Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jej, to była straszna noc.. Nie dość, że mi się regularnie brzuch spinał co ok 5 min to jeszcze mnie chwytał taki dziwny skurcz w tyłku, i już schizy, że to może bóle krzyżowe. Na szczęście jakoś zasnęłam ale młody źle spał i się budził co chwilę więc jestem padnięta... Ja niewiem kiedy ja się wyśpię 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stronka www.babymarket.eu. Ja dzis mialam przespana noc lecz wieczorem znowu bol podbrzusza I nospa I zasnelam z lzami w oczach.Bo juz mam dosc zyje jak emerytka ciagle cos mnie boli spadek zelaza kolatanie w glowie inne zycie wczesniej prowadzilam pocieszam sie ze jeszcze 3gora 4tyg...chce zyc normalnie bez tych boli ciaglych.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja wczoraj byłam u gina. pobrał mi wymazy, stwierdził, że nie powinnam wcześniej urodzić bo wszystko jest tak jak być powinno, więc jestem w kolejce na połowę września. Kuba waży 2253g i pomachał mi rączką na ekranie 🙂 no aż się pobeczałam takie to słodkie było 🙂 u mnie pogoda znowu sprzyja! jestem zachwycona! dzisiaj zaczynamy weekend, jedziemy do żywca na cały weekend a w przyszły weekend mamy rocznicę ślubu i jedziemy do zamku czocha na calutki weekend 🙂 to nasze takie chyba ostatnie podrygi weekendowe we dwójkę 🙂 miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja wczoraj byłam u gina. pobrał mi wymazy, stwierdził, że nie powinnam wcześniej urodzić bo wszystko jest tak jak być powinno, więc jestem w kolejce na połowę września. Kuba waży 2253g i pomachał mi rączką na ekranie 🙂 no aż się pobeczałam takie to słodkie było 🙂 u mnie pogoda znowu sprzyja! jestem zachwycona! dzisiaj zaczynamy weekend, jedziemy do żywca na cały weekend a w przyszły weekend mamy rocznicę ślubu i jedziemy do zamku czocha na calutki weekend 🙂 to nasze takie chyba ostatnie podrygi weekendowe we dwójkę 🙂 miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spałam dziś w miarę dobrze oprócz tego że się budziłam na siku z 10 razy.
kupiłam w końcu te szafki do kuchni i się w sklepie z 3 razy z kubą pokłóciłam 😁 on chciał jasne ja ciemne aż w końcu mój tata znalazł na górze jasne na dole ciemne ! i te wzięliśmy !!! jej jak ja się za nim stęskniłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, przynajmniej wuesz, ze niedlugo sie skoncza te mdlosci. W pierwszym trymestrze mialam wrazenie, ze to sie nigdy nie skonczy i bede haftowac calą ciązę.
Agucha, widzę, ze przepowiadające skurcze Ciebie tak dopadają jak i mnie. Nie zazdroszczę. Moje byly tak silne, ze juz w blpkach startowych do szpitala stalam;-) Taraz powinnam sie relaksowac a z najstarszym zaczely sie cyrki w przedszkolu. Placze calymi dniami a to nie na moje nerwy. Najgorsze, ze nie wiemy co mamy robic. I tak sobie placze od rana na ten temat :-( Przynajmniej noc mialam ok - chociaz tyle.
Meg dzieki za linka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia starszaki nasze chyba wyczuwaja nadchodzace zmiany i stad te kaprysy.
Moja Sandra to samo...codziennie jest cyrk przed wyjsciem do przedszkola, nie chce sie ode mnie odkleic i tylko mama i mama, a wczesniej lgnela wrecz bardziej do taty niz mamy 🙂
I w kolko mowi "Antoś w brzuszku" ale to co chwila..i niby sie cieszy i wyczekuje braciszka ale na pewno i zazdrosc juz sie zbliza wielkimi krokami..
Boje sie co to bedzie po porodzie skoro juz teraz Sandrucha sie taka placzliwa i marudna zrobila a jeszce kilka tygodni temu byla mega wesolym dzieckiem ktore z radoscia szykowalo sie do przedszkola i mahala mi grzecznie na pozegnanie bez zadnych placzow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, uspokajam sie. Wyslalam meza zeby zobaczyl jak syt w przedszkolu wyglada i ponoc Bartek juz sie super bawil z dziecmi i luz. Pogadal z paniami i jestem spokojniejsza. Za to juz sie nie pisze na odprowadzanie do przedszkola. Chyba dzieci wyczuwają, ze matki ciezarne są jakies bardziej wrazliwe i probuja to wykorzystac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie.
Ja Sanrusi tez nie odwoze. Lukasz zawsze ja odprowadza, a ze mna ma pozegnania wystarczajaco trudne w domu a jakbym tam byla to by byly istnie dantejskie sceny.
Nasza Duska ogolnie w przedszkolu jest grzeczna i nie placze w dzien za nami. Panie mowia ze jest radosna i ladnie sie bawi z dziecmi i jest aktywna na zajeciach. Jedynie te poranki sa takie trudne a pozniej jak juz sie rozkreci to zabawa do popoludnia na calego 🙂 A placze zaczynaja sie pozniej pod wieczor jak sama nie wie czego chce i wszystko jest na nie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
hej jak sie czujecie wrzesnioweczki?
Polie masz termin zaraz po mnie jak sie czujesz? Ja moglabym juz tego 15 urodzic ale watpie by mala chciala tak szybko wyjsc. Brzuch wysoko, zero jakichkolwiek objawow a u ciebie?


mi brzusio opadł, szyjka skrócona i mięciutka ale rozwarcia nie ma. na ktg skurcze mi wychodzą jakieś. no ja mam nadzieję, że jakoś za tydzień, dwa urodzę...

koleżanka mi powiedziała że te wymioty pod koniec ciąży to stąd że organizm się oczyszcza, gorzej jak biegunka do tego dojdzie 😁

dziewczyny nie wiecie czy w ciąży można stosować altacet?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli z tego co wiem to chyba nie powinno się stosować takich masci w ciąży ale niby to lekarz decyduje... Widzisz jaki kompromis z meblami 😉 i wszyscy zadowoleni.
U mnie dziś samopoczucie takie sobie bola mnie nogi strasznie i są nabrzmiałe 😞 do tego zauważyłam dzisiaj ze brzusio mi się obniżył, ciekawie co lekarz powie za dwa tygodnie w sumie to chciałabym zeby juz mały wyszedł z brzuszka bo ciężko mi się ruszać i mam dosyć tej ouchlizny na ciele 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pani w aptece powiedziała że altacet można tylko uzarinu i tam czegoś nie 😞 więc nie wiem 😞 a już sobie posmarowałam i mam wyrzuty sumienia.. ale zrobię sobie kompres z octu... bo mam tą stopę tak spuchniętą że masakra!!!

tlenek niech maluszek jeszcze nie wychodzi! daj mu z dwa tygodnie jeszcze!!! żeby ciałka nabrał !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odebralam wyniki Gbs ujemny...kurcze wyniki mam idealne a czuje sie do bani...troche lepiej sie czuje ale jak dluzej stoje to zaczyna mi kolowac w glowie, kiedy to minie ciagle faszeruje sie lekami...weekend szykuje sie upalny I to chyba ostatnie dni takie z wyxokimi temperaturami....bedzie nam sie dobrze rodzic w chlodzie...
Mi maz mowi ze zadnych masci stosowac nie wolno...rzepa mnie bolala I juz chcialam sie posmarosac to nakrzyczal na mnie...moj obwod brzuszka 93cm extra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu Madzia to ja tą maść już szybko odkładam gdzieś! mam nadzieje że po jednym razie nic się nie stanie !!!!
a co do brzuszka to niektórym się w ogóle nie obniża 😁 ja natomiast słyszałam że u pierworódek 2-3 tygodnie przed porodem a u wieloródek wcześniej!
moja koleżanka jest już tydzien po terminie, żadnych skurczy, nic, ktg idealne! pojechała na wywołanie porodu właśnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu mam dość... Czuje się jak stara baba, tak mnie boli picza i okolice, na placu zabaw nawet do piaskownicy nie mogę wejść bo nogi nie podniosę, do wanny niedługo mnie trzech będzie wkładać... Poprostu masakra. Jestem właśnie na placu z synkiem i się zastanawiam jak wrócę do chaty bo ruszyć z ławki się nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli nie panikuj zapewne nic sie stanie.....musisz wytrzymac I bierz paracetamol wiem ze to nie to samo co masc ale coz my kobiety musimy sie posiecac 🙂mi tam brzusio zapewne sie nie obnizy mala ciagle glowe do gory pcha I nozkami macha dosc regularnie.....jak oni mi ja wyjma to moj brzuch ciekawe jak bedzie wygladac podobno macica przy cc tak samo szybko sie obkurcza jak przy sn ....w poniedzialek dowiem sie co powie lekarz juz nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...