Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do smakow to ja mam calkiem inaczej jak w pierwszej ciazy wiec wedlug przesadow ma byc chlopak....no i juz klka osob mi powiedzialo ze wygladam ze bedzie chlopiec...i tez calkiem inaczej niz przedtam 🙂 ale nasza czarownica wywrozyla mi inaczej i szczerze mowiac to chcaialabym zeby to jej slowo sie sprawdzilo 🤪 bo mowia tez ze kazda ciaza inna...kurcze jak daleko do tego czwartku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka napisał(a):
Asiuniu nie przejmuj się ja też mam swoje cudowne 160 i jakoś nie narzekam. Kocham szpilki i tego trzymać się będę. A małe jest piękne. hehe


Też kocham obcasy i mojego wysokiego męża hehe. Ja tam myślę że każda z nas jest jak modelka, teraz w modelingu nie ma granic, wszystko jest piękne, gdy o siebie dba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia1988 napisał(a):
dziewczyny jak was czytam to az mi glupio ☺️ ja to przy was kurdupel na dodatek gruby kurdupel 🤪 bo ja mam 160cm i 72kg 🤪 albo juz nawet wiecej 🤪 a zaczynalam z 69 ☺️


to podobnie jak ja .... 😉 jak czytam te 40+ 50+ to maskara 😮 ....nie załamujcie ciężarnych 😜 😜 48 to ja na studniówce ważyłam....aż nie chcę pisać ileeeee lat temu..... 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Lagunka napisał(a):
Asiuniu nie przejmuj się ja też mam swoje cudowne 160 i jakoś nie narzekam. Kocham szpilki i tego trzymać się będę. A małe jest piękne. hehe


Też kocham obcasy i mojego wysokiego męża hehe. Ja tam myślę że każda z nas jest jak modelka, teraz w modelingu nie ma granic, wszystko jest piękne, gdy o siebie dba.


i tego się trzymajmy 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no marika toz to istny sukces 😁 zwalczylas skleroze, BRAWO!
🙂 oby wyniki byly tez na oklaski 😉

dzis Meg ma wizyte takze czekamy na newsy,

Pogoda wciaz tragiczna, szaro buro i mokro, ale i tak ma doskonaly humor bo gardlo dzis juz lux i katar minal wiec zaczynam funkcjonowac normalnie, z tej okazji jutro w dzien pojade sobie na zakupy nowych ciuszkow 😎
Juz mnie dobija siedzenie w domu wiec jutro biore od meza fure i ruszam w miasto 😁


A z ta waga..to ja przy moim wzroscie najlepiej sie czuje wlasnie w granicach 53-54 kg a teraz to juz nie staje na wage bo ciaza to ciaza.... walka z kilogramami zacznie sie od jesieni albo raczej od zimy 🙂
Kazda z nas ma na pewno inna budowe ciala i taki juz nas urok, jedne wyzsze, drugie nizsze, jedne szczuplejsze od drugich ale grunt to dobrze sie czuc w swoim ciele, a jesli jest inaczej to ruch ruch ruch i jeszcze raz ruch to zawsze robi dobrze nie tylko na cialo ale przede wszystkim na umysl !
silownia lekiem na cale zlo, choc wiem ze majac dziecko jest to trudne logistycznie a przy dwojce to juz w ogole 🙂 Jednak ja juz zapowiedzialam mezowi ze przy dwojce dzieci to bedziemy mieli uklad nastepujacy : on rano silka przed praca, a wieczorem bedzie siedzial z dziecmi a ja wtedy na pakernie i jakos to pogodzimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo marika ze udalo sie oddac siuski 🙂 🙂::Karlisita przygotowany widze macie plan opieki nad dziecmi plus zajecia dla Was...podoba mi sie.Ja dzis jade na zakupy jakies a potem do gina ale powiem Wam ze dzis mnie mdli co nie zjem to mdlosci ehhhh myslalam ze to juz za mna...Pogoda ponura paskudna nic sie nie chce...dzis poczulam pykniecia o 6h a potem zasnelam znowu a glodna taka wstalam ze szok...ja bym chciala tak przytyc te 10kg gora 12kg nie wiecej ale zaplanowac tego sie nie da...poki co 4kg mam do przodu po porodzie wezme sie za siebie a i chce kupic pas poporodowy kolezanka stosowala i po 2msc brzuch plaski ona miala wskazania od lekaza 3ba zaopatrzyc sie w to.Przeczytalam ta ksiazke porod polog ciaza i tam pisali zebysmy pamietaly kiedy czulysmy pierwsze ruchy dziecka do tego dodajemy 20tyg i wychodzi kiedy dzidzius opusci nasz brzuszek i pokaze sie swiatu...Zapytam sie ginekolozki dzis czy to mit czy prawdy cos w tym jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Meg, ja też słyszałam o tym, że trzeba zapamiętać w którym tygodniu były pierwsze ruchy i wtedy dodaje się te 20 tygodni ale to ponoć tak się obliczało kiedyś, jak jeszcze usg się nie robiło. wiesz, przyjęło się że pierwsze ruchy czuję się k 20 tygodnia ciąży. ja czułam w jakimś 16 tygodniu, to wychodzi na to, że urodzę w 36. tak troche dziwnie. ale zapytaj się!!! ja się zapytam jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Meg, ja też słyszałam o tym, że trzeba zapamiętać w którym tygodniu były pierwsze ruchy i wtedy dodaje się te 20 tygodni ale to ponoć tak się obliczało kiedyś, jak jeszcze usg się nie robiło. wiesz, przyjęło się że pierwsze ruchy czuję się k 20 tygodnia ciąży. ja czułam w jakimś 16 tygodniu, to wychodzi na to, że urodzę w 36. tak troche dziwnie. ale zapytaj się!!! ja się zapytam jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!

Jeju ile naprodukowałyście 🙂 Fajnie się czyta takie pełne pozytywnych emocji posty 🙂

Ja mam chwilkę na napisanie. Jesteśmy u moich rodziców bo córa była na weekend i tak ładnie prosiła, żeby jeszcze zostać, że nie umieliśmy odmówić. Szkoda tylko, że taka pogoda paskudna.

Powiem Wam, że jestem pewna, że wrześniówki są najzgrabniejszym i najładniejszym forum na brzuszku 😜 Ja trochę popsuję statystyki bo mam 165cm wzrostu a waże już 61 kg. ☺️

Zona tabelka super!! Robi się kolorowo.

Karlosita sukienka piękna!! Ja też chętnie taką bym założyła ale ja jestem z tych białolicych i bym się zlała a uwielbiam jasne kolory.

Czas na śniadanko. Czuję się normalnie jak dziecko. Mamusia mi herbatkę i kanapeczki pod nos podstawia hehe tak to ja mogę codziennie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne zapytam mam tyle pytan obym nie zapomniala...mi wychodzi ze w 38tc...ciekawe...A wczoraj wypowiadal sie ginekolog ze na rynek wchodza nowe implanty antykoncepcyjne...slyszalyscie????Metoda ta polega iz lekarz wstrzykuje ci 4cm rurke cieniutka z progesteronem i estrogenon w ramie w znieczuleniu miejscowym antykoncepcja trwa 3lata po tym czasie wymienia sie implant badz jak ktos planuje ciaze usuwa.Skutki uboczne nieregularne miesiaczki poki co brak zaciazonych stosujacych ta metoda.Cena 420zl.Zapytam sie lekarki co o tym sadzi choc ona nie przepisuje tabletek ani zadnej antykoncepcji ale moze cos jej sie obili o uszy w tym temacie...Zaciekawila mnie ta metoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
mam pytanie odnośnie bólu kręgosłupa. Od kilku dni boli mnie kręgosłup a raczej w środku pośladka, ból promieniuje do kolana i w górę. Boli cały czas. Szału już prawie dostałam z tego powodu.
\'Boli Was również kręgosłup? Proszę o jakieś porady
Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOOliwia napisał(a):
cześć
mam pytanie odnośnie bólu kręgosłupa. Od kilku dni boli mnie kręgosłup a raczej w środku pośladka, ból promieniuje do kolana i w górę. Boli cały czas. Szału już prawie dostałam z tego powodu.
\\\'Boli Was również kręgosłup? Proszę o jakieś porady
Dziękuję


mnie w ogóle nie boli kręgosłup, więc nie wiem 😞 ale może to jakiś nerwoból? od kiedy cie tak boli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten piękny deszczowy poranek.
PIĘKNY ponieważ moje dziecko zaszczyciło mnie w końcu swoim dotykiem nie wiem czy to rączką nóżką cz główką. Kiedy leże i mówię do maleństwa kopnij mamusie. Mój mąż ma ubaw- śmieje się ze mnie że szerzy się patologia.
Czyż dzisiaj nie jest pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie czasami pod wieczór boli w odcinku krzyżowym, podobno jest to normalne bo miednica się rozszerza. Coś takiego gdzieś przeczytałam.
Tylko Oliwia tak jak piszesz Ciebie boli dość mocno i często. A kiedy masz wizytę u gina?? Najlepiej byłoby mu to zgłosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka raczej tutaj ortopeda jest potrzebny nuz ginekolog.Do mojego meza przychodza kobiety w ciazy i skarza sie na bole w okolicy kregoslupa zaleca cwiczenia ale na twoim miejscu udalabym sie do specjalisty.Mnie poki co kregoslup nie boli ale im wiecej tyg bede miec to bol pewnie sie pojawi.Mozesz powiadomic gina ale to nie jego dziedzina i powinnas udac sie do ortopedy.Tyle moge Ci pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...