziałam mu o tym - powiedział że to ciąża 🤪 - było tylko raz 😎 zaskoczyłam 😁 a o 1 staraliśmy się z Marcinem ponad 2 lata 😁 w poniedziałek wizyta u mojego lekarza i duphaston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mam nsdzieje ze wszystko gra i daj znac jak juz wyjdziesz ze szpitala.Dzis kolejny sloneczny dzien dopiero po 15h wyjdziemy na spacer maz w pracy 😞i zawsze jak wychodzi do pracy to ja sie budze i juz zasnac nie moge...a co tam u was mamusie.Wczoraj ostatecznie podjelismy decyzje odnosnie imion dla dziewczynki i chlopca o dziwo sie zgadzamy w tej kwestii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka gratulacje z calego serca!! cudownie ze tak szybko sie udalo, no i trzymam kciuki aby tym razem wszystko przebiegalo jak nalezy 😉

Czarna trzymaj sie,na pewno bedzie dobrze tylko sie nie poddawaj i mysl caly czas pozytywnie!

my juz po porannych zakupach, zaraz sie biore za sprzatanie, a po poludniu bedzie relax 🙂 a jutro rano ruszamy znowu do Kazimierza Dolnego, tym razem na caly dzien bo pogoda ma byc jeszcze lepsza niz dzis 😁

milego weekendu mamuski !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka84 napisał(a):
Dziewczynki poszłam do mojego ginekologa w poniedziałek - pytał kiedy po poronieniu przestały mnie piersi boleć - powiedziałam że jakieś 2 tygodnie to trwało, zwróciłam mu uwagę że zaczęły mnie boleć znowu tak jak na samym początku ciąży - powiedział że albo jest to zbliżający się okres - albo - kolejna ciąża - kazał mi zrobić we wtorek bete i w czwartek powtórzyć - więc we wtorek było 57 a w czwartek - 118 UROSŁA - zadzwoniłam do Niego powiedziałam mu o tym - powiedział że to ciąża 🤪 - było tylko raz 😎 zaskoczyłam 😁 a o 1 staraliśmy się z Marcinem ponad 2 lata 😁 w poniedziałek wizyta u mojego lekarza i duphaston

Jeku Moniczka tak się cieszę, jejku wzruszyłam się, Gratuluję, trzymam Kciuki. (U mnie też po poronieniu szybko zaskoczyło.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...