Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie tak to jest z tymi wszystkimi kosmetykami dla dzieci 🙂 ze jednym pasuja a innym nie 🙂 ja przy Lenie tez wszystko przetestowalam 😁 a byl czas ze nawet doktorka przepisywala mi specjalna masc na odparzenia i zakladalam pieluchy tetrowe bo tak mi sie odparzala 😞 takze roznie to bywa 🙂
Dudasia a to my mamy rodzine w Ludźmierzu (w zasadzie nie daleko Was choc blizej do Zakopanego) i tam sie wybieramy ale niestety dopiero na przyszly weekend bo teraz ich nie ma w domu...ale ja cie podziwiam ze jeszcze masz sile po gorach chodzic 🤪 ja tam jade sie wylenic 🤪 i co najwyzej na krupowki sie wybrac 😁
A jezeli chodzi o te plamy co macie na buzi to chyba wam maluszki na watrobe uciskaja i dlatego te plamy...bynajmniej moja kolezanka tak miala...ja na szczescie nie mam nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale to nie są takie plamy właśnie jak od wątroby, moja mama przy każdej ciąży miała taką plamkę pod okiem przez ucisk na wątrobę. ja mam po prostu głupie piegi, a w ciąży jestem na nie bardziej narażona i już nie wiem co robić by mi nie wyskakiwały !
jutro najprawdopodobniej przyjdzie mi wózio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, czy któraś z was się orientuje czy zwolnienia lekarskie mogą się nakładać? chodzi o to, że mam zwolnienie do 28ego lipca a wizytę u ginekologa 23ego, a okazało się że mama Kuby wynajmuje domek nad jeziorem i bym sobie pojechała jakoś na parę dni ale nie chce mi się wracać żeby mi zwolnienie wypisała doktorka i się zastanawiam czy mogę ją poprosić żeby mi wypisała je 23ego jak będę na wizycie.. czy to robi zusowi jakąś różnice?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Kolejny upalny dzien za nami a przed nami....kolejna upalna noc 😞 co dla mnie znaczy- bezsenna 😞
Jutro znów zabiegany dzien...tym razem parapetowka bo ludzie sie nie mogli doczekać, jeszcze tam nie mieszkamy ale oczywiście pytan milion kiedy, kiedy, wiec nie mieliśmy wyjścia. Zła jestem bo w ten upał będę nie do życia 😞
Co do soli fizjologicznej to ja tak jak dudasia nie zwracałam uwagi na firmę ale kupowałam w takich jednorazowych właśnie 5ml opakowaniach całe pudła i do tego gaźiki jałowe pakowane po 2 szt i codziennie oczka czyscilam profilaktycznie ponad rok albo i dalej....ogólnie tego szło dużo bo do rożnych rzeczy sie przydaje 🙂
Kapalismy codziennie i nadal tak zostało... Od urodzenia mamy taki rytuał wieczorny i sie tego trzymamy. Wiadomo u takiego noworodka do roku około ten rytuał zajmuje spoooro czasu ale jest bardzo pomocny tak jak pisze Karolina 🙂
Co do spirytusu do pepuszka my uzywalismy Leko. To sa takie maleńkie chusteczki nasaczone spirytusem. U nas sie sprawdziły i my przy każdej zmianie pieluszki przemywalismy i pepuszek szybciochem odpadł zagojony.
Lagunka gratulacje dla przyjaciółki! Ja tez bym od swojej taka nowinę chciała usłyszeć w końcu 🙂
Primadonna gratuluje udanej wizyty i współczuje rwy:/// oby szybko dopuściła!
Polie a nie może ci po prostu wypisać z inna data...albo dać pielęgniarce puste ale podpisane i by ci wypisali pózniej?
A czy któraś z Was używała może takiego automatycznego aspiratora do noska? Bo my mamy złe wspomnienia z fridą i wynalazlam, ze sa takie na baterie i sie zastanawiam czy może byłby lepszy...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ona jest za bardzo konkretna i dokładna by nie zrobić czegoś do końca 😁 a zwolnienie można napisać 3 dni wstecz albo 1 do przodu. więc może nie będę kombinować tylko sobie przyjadę po nie po prostu.

strasznie duszno się teraz u mnie zrobiło. padał deszcz przez chwilę i było tak przyjemnie a teraz znów duchota!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, ale się rozpisałyście od wczoraj 🙂 ja już mam wózek! dzisiaj odebraliśmy! jest śliczny- nie mogę się na niego napatrzeć 🙂 teraz czekamy na łóżeczko. Ja do pępuszka mam octanisept, a w razie w będę się posiłkować spirytem salicylowym. Kubuś przez cały dzień daje czadu, baaardzo się wierci, na szczęście nie jest to dla mnie bolesne 🙂 moje ciśnienie bez zmian, przed ciążą i teraz jest takie samo 90/60. pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama jedzie nad morze a Kuba ze mną 😞 jakoś to zorganizuje 🙂 jej obudziłam się dziś o 4 i przez 2 godziny nie mogłam zasnąć.. Jak chciałam wstawać to mnie dopiero zmoglo i wstałam przed chwila. Tak mnie mały uciska na żołądek i jelita ze boli mnie brzuch i mam zaparcia.. Muszę pojesc śliwek.
Ciekawe czy mi dziś kurier przyjdzie.. Były jakieś problemy że kod pocztowy nie ten co trzeba więc w końcu podałam kod do bloku obok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marrtini jak mnie wkurzają tacy pieczeniarze! Tylko się gościć u kogoś, oczywiście w dupie mieć to, że możesz nie mieć ochoty na szykowanie....
Polie zwolnienie możesz odebrać po powrocie, a księgowość to rozliczy z delikatnym poślizgiem. Trudno... 🙂
Diestel wrzuć zdjęcie wózka!
Spałam 12 godzin i czuję że mało, ciężko się z tym bólem w nodze ułożyć wygodnie, jeszcze wstawanie siku 70 razy na godzinę.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzi o to że ja jestem zatrudniona u mojej mamy- tzn jestem współwłaścicielem jej agencji reklamowej i ja się nie znam na tych papierkach wszystkich 😁 więc wolę wszystko w terminie zanosić.

Mi też się sto razy na noc chce siku !!! :/ a w ogóle dzisiaj obudziła mnie krew lecąca z nosa.. poszedł mi taki jeden strumień i tyle. dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Primadonna no właśnie...Jakos nikt chyba nie pamięta, ze mam 4 latke i jestem w ciazy...totalna ignorancja...no ale jak ni teraz to nie wiem kiedy.
No a ja juz od 6 na nogach...teraz mi sie spać chce a w nocy nie moge:/ Przyjechałam po moja mamę do pomocy bo przeciez ja sama tego nie ogarne 😞 W dodatku Wu zrobiła awanturę, ze ona nie idzie do przedszkola i z nią sie jeszcze bujam bo mi jej szkoda było... O jezu to bedzie ciężki dzień...

Życzę chociaz Wam miłego dnia 😘

Ah no i Diestel i Poli pokazujące bobowozy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko obczaję jak to się robi i wrzucam zdjęcie furki Kubusiowej 🙂 no i dzisiaj kurier przywiózł łóżeczko! już się nie mogę doczekać aż go złożymy! a właśnie apropo łóżeczka to macie już rozłożone? bo już dzisiaj jak się pochwaliłam usłyszałam od jednej koleżanki że absolutnie nie rozkładać jeszcze tylko otworzyć paczkę żeby zapach wywietrzał tak samo materac... zabobony.... ja nie wierzę, a Wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli to super ze juz masz wozek...nasz stoi 3miesiac w pudle jeszcze nie jest zlozony ale zamierzam w przyszlym tygodniu z mezulkiem wziac sie za niego...Co do lozeczka to stoi juz miesiac zlozone z posciela etc...w zadne zabobony nie wierze...Jak macie fotki to dajcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie fajny wózek 🙂

torba jeszcze nie spakowana dopiero listę szykuję........ 🙂 ja kupuję do pępka Octanisept 🙂 i po CC mi tez się przyda

muszę kupic jeszcze jedną jakąś koszulę do karmienia jakieś linki do ładnych polecacie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na allegro znalazlam koszule rozpinane do karmienia...Diestel wiem ze tutaj zeby dac fote to trzeba sie namachac 🙂ja zarejestrowalam sie przez photobucket tam lafuje zdjecia a potem tutaj nie wiem jak inne mamusie wstawiaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też właśnie przez photobucket wstawiam, jak wgrasz zdjęcie to potem na nie klikasz, kopiujesz link i jak tutaj piszesz posta to obok pogrubienia, kursywy i podkreślenia jest taki obrazek, klikasz na niego i wklejasz ten link z photobucket 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel- taki ładny, marynarski 🙂

mojej mamie się mój wózek nie podoba, uważa że jest wiejski i ciężki i że ona takiego wózka by nie kupiła swojemu dziecku i każe mi go sprzedać i kupić nowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...