Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diestel,Dzieciolka,Primadonna i Zona 4mamusie zostaly w dwupaku chyba nie pominekam mamusi....Dzis w realu zakupilismy pampersy 1 78sztuk za 43zl...i chusteczki pampersy 6opakowan za 26zl niezla promocja.W rosmanie kupilam nivea chusteczki i sa slabo nawilzone Mia takie kupy robi ze te z pampersa sa mega nawilzone i sprawdzaja sie ona z 6 ,7 robi dziennie a jutro wizyta u pediatry zobaczymy jak bedzie...Mamusie spokojnej nocy zycze z brzuszkami 🙂♡♡♡
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No juz nas calkiem nieduzo do rozpakowania i bedziemy wszystkie w komplecie 🙂
Poli ja narazie uzywam oryginalnych pampersow 1 bo 2 ma jeszcze za duze 🤪 a poki co to u mnie pampery ida jak woda 🙂 moj robi kupki czasem nawet po kazdym jedzeniu 🙂a czasami jak pierdzi to troszke mu sie urobi i znow pamper do przebrania ☺️ a 2 mam kupione i oryginalne pampersy i dady i z rossmana wiec zobaczymy jakie nam najbardziej spasuja 🙂 wiem napewno ze jak pampersy sa na promocji to napewno bede kupowac bo warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak zgadza się Sylwia to ja 😉 co do imienia to zmiana nastąpiła bo jak moj maz szedł do mnie do szpitala znalazł opaskę z imieniem Kacper i stwierdziliśmy ze sam sobie imię przyniósł a w sumie ja chciałam na samym początku zeby tak go nazwać ale mojemu mężowi się nie podobało a teraz sam zaproponował wiec zrezygnowaliśmy z Alana, będzie imię dla drugiego he. U mnie też praktycznie kazda pielucha zakupkana robi ich chyba z 6-7 dziennie pampersy idą jak woda ale puki co uzywamy oryginalnych boje się innych używać zeby zupki nie odparzyc.. Co do jedzenia to ja też w dzień karmie piersią a na noc odciagam przynajmniej wiem ile zjada .
Poli mam pytanie th jak dokarmiasz malego sztucznym mlekiem to też dajrz zarówno witaminę K i d czy tylko jedna podajesz? Bo chyba bede dokarmiać malego w nocy. Kacperek jest bardzo grzeczny czasami myślę ze aż za bardzo bo tylko je i śpi czuwa moze przez gora tRsydziesci minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z mojego doświadczenia wiem, że bezboleśnie to się nie da, ale jak pójdzie szybko to ani się obejrzysz!
Więc życzę szybkiego porodu i zdrowia 🙂
a my się uczymy karmić, najgorsze te pierwsze dni... Mały krótko ssie a śpi po 2-3 godziny, czasem muszę go budzić. I wtedy jest tak głodny, że się drze zamiast jeść :| a jak już zje to tyle co pierwszy głód zaspokoi i znów śpi. I tak w kółko :|
mam nadzieję, że szybko mu się to wyreguluje 🙂 ogólnie jest przekochany <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek ma na imię Aleks 🙂
ogólnie nie czuję się jakoś mega źle ale dużo ciężej idzie mi powrót do jakieśtam formy, zapewne przez tą krew właśnie. Niewiem czy dziś też mi nie przetoczą, najpierw muszą zrobić badania kontrolne...
No ciężko ciężko ale nie narzekam, najważniejsze, że malenstwo jest zdrowe a ja jakoś do siebie dojdę 🙂
a no i już stracił na wadze ponad 10% więc produkcja mleka też mi nie idzie, będę musiała go dokarmiać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agucha mój F na początku też possal chwilunie i zasypial. Ale budziłam go do skutku!
Dzieciolka tak jak Dudasia pisze, zbadaja Cię parę razy i się ruszy 🙂 Trzymam kciuki bardzo mocno 🙂

Co do pieluszek to ja też używam narazie pampers. Ale pytam się bo niektórzy tak wychwalaja tą dade albo happy a ja miałam próbki i po prostu jestem zawiedziona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, my do domku. Żoltaczka 11,9 ale wczoraj bylo ponsd 12 i mala przybrala więc wypuszczają:-) Chyba się cieszę choć będę trzymać Karolę w izolatce. Mąż ma diagnozę nową - wielkie afty na migndałach. Kolejny antybiotyk, wypalanie zmian smarowidlem takim. Niestety zaraza więc do dzieci w maseczce.
Jej, taka pogoda, ze Karola wyjdzie w body do domu. Zastanawiam się czy czapka w ogóle potrzebna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dudasiu wspolczuje mezowi 😞 to w takim razie faktycznie lepiej bys w szpitalu miala 🙂 no to ma wyzsza zoltaczke niz moj bo moj w dniu wypisu mial 9,4 ale potem jeszcze mu sie powiekszylo bo bylo widac po nim.a jest aktywna?bo ja mojego dobudzic nie moglam na jedzenie nawet.nie raz pol godz go budzilam zeby cos zjadl 🙂
Dzieciolka jestesmy z toba 🙂 daj znac po wszystkim bo pewnie juz niedlugo bedziesz tulic malenstwo 🙂
Agucha po cc ogolnie ciezko o pokarm a tym bardziej jak jestes taka oslabiona...ale walcz to napewno sie uda 🙂 i nie przejmuj sie tylko go dokarmiaj zeby ci z wagi nie lecial.ja tak wlasnie robilam ze najpierw przystawialam do piersi zeby laktacje pobudzic a potem szlam po mleko zeby dojadl jak jeszcze pokarmu nie mialam.nawet jak do domu wyszlam to jeszcze nie mialam tyle pokarmu ze kupilismy mleko i kilka razy w domu tez dostal butle bo po co dziecko meczyc a na nastepny dzien juz mialam dosc pokarmu i od tamtego czasu tylko cyca daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej, mamusie - ja dalej z brzusiem. Tak jak czułam pewnie w piątek/sob pojadę na wywoływany. Matka mi wczoraj powiedziała, że drugie dziecko z naszej 4 miała wywoływane i to czym się dało...Więc trochę mnie utwierdziła, że u mnie będzie podobnie.
Jezus, jak ja chcę gdzieś wyjechać, las, góry, cokolwiek. Takie czekanie jest bardzo nużące, do tego taka ładna pogoda a spacerku mogę co najwyżej do pół godziny bez bólu pleców uskutecznić.
Karolina napisała o spotkaniu jak wszystkie odchowamy - ja jestem za! 🙂

Kacperek, Aleks - super, naprawdę są same fajne imiona na forum! :o)
Agucha dojdziesz do siebie!
Co do policji - ręce opadają, jak się na komendę pojedzie to w każdym pokoju telewizor i kanapa....żeby im za ciężko w życiu nie było....A ile jest sklepów, gdzie dziewczyny przez 12 godzin pracy nie mogą nawet usiąść, bo krzesła nie ma.... paranoja.
Brzuszki - trzymam kciuki!
Jak ja bym chciała już moją kruszynkę utulić!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia, no podsypia Karola ale jak widxisz, dalam rade na cycu ja wyprowadzic. Przybrala, bilirubina spada. Z polozna sie jux umowilam na czwartek.
Czy ktores forumowe dzieciątko mialo rumien niemowlęcy? Zastanaeism się jakie są najlepsze sposoby na to bo Karola wyglada nieciekawie i szkoda zeby na zdjęciach taka byla :-P Z chlopakami nie mialam tego problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia, Antek mial lekki rumien toksyczny ( tak to nazwala pediatra) ale juz przy wypisie do domu byl znacznie delikatniejszy a dwa dni pozniej juz calkiem zszedl. Kąpali w szpitalu mlodego w Oilatum Soft i w domu mi dalej tym kazali i samo ustapilo.
Mialam zalecenie ze gdyby sie nasililo to wtedy nadmanganian potasu ale udalo sie bez tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, mały miał zrobione badania w związku z tym, że na wadze traci i wyszło podwyższone LEKKO crp... Będzie miał o 21 jeszcze powtórzone i jeśli pójdzie w górę to zabiorą go na oddział, dostanie antybiotyk i będą monitorować... Trzymajcie kciuki żeby nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...