Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeju, idę sobie do kibelka a tam na wkładce krew i malutki skrzepik.. Słyszałam że to niedobrze.. Ale to było takie jednorazowe bo znów mi wraca ta brunatna wydzielina.. Może to dlatego że mały jest na cycku całą noc jak nigdy?... Przestraszyłam się.. No ale chyba do szpitala nie pojadę skoro nie leci ze mnie ciurkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz w domku wczoraj wieczorem wypisali nas ze szpitala, potem wstawie zdjęcie misia mojegom a mam pytanie ile zjadają wasze dzieciaki ? Bo mój nie chce ssać cycka i muszę odciągać mleko a nie wiem orne tacyjnie ile mniej więcej powinien jeść bo jak odciagne dużo to by wszystko wypijał a przy cycu się złości i odpycha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poród postępował ale za wolno, mały nie mógł główki wstawić bo był bokiem, skurcze krzyżowe to miałam na końcu takie, że odjeżdżałam a darlam się w nieboglosy... Nikomu nie życzę takiego porodu, cesarka jak zbawienie chociaż teraz macica się obkurcza i boli ale w porównaniu do tego co przeszłam w nocy to pikus. Mały ma 3860g, 56cm,urodził się o 3:20 i jest piękny i zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha GRATULACJE 😁 😆
Spory kawaler.....zakonczylo sie cc....masz juz z glowy a malenstwo przy sobie 😘
Tlenek4 ja odciagam pokarm i zjada tyle ile odciagne raz udalo mi sie 90ml i wszysyko wyzarla,zarlok z niej....tak po 50,60ml je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! No Agucha, w koncu. Gratulacje!!! Tos sie nacierpiala. Chcialas wiedziec co to porod naturalny to mniej wiecej wiesz :-P Super kawaler! Odpoczywaj ile wlezie!!!
Karolka od wieczora ma gazy, placze i nie mozna jej xostawic. O polnocy wzielam ja do lozka i przy cycku pospalysmy do 7. Tersz chcialabym isc pod prysznic a ona za buca nie chce zasnac :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha gratulacje 🙂ale się na cierpiała 😞wiem coś o tym bo dokładnie z takiego samego powodu miałam pierwsze cc.polozne mówiły ze to najgorszy powód do cięcia bo dwa porody trzeba przejść 😞 ale najważniejsze że już masz to za sobą i ze ty i maleństwo czujecie się dobrze
Tlenek super ze juz w domu jestescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, nie wiem co z tym krwawieniem. Mize zadzwon do poloznej albo swojej gin?
Tlenek i jak w domku:-) Mam nadzieje, ze my jutro tez wyjdziemy... Podkarmię Karolkę sztucznym moze zeby z tą wagą katastrofy nie bylo. W pierwsze dobie stracila 180g, jeszcze ma 200g w
zapasie. Jeszcze zeby tych gazow nie miala to luksus by byl!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś GRATULACJE!!!!!! Ważne że już za Tobą......ale szkoda że się tyle męczyłaś najważniejsze że dzidzi zdrowy 🙂

Mi odpadł dziś rano czop a przynajmniej duża jego część....... Mam nadzieję że dotrzymam do terminu CC .....już wolę poczekać i na spokojnie to przejść.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama przy anginie płukała wodą utlenioną gardło !
dudasiu a Ty masz dużo pokarmu? może spróbuj odciągać by wiedzieć ile mała zjada!

położna powiedziała, że najprawdopodobniej to miesiączka skoro nic mnie nie boli przy tym i że jak się karmi piersią nieregularnie i się dokarmia to miesiączka może się zjawić w czwartym tygodniu połogu i że powinno przejść za 2-3 dni. zobaczymy..

tlenek jak maluszek w domku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy po cesarce czy po sn jest coraz bardziej bolesne obkurczanie. Ja np. po pierwszym porodzie w ogogole nie czulam a teraz to mocno.
Woda utleniona od tygodnia w uzyciu a gardlo bez zmian przy drugim antybiotyku :-\\ Biedny boi sie brac Karole na rece zeby nie zarazic :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franek za tydzień miesiąc skończy. No ja też się zdziwiłam ale powiedziała że okresu się nie ma długo jak się cały czas karmi piersią a z racji że ja dokarmiam to już mogło mi się tam coś zadziać. No ale już nie krwawie tak bardzo więc się nie martwie.

Kurcze Dudasiu, to nie wiem co polecić, ja na ból gardła zawsze woda utleniona albo takie coś co się kupuje w aptece w proszku i się płucze gardło gagarin chyba to się zwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...