Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 jak tam obżarstwa świąteczne?
jeju, oglądałam wczoraj dziecko rosemary. nie polecam oglądania w ciąży 😁 bardzo lubię ten film i jakoś tak przypadkiem z K włączyliśmy. miałam taaaakie koszmary!!! .. a już widziałam go kilka razy wcześniej, ale dopiero teraz w ciąży jakoś do mnie dotarł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też w podróży dopiero teraz mamy chwilę posiedzieć w domu, mąż się pakuje, Mati okupuje klocki Mula z IKEA. W nocy do Częstochowy odwieść mężusia. W czwartek wizyta z USG.
Jutro będę uzupełniać tabelkę. Proszę o cierpliwość.

KarlositaBB gratuluje udanych przedświątecznych zakupów. Piękna rocznica w czerwcu będzie 5 lat. U mnie 4 rocznica ślubu w grudniu, a razem 11 lat. Polie więc wychodzi że pobraliśmy się w wieku 23 lat i tak na marginesie to była 7 rocznica naszego związku.
Primadonna nie martw się to wrażenie szybko minie. Zgadzam się z Karlosita będziesz czuła, że dzidzia była z Tobą od zawsze.
Polie nie martw się różnicą wieku, u koleżanki taka jest, a on jest cudownym tatą bo mają synka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂

święta święta i po świętach 😁
podjadlam nieco za duzo wiec jutro dzien oczyszczania - czyli duzo warzyw i wody zeby sie lepiej poczuc.
Na podsumowanie swiat udalismy sie do parku w Konstancinie, boska pogoda, pieknie zielono cud miod orzeszki normalnie 🙂

zona ja tez w czwartek wizyta z usg takze juz niedlugo 🙂
Milego wieczorku dziewczyny.

Pozdrowionka
K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis bylismy w Zoo pogoda idealna,sloneczko,cieplutko .Co do obzarstwa to jem na co mam ochote w sumie co 2h musze cos przekasic wiec nie czuje bym jadla wiecej niz na normalnym dniu..Jutro zalatany dzien nas czeka .Swieta,swieta i po swietach....pozdrowki mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzusie 🙂 u nas tez swieta przelecialy tak szybko ze nie wiem 🙂 wczoraj caly dzien byl u mnie brat z zona i brat meza...i tak poimprezowali ze dzis wszyscy zdychali 😁 jak milo popatrzec na kogos na kacu 🤪 a dzis z kolei my na obiad pojechalismy do brata i rodzicow i po swietach 😁
Poli na zgage ja pilam mleko i to w ogromnych ilosciach jesli oczywiscie lubisz mleko....albo migdaly tez pomagaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,

marika ja robie usg idealnie na koniec 20 tyg czyli za 2 dni.
Jutro jade zwiesc mocz i zrobic morfo zeby na czwarteczek byly wyniki. dawno mnie nie kłuli - mam nadzieje ze krew wyjdzie ok.

jejku ale dzis cieplutko, poszlam do rossmanna pieszo ale sie przecenilam bo z dwoma siatkami wracalo mi sie juz dosyc ciezko przy takiej slonecznej pogodzie. jakos sie udalo dotrzec ale mokra bylam jak piesek i odrazu zimny prysznic sytuacje uratowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was poświątecznie:-) Rano wizytę mialam. Wszystko w najlepszym porządku i potwierdzona plec:-) Lekarz mowi, ze nie ma innej opcji, dziewucha jak nic:-) Polowkowe mam za 2 tyg a za 3 robie 3d i jeszcze wizytę kontrolną bo to przed urlopem.
Dzisiaj zalatwilam sobie plecy na amen. Funkcjonuję na czworaka.. Wlasnie kombinuję co zrobic bo nie jestem w stanie zajac sie dobrze dziecmi. :-(:-(:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia no to gratuluję 100% dziewuszki 🙂 bidulka jesteś z tymi plecami 😞 ja też miałam takie bóle pleców w okolicach kości krzyżowej, na szczęście ból zelżał na tyle że mogę funkcjonować w miarę normalnie 🙂 dziewczyny a co sądzicie o pogrzebach? możemy w nich uczestniczyć? zbyt duży stres jak dla nas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Meg dokladnie nie szalej 🙂 ja tez mysle zaczac kompletowac ubranka w lipcu...musze jechac..zniesc kartony...poprzebierac...i jakos wcale mi sie do tego nie spieszy bo nie mam gdzie tego trzymac narazie a jak juz bede wybierac rzeczy to tak na pol roku minimum...
Dudasia gratuluje coreczki 😁 super ze juz masz potwierdzone 😁
Diestel jezeli chodzi o pogrzeby to ja poki co to nie musialam isc...i uwazam ze jezeli to pogrzeb jakiejs osoby nam nie bliskiej to raczej odpuscic...ale jezeli to ktos bliski to ja bym poszla...moja kuzynka byla w ciazy jak nasz wujek zmarl i byla na pogrzebie i urodzila zdrowe dzieciatko....i wszystko bylo ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz zaszalalam ,dopiero wrocilismy do domku...kupilam kolejne ciuszki tym razem sukieneczki i czapeczki ale ubrankom mowie stop ma juz tyle ze hej 🙂pojechalismy zobaczyc lozko do sypialni przed zamowieniem chcielismy zobaczyc i wymiana opon....ponad 6h masakra a pogoda cieplutka jak na lipiec za goraco....w koncu moge odpoczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel napisał(a):
Dudasia no to gratuluję 100% dziewuszki 🙂 bidulka jesteś z tymi plecami 😞 ja też miałam takie bóle pleców w okolicach kości krzyżowej, na szczęście ból zelżał na tyle że mogę funkcjonować w miarę normalnie 🙂 dziewczyny a co sądzicie o pogrzebach? możemy w nich uczestniczyć? zbyt duży stres jak dla nas?


Ja byłam na pogrzebie. Ale podobno jest z tym jakiś przesąd związany, że kobiety w ciąży nie powinny chodzić na pogrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia gratuluje! w piatek planuje segregowac ciuszki i naszykuje dla Ciebie karton tak wiec po weekendzie nadam do Ciebie pake 😉
Meg to jak Ty tak szalejesz z tymi ubrankami to zastanawiam sie czy mam dla Ciebie tez wkoncu rezerwowac czesc garderoby po Sandrze? 🙂 bo jak masz juz tak duzo to daj znac wowczas calosc powedruje do Dudasi.

Diestel ja bym raczej odpuscila pogrzeb w ciazy...tez slyszalam o przesadach, a po za tym poprostu to jest zbyt duzy stres wg mnie.
Wyjatkiem bylby pogrzeb najblizszej z rodziny osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...