Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga mój mały miał to samo i z tego powodu miał antybiotyk i tak długo w szpitalu byliśmy, ale dobrze, że wyszło coś nie tak teraz niż w domu miałabyś myśleć co się dzieje. Kacperek po antybiotyku ma się dobrze co dzień przybier na wadze więc trzymam kciuki za was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, ja ciągle w dwupaku 🙂
Córa moja to twardy zawodnik. 🙂
Wczoraj usłyszałam, że rozwarcie ma 2cm, skurcze były regularne ponoć. Ponoć miałam też bóle krzyżowe, ale nic takiego nie czułam.
Skurczy też nie. Miałam urodzić do wieczora. Niestety, dziś skurcze były słabsze i nieregularne. Nie miałam badania ginekologicznego tylko KTG. Dziś była inna pani doktor i stwierdziła, że pewnie do końca miesiąca urodzę 🙂
Dzidzia od miesiąca ciągle waży 3kg, nie urosła, ciągle jest na tym samym etapie. To mnie trochę martwi. Stwierdzili, że potrzebuje czasu, nie jest gotowa. O wywoływaniu ta pani nie wspomniała.
Kurdę, a mogłam zgodzić się wcześniej na cesarkę na żądanie. Taka lekcja na przyszłość.
A ja dalej słaba, mała ciągle ciśnie, czuję w dole brzucha ucisk i ledwie chodzę. Uczucie kłócia w pęcherzu.
A tu jeszcze 2 tygodnie męczarni. Teraz uciekam spać. Jestem taka ospała ciągle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciolka myslalam ze juz po, biedaczko nacierpisz sie moze I lepiej dla niej jak zostanie jeszcze kilka dni w brzuszku 3kg to nie jest zle szybciej moze wyjdzie 😜
My dzis po wizycie mala wazy 3130 ladnie przybiera na wadze do ortopedy na usg bioderek mamy isc miedzy 4 a 5tygodniem, jutro musze zadzwonic I umowic nas...
Spacerek zaliczony, teraz siedzi przy cycu...powinna zjadac 100ml co 3h tyle to ja nie wyciagne z cyca co 3h gora 50, 60ml wiec sztucznym bede dokarmiac...ciagle jak ja karmie w miejscu publicznym to pobrudze bluzke kiecke od mleka tzn ona mnie brudzi podkladam tetre ale I tak ufajtoli mnie macie jakis sposob na karmienie ????? Czasami mam juz dosc jej karmienia cyca ciagle silikonowe nakladki sa w uzyciu bez nich z domu nie wychodze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja też nadal w dwupaku. Jakoś mój synuś też się nie spieszy na świat 🙂 Meg ja właśnie wróciłam ze sklepu właśnie z silikonowymi nakładkami, nie wiedziałam czy to dobry zakup, ale widzę, że Ty sobie chwalisz 🙂 Aga trzymaj się, jesteś dzielna 🙂 Dzieciołka Ty leżysz w szpitalu czy wypuścili Cię do domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również używam nakładek silikonowych bo Kacper nie chce ssać cyca bez nich. Meg ja podczas karmienia podkladam Terre małemu koło buzi i jest znosnie. Karmić co trzy godziny to mi się nie udaje karmie go jak on chce czasem co 1.5h czasem 2.5 różnie to bywa ale ja najpierw daje cyca a potem w butelkę po 60odciagnietego mleczka. A mam mytanie podgrzewacie mleko odciagniete z cyca jak stoi w temp pokojowej czy nie? Bo tesciowa moja oczy robi ze nie podgrzewaj a przecież w szpitalu nikt nie podgrzewal mleka ...wiec zglupialam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czqsami podgrzewam a czasami nie zalezy czy mi sie chce czesto odciagam po19h a zjqda ok 23h mleczko odciagniete.
Diestel od razu po urodzeniu dostala cyca i pogryzla mi az do krwi wiec silikonowe nakladki to zbawienie dla mnie poza tym nie mam az tak duzych sutkow wiec dla mnie sprawdzaja sie idealnie.Nam pediatra mowila by najpierw cyca a potem mleczko lecz ja nie zawsze mam odciagniete mleczko ktore czeka w poczekaniu daje jej cyca ale ona tak zje 10min i sie modli drugie 10min a mniw to meczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas lepiej 🙂
mały miał w nocy badanie krwi i wyszło, że crp spadło 🙂 jeszcze dziś będzie miał powtórzone.
No i od wczoraj sporo przybrał bo jakieś 150g ale dość sporo go dokarmiam, jak mus to mus, wolę dać mu mm niż ma chłop być głodny 🙂 w sumie dziś cyce mam ogromne, ale od kiedy pije z butelki to już cyca ledwo mu wcisnę bo nie chce, w domu laktator pójdzie w ruch.
Ja też się trzymam, już dziś smigam, nic nie boli tylko końce rany ciągną, szczypią i to najbardziej przeszkadza. Jeszcze kilka dni i będzie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Ags! Z drzacym sercem tu zagladalam! A teraz noe chcesz odciagac mleka i do butli dawac? Choc pol na pol ze sztucznym?
Ja sie zastsnaeiam co robic bo aktualnie msm balony mleczne :-) I niecwiem czy czekac zebhy sie unormowslo czy odciagac laktatorem zeby zapasy moc robic. Hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc ;-) ja nadal w dwupaku. chyba przestane odbierac telefony od rodziny-codziennie dzwonia po kilka razy i pytaja czy juz urodzilam.... czy tylko mnie to wkurza?? moja mama to dzwoni tez do mojego meza i juz wygania nas do szpitala bo przeciez na zeszla soboyte mialam termin i nie urodzilam.... a mam skierowanie na piatek.... masakraaaa tata jak nigdy dzwoni min. 3 razy dziennie.... tez bym chciala miec Kube przy sobie ale skoro mqlemu jest dobrze w brzuchu to co ja na to poradze? wysiadam... no ale coz. Aga, ciesze sie ze u was coraz lepiej ;-) tak ma byc ;-) coco jambo i do przodu ;-) hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się i ja.. w dwupaku 🙂
Miałam mieć KTG samo, ale Majce tętno spadało do 88 nawet momentami, musiałam mieć dopplera.. okazało się, że mam za mało wód płodowych i .... zaczęło się robić pod górkę.
Nie zrozumiałam, co mam zrobić... mam skierowanie na wywołanie... jestem umówiona znów jutro na KTG, ale do innego lekarza, bo w czwartek i piątek mój gabinet nieczynny.
Z Tego wszystkiego nie zrozumiałam, czy mam iść jutro na KTG i wtedy przez cały weekend KTG robić i w poniedziałek na wywołanie czy lepiej przed weekendem. Byłam sama bez tłumaczki, bo niczego takiego się nie spodziewałam.
Siostra mieszka już17 lat w Niemczech i pokazałam jej to skierowanie. Ona kazała już dziś iść.
Sama nie wiem, co robić.
Jako wskazania mam napisane jakieś G1, ET+3, unauff. SS-Verlauf. FW untere norm.
taaa... dużo mi to mówi... zgłupiałam, co ja mam robić?

Agucha, super, że już jest lepiej! Oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co tego to za bardzo nie wiem ale chyba chodzi o to ze przez te wody moga cie zakwalifikowac do cesarki ale pewna nie jestem tak mi sie wydaje nie chce Cie bron boze w blad wprowadzic ani stresowac podjedz dzis do tego szpitala z kims kto dobrze umie po niemiecku bedziesz spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciolka ja tez bym juz dzis pojechala do tego szpitala.zawsze to pod fachowa opieka jestes.a jak cos to najwyzej cie odesla i tyle ale przynajmniej ty bedziesz spokojna.
Agucha super ze crp spadlo i ze juz jest lepiej 🙂
A jezeli chodzi o nakladki sylikonowe to ja tez mam i uzywam i uwazam ze sa super 🙂 bo mimo ze Sebek chwycl cyca bez nakladki to ja ja wole miec bo i jemu latwiej chwycic i mnie mniej boli.nie mam tak poranionych sutkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka, zaakceptuj zaproszenie to Cię dodam do grupy 🙂
My też w dwupaku, też mam dość tych telefonów! "Jeszcze w ciąży?!" Najlepsza teściowa, szlag mnie trafi od jej paplaniny o zielonych wodach płodowych itp. ....
Dzisiaj wspomnienie dnia agresji sowieckiej na Polskę - jestem tak negatywnie nabuzowana, że dzisiejszy dzień mi naprawdę pasuje do porodu, ale przecież dziecka nie wycisnę sobie jak nie chce wyjść! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieciolka, lec do sxpitala dopytac!!! A Ty ang znasz? Moze w innym jezyku lepiej wytlumacza. Kurcze, lezalam na sali z fajną Meksykanką ale miala problemy z komunikacją. Po polsku to pewnie tsk jsk Ty po niemiecku, lekarze nieskorzy do mowienia po ang. Wspieralam ja ile moglam ale teraz mi pisze, ze przeniesli ja na inna sale gdzie nikt nie mowi po ang. Biedna jest a posiedzi troche bo synek ma wysoką bilirubinę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karlosita, faktycznie przewijanie dziewczynki jest latwiejsze niz chlopaka:-) Bez sikania po scianach i ubraniach :-) Ale komfort! :-) Troche mi Karola podsypia przy cycu, niedojada i karmienue co 2-2,5h ale nie narzekam. Teraz jak jeszvze zoltaczka to wazne, ze je i kupy robi duze :-) W nocy co 3h wiec tym bardziej luzik :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...