Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojjj tak, mało nas zostało 🙂
Czuję, że ostatnia będę 😁 Młoda mnie testuje 🙂
A co najdziwniejsze, była już tak nisko a teraz czuje ją coraz wyżej. Te jej syrki. W poniedziałek będę wiedziała, co i jak.
Ale żyję nadzieją, że jutro wyjdzie. Tak, jak powinna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, zostaje nas coraz mniej ... ciekawe która z nas pójdzie następna?? mi czop dalej odchodzi, ile to może trwać?? Aga powodzenia! ja sprzątam i gotuje, może coś przyspieszę 🙂 moja mamcia przyjeżdża do nas na weekend 🙂 i śmiałyśmy się z mamą że pewnie się ruszy jak ona przyjedzie 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zaległam na kanapie 🙂 popijam miętkę i czekam... mąż pojechał auta szukać 200km od domu. A ja od rana miewam pobolewanie podbrzusza. Nie silne, ale odczuwalne. Trwa dość długo, jakieś 5-10 minutek i odchodzi. Nie jest regularne. Jakaś wzmożona wydzielina, ale to nie wody. Maja jakaś spokojna, ale jak już ją czuję to dość boleśnie. Boli mnie kość ogonowa, ale nie w krzyżu. Rano nawet biegunka była, ale już spokój 🙂
Ale pewnie to i tak nie to... ale już jest bliżej niż dalej. Więc to norma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powoli wymiękam...
Teraz już nawet na piłce nie wyrabiam, prysznic nic nie daje,,, leżę na lewym boku i płakać mi się chce jak pomyśle, że za jakieś 3 minuty kolejny skurcz ;(
nie wystraszcie się dziewczyny, ja poprostu mam bóle krzyżowe, najbardziej boli mnie przy nich dupa a fakt, że tak wolno to idzie mnie jeszcze dobija... Zaraz będę błagać o cesarke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha mam nadzieje, ze walczysz!!!
Czekamy na dobre wiesci!
Dziewczyny relaksujcie się, odpoczywajcie - te ktore mogą:-) Ja co pribuje sie zdrzemnac to ktos cos chce od nas, to szczepienie, to badanie, to obiad, to kupa obudzi Karolkę. I tak podsypiam po pare minut.
Cudownie jest znowu miec takiego maluszka:-)

Polie skad podejrzenie o alergie na mleko? Sprobuj z tym hypoalergicznym i poobserwuj czy cos sie zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha powodzenia, nie wiem jam to jest rodzic sn , dasz rade 😜
3mam kciuki za pozostale mamusie w dwupaku....
Dzis zaliczylismy spacerek jest tak cieplo, malutka nakarmiona spi....Poli ile twoj Franus zjada z butli.?? Mojej sciagne pokarm 70ml a ta glodna I do cyca biore, glodomor jeden...jak ssie cyca to nie wiem ile zjada wole odciagnac pokarm do butli wlac ale 50czy 60ml to dla niej za malo....:huh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg, nie wiesz co stracilas 😜 Kto nie rodzil naturalnie nie jest w stanie sobie wyobrazic tej atrakcji ;-) Ja w kazdym razie limit porodiw wyczerpalam. I taka mydl mi kolatala w glowie, ze to juz ostatni raz. Ale urodzilam z usmiechem na ustach:-)
Ciekawe co u Agi...
Moj glodomorek sie buudzi. Zauwazylam, ze najlepiej spi jak sie obsra. Czekam zeby sie zbudzila zeby przewinac to ta wtedy spi w najlepsze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia bo w dupke cieplutko 😁
A co do alergii na laktoze to podałam mu takie zwykłe mleko modyfikowane i po trzech godzinach przy następnym karmieniu zauważyłam że te plamki mu się bardziej rozchodzą. Plus ja codziennie mleko piłam albo biała czekoladę jadłam..
Madzia jeśli chodzi o moje mleczko to oni mi zjada 90 ml a modyfikowane 80 -90 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak to jest z antykoncepcja po porodzie? 7pazdzirenikz mam wizyte u gina polog juz minie bedzie 6tyg od porodu I pytanie czy tabsy mam zaczac brac kiedy chce czy mam czekac na okres ktory cholera wie kiedy sie pojawi?????? Mojej ginki o to sie nie zapytam bo ona jest za naturalna antykoncepcja baaaa nawet nie daje recept na tabsy.....poradzcie, juz tak mnie korci na sex ale musimy jeszcze poczekac.....moj m to juz odlicza dni 😜
I mamusie po cc ponawiam pytanie odnosnie tych plastrow Sutricon ....
Agucha daj znac co tam u Ciebie 😉
Moja Mia jest genialna , puszcza baczki napina sie I kupa ide na przewijak czyszcze pupcie biore nowa pieluszke z tz siusia I to juz kyorys raz z kolei hehnene.....zrobi kapke siusiu I juz placz z kupka tez dlugo nie posiedzi, czyscioszek.U nas na weekend tesciowie pojawili sie jutro wyjezdzaja od poniedzizlku moj m do pracy a ja sama z malutka ciekawe jak to bedzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wypiłam półtora litra coli, dwie kawy, tiramisu, a teraz hot-dogi... już mi się kończy limit zakazanych rzeczy. Planowałam objadać się do samego końca. Wszystkie owoce, smażone i słodycze. Ale już po prostu mam dość tej niezdrowej diety.... 🙂
Chyba czop mi dzisiaj zaczął odchodzić...czyli, że niedługo? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dalej leżę, dalej mnie trochę jak na okres boli, ale nie wiem, to raczej nie to. Nie chcę siać paniki 🙂 pojadę nowe auto obejrzeć i jak dalej tak będzie to może zaliczę izbę, bo Majka dziwnie się rusza.
Primadonna, ja ostatnio wypiłam z 5 łyków coli i Majka szalała.
Mam ochotę na kebab, żeberka i frytki... Boże, gdzie ten mój J, niech mnie na żarcie wiezie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ale jak Franio ma skaze bialkowa to nie wiem czy zwykle mleko hipoalergiczne wystarczy czy nie trzeba wtedy tych na recepye jak nutramigen czy bebilon pepti.chyba ze to nie o taka alergie chodzi?
Dudasia ja jem sporo nabialu i poki co malemu nic nie ma....a doktorka mi powiedziala ze skaza albo jest i wtedy nie wolni jesc wcale mleka albo skazy nie ma i mozna go jesc bez problemu...ale czy tak do konca w to wierzyc?
Meg ja na temat plastrow sie nie wypowiem bo nawet nie wiem co to za plastry 🤪 a co do tych zgrubien przy ranie to prawdopodobnie masz zrosty ale nie jest to cos groznego i zazwyczaj same sie rozejda...moze za duzocos dzwiglas i dlatego?
A jezeli chodzi o antykoncepcje to moim zdaniem powinnas zapytac lekarza jak nie swojego to innego tym bardziej ze jeszcze karmisz to nie wszystkie tabletki mozesz brac.
Ja tez nie wiem ile moj Sebek by z butli wypil 🙂 ale mi tam to nie potrzebne wiedziec bo tylko z cyca dostaje.i wiem ze jak poje 20 min to mam ok3 godz luzu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest to nan pro ha i ono jest dla dzieci ze skaza bo nie zawiera laktozy i jakieś białko ma sztuczne czy coś, droższe jest niż te zwykłe ale no cóż..
Wstrzymam się z nabiałem na parę dni i zobaczymy..
Madzia tabletki można brać od razu po 6u tygodniach nie czekając na okres ponoć, są jakieś specjalne dla matek karmiących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Meg, nie wiesz co stracilas 😜 Kto nie rodzil naturalnie nie jest w stanie sobie wyobrazic tej atrakcji ;-) Ja w kazdym razie limit porodiw wyczerpalam. I taka mydl mi kolatala w glowie, ze to juz ostatni raz. Ale urodzilam z usmiechem na ustach:-)
Ciekawe co u Agi...
Moj glodomorek sie buudzi. Zauwazylam, ze najlepiej spi jak sie obsra. Czekam zeby sie zbudzila zeby przewinac to ta wtedy spi w najlepsze 🤪


Bo ciepło w pupę. Puki nie wystygnie kupa będzie się jej dobrze spało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...