Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 🙂
Czarna i ja rowniez mocno trzymam kciuki za was 🙂 daj znac co u was jak tylko dasz rade 🙂
Meg jakie imiona macie wybrane 🙂? My bedziemy mieli albo Natalke albo Sebastianka 🙂 no chyba ze sie nam jeszcze cos zmieni 😁
U nas ladna pogoda a ja od wczoraj mam jeszcze 5-cio letniego chrzesniaka i daja niezle czadu z moja 😁 aktualnie wyslalam ich na pole z moim co by miec chwile spokoju 🙂
Karlosita zycze udanej wycieczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z racji iz ja jak i moj maz mamy imiona na litere M to nasz dzidzius tez musi miec literke M na przodzie 🙂Dziewczynka Mija a chlopczyk Milan 🙂Stawiam 80%na synka takie przeczucia mnie nachodza...Wlasnie jem obiadek zrobilam pranie poscieli na sloneczku wyschla migiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czrna a co mowia lekarze?Nadal masz plamienia łozysko sie odkleja nadal?kurcze troszke Ci wspolczuje biedna ze musisz w szpitalu lezec ja nie wiem czy bym tak wytrzymala lezec ciagle....3ba sie cieszyc dziewczyny ze znosimy ciaze tak jak znosimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia1988 napisał(a):
Czarna nie wolno sie poddawac 🙂 musisz byc dobrej mysli 🙂 a w ktorym ty jestes tyg?co lekarze mowia?
Meg sliczne imiona 🙂 no i faktycznie koniecznie musi byc na M 🙂
A wy dziewczyny macie juz imiona wybrane?


U nas bedzie Agata lub Adam.

Czarna lez i niepoddawaj sie jak mowisz nawet jak bedzie trzeba lezec plackiem to sie bedzie lezalo byle dzidzius rosnal zdrowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzis chyba mnie moje malenstwo kopnelo 🤪 i moj maz tez to niby poczol 😁 ale czy to nie flaki 😁???normalnie jestem w szoku 🤪 a mowie chyba bo choc to moja druga ciaza to nie jestem pewna 😁 czy to mozliwe ze mnie juz nad pepkiem kopnal? W ktorym miejscu wy czujecie kopniaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka84 napisał(a):
Dziewczynki poszłam do mojego ginekologa w poniedziałek - pytał kiedy po poronieniu przestały mnie piersi boleć - powiedziałam że jakieś 2 tygodnie to trwało, zwróciłam mu uwagę że zaczęły mnie boleć znowu tak jak na samym początku ciąży - powiedział że albo jest to zbliżający się okres - albo - kolejna ciąża - kazał mi zrobić we wtorek bete i w czwartek powtórzyć - więc we wtorek było 57 a w czwartek - 118 UROSŁA - zadzwoniłam do Niego powiedziałam mu o tym - powiedział że to ciąża 🤪 - było tylko raz 😎 zaskoczyłam 😁 a o 1 staraliśmy się z Marcinem ponad 2 lata 😁 w poniedziałek wizyta u mojego lekarza i duphaston

Hoho, ale tempo!!! Trzymamy kciuki bardzo mocno! Piwodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 u nas dzis piekna pogoda wiec zaraz po obiasku pojechalismy do brata i wszyscy razem poszlismy na ponad 2 godzinny spacer do lasu 🙂 dzeciaki byly zachwycone a co sie wyszalaly... 😁 a potem zrobilismy sobie grila 😁 i normalnie dzis po raz pierwszy stracilam kontrole nad hormonami 😮 brat tak mi przez glupote zagral na nerwach ze wylalam na niego szklanke soku 🤨 no sama bylam w szoku co zrobilam 🤪 a brata mina ponoc tez byla bezcenna 🤪 mam nadzieje ze to tylko taki jednorazowy moj wybryk byl 🤪
Karlosita no powiem ci ze juz sama nie wiem czy to dzidzia byla czy nie....niby cos czuje ale czy to to?czuje sie jak pierworodka 🤪
Dudasia nic tylko pozazdroscic wyprawy i pieknych widokow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
Z racji iz ja jak i moj maz mamy imiona na litere M to nasz dzidzius tez musi miec literke M na przodzie 🙂Dziewczynka Mija a chlopczyk Milan 🙂Stawiam 80%na synka takie przeczucia mnie nachodza...Wlasnie jem obiadek zrobilam pranie poscieli na sloneczku wyschla migiem 🙂



haha u nas jest tak samo ....wiec się zastanów ....bo teraz musimy szukać 2 męskiego imienia na M a pomysłu brak a pasuje dać na M bo się może kiedyś poczuć oburzone ....że my mamy na M i Michałek tez......i tak myślę czasem po co było się tak ograniczać 😁 😁 i chyba będzie teraz Miłosz 😉 jak nic się nie zmieni 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
meg27 napisał(a):
Z racji iz ja jak i moj maz mamy imiona na litere M to nasz dzidzius tez musi miec literke M na przodzie 🙂Dziewczynka Mija a chlopczyk Milan 🙂Stawiam 80%na synka takie przeczucia mnie nachodza...Wlasnie jem obiadek zrobilam pranie poscieli na sloneczku wyschla migiem 🙂



haha u nas jest tak samo ....wiec się zastanów ....bo teraz musimy szukać 2 męskiego imienia na M a pomysłu brak a pasuje dać na M bo się może kiedyś poczuć oburzone ....że my mamy na M i Michałek tez......i tak myślę czasem po co było się tak ograniczać 😁 😁 i chyba będzie teraz Miłosz 😉 jak nic się nie zmieni 😉 😜



My juz podjelismy decyzje odnosnie imion pod tym wzgledem nic sie nie zmieni mezowi bardzo podobaja sie owe imionka 🙂poza tym na chwile obecna jedno dziecko nam wystarczy tzn chcemy jedna dzidzie 🙂Nie planujemy dwojki 🙂Wczoraj bylismy w łazienkach ile ludzi a ile mam z brzusiami,wstapilismy do sklepy i jak to ja kupilam 2pary spodenek i szlafroczek dla maluszka nie moglam sie oprzec te ciuszki sa tak cudne,po malu kompletuje ubranka dla naszego szkraba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
rozmawiałam wczoraj z mężem o imionach i niestety nic a nic nie zgadzamy się w tej kwestii
mam nadzieję, że dojdziemy do jakiegoś konsensusu 🙂
Wczoraj przespałam całą niedzielę. Zazdroszczę Wam, że wykorzystałyście pogodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁 co tu dzisiaj taka cisza?? gdzie sie wszystkie podziewacie 😁??
U nas dzis znow super pogoda wiec dopiero teraz wrocilismy z placu zabaw 😁 a rano na zakupach i szybki obiad byl 🙂
Diestel jak samopoczucie? mam nadzieje ze to tylko jednorazowy inceydent byl albo jakies zatrucie...bo to przeciez nie ten trymestr 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam moje drogie:-) Ponad 20km spacer w gorach z dziecmi malymi plus jednym w brzuchu to jednak wykańczające. W sumie satysfakcja jest ale padamy na twarze. Jutro ostatni dzien ale musimy teraz porzadnie odpoczac.
Dzisiaj czulam ruchy na wysokosci pępka (specjalnue dka Asi analizowalam). Wieczorem, jak bedzie najmicniej czuc, jeszcze raz poanaluzuję. Wczoraj byl tylko dol brzucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkich 🙂
widze że Likend w wiekszości udany u nas również spędzony na świeżym powietrzu
byłam dziś na wizycie dzidzia waży już zawrotne 100 g 🙂 za dwa ty znowu wizyta a wiec 14 jeszcze przed swietami z wynikami znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho!

Czarna trzymam kciuki!!!

Dudasia zazdroszczę wypadu w góry i podziwiam kondycję. Takie trasy pieszo to dla mnie jakaś abstrakcja. Jestem cieniasem pod tym względem 😉
Asiunia fajnie, że czujesz już swojego dzidziusia 🤪

Diestel współczuję takiego samopoczucia. Oby to było jednodniowe.

tigger kawał człowieka już 🙂

U nas weekend przeciągnął się aż do poniedziałku. Jak zwykle moc wrażeń i świetnej zabawy. Ja dodatkowo dzisiaj miałam z córką cały dzień tylko dla nas, więc byłyśmy na obiadku,w kinie, na placu zabaw, na lodach i małych zakupkach 😁. Teraz już W śpi i mam chwile na oddech ale padam na twarz. Jednak w ciąży wszystko mnie podwójnie męczy.

Ja jeszcze nie czuję ruchów maleństwa a codziennie uparcie się wczuwam w \\\\\\\\\"nasłuchiwanie\\\\\\\\\" ale na razie nic z tego. Trzeba poczekać.

Co do imion to my mamy aż za dużo takich, które nam się podobają, więc ciężko będzie wybrać jedno 🙂 Ja nawet nie pomyślałam w pierwszej ciąży, o innym imieniu dla córy a też mamy z mężem oboje imiona na M. No ale jak jeszcze nie byłam w ciąży wiedziałam jakie imię będzie nosić moja córka 😉 Ale faktycznie fajny pomysł z tym, że cała rodzinka ma imiona zaczynające się na tę samą literkę 🙂

Jutro jadę robić badania i tego najbardziej nie lubię. No ale mam wizytę w najbliższy poniedziałek, więc muszę je mieć.

Spokojnej nocy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez dzis wykonczona jestem...ide juz spac dzis latalismy po sklepach i nogi odmawiaja mi posluszenstwa ba dluzsza mete....Ja za 13dni wizyta w koncu po 5tyg od ostatniej 🙂Mam nadzieje ze nasz szkrab tez juz swoje wazy na 17tc...Milej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...